СмъртожадниООД
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СмъртожадниООД

Училище и щаб за смъртожадни
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 "Good girls gone bad"

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 4 EmptyСря Мар 26, 2008 12:25 am

- Ако ти кажа, че е защото си ми сестра ще те успокоя ли? - спокойно заяви Сам прицелвайки се по-точно този път в един от стрелците.
- Не особено. - каза Киа хващайки се за най-близкия колан, тъй като Рейч отново бе направила рязък завой.
- И да те, и да не те успокоява това е истината. - изфилософства шофьорката.
- Ало, философчето, какво ще кажеш да покараш малко срещу тях? - обади Самър, която туко бе уцелила един в рамото. - Всъщност можеш ли да стреляш?
- Съмняваш ли се?
- Тогава, Киа, хващай кормилото. Рейч, ти хващай някой пистолет.
- Да бе, то пък щото тук с лопата да ги ринеш. - саркастично каза Смит, но бързо млъкна виждайки пистолета на бившия шофьор. Двете с Киа си размениха местата. Малката Сантини отвори и другия заден прозорец. Двете "пропаднали" мажоретки още с първия изстрел уцелиха по един - Рейчъл в ченето, а Самър - в челото. Киара показваше завидни умения в шофирането. - Хайде, дребен, покажи какво можеш. Накарай ни да се гордеем с теб.
- Ти пък де се слагаш? - повдигна вежда Сам.
- Нямате проблеми. - усмихна се леко Киара, която не бе чула репликата на сестра си, мислено молейки се тоя Ад да свърши по-бързо. С рязко завъртане на волана и трите момичета се оказа срещу гонителите си. Отвориха тавана на колата и Сам и Рейч се развихриха.
- Мамка му! Свършиха ми патроните. - изсумтя блондинката след малко.
- И моите. - добави червенокоската след няколко секунди.
- На три. - обяви Самър.
- Едно. - започна Киара.
- Две. - каза Рейчъл, докато Киа се освобождаваше от колана.
- ТРИ! - трите момичета скочиха от колата оставяйки я да се блъсне в насрещната. Самър стисна здраво зъби, защото крака и и причини страшна болка. Другите също поизстенаха.
- Ами сега? - каза бившата нюйоркчанка посочвайки с глава спиращия близо до тях джип.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 4 EmptyСря Мар 26, 2008 12:39 am

- Молим се да не сме единствените със свършили патрони - изстена Самър държейки счупения си крак.
- Вие не сте ли чували за играта "Излъжи и бягай"
Двете по-големи момичета повдигнаха вежди. Киара въздъхна и започна бързо да обяснява.
- Плана е малко калпам и особено опасен ако имат патрони.
- Казвай по-бързо - изсъска Рейчъл , гледайки притеснена приближаващите се мутри.
- Добре ... едната бяга , другите стигат до колата на ония и я подкарват. Настигат похитителите , газят ги и дим на ги няма.
- По - калпав план има ли някой? - саркастично подметна Рейчъл , след което се изправи. - Бягайте!
Още преди да са разбрали какво става . Рейчъл бе тръгнала да тича , гледайки да привлече вниманието на мутрите.
- Хванете я! - чу се женски глас и червенокоската различи майка си - Не бе учудена от заповедта ... но нямаше време да мисли сега.
Със сетни усилия Самър и Киара се бяха добрали до колата. Благодарения на мажоретските си способности и силни крушета , те разкараха шоьора и запалиха двигателя. Когато мутрите , гонещи Рейчъл чуха звука , се обърнаха и с няколко псувни се завтекоха към мерцеседа ... но напразно. Двете сестри вече караха бързо към Рейчъл. Червенокоската се метна бързо в колата и трите спокойно си отдъхнаха. Колата с бащата на Самър бе катастрофирала , а майката на Рейчъл нямаше превоз - бяха спасени за малко ...
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 4 EmptyСря Мар 26, 2008 12:59 am

- Пфу за малко. - отпусна се Киара на задната седалка. Сега на шофьорското място бе Самър, която караше с пълна газ обратно към приятелите им. Рейчъл едва дишаше бягането и "качването" в колата. След няколко минутки бяха при приятелите си.
- Какво ви забави толкова? - попита дошлия в съзнание Майкъл, който се опитваше да свести единствената още в безсъзнание Сандра. Бързо всички се качиха или бяха качени в джипа и отново потеглиха. Сам потегли с висока скорост към града и апартамента. Нямаше и намерение да ходи в болница. Беше прекалено рисковано. Лукас, Джон и Майкъл имаха няколко малки повърхностни рани. Дру почти бе дошла в съзнание, а Рейчъл бе превързана от Киа с един скъсан парцал. Минавайки покрай двете блъснати коли видя окървавеното тяло на баща си. За миг изпида огромна вина и съжаление, но в следващия нямаше и помен от тях.
- ...И Рейчъл показвайки невероятно добри шофьорски умения ни измъкна. - разказваше възторжено Киара. Самър за миг се вгледа в очите на сестра си, след което пак върна поглед на пътя. Знаеше, че още нищо не е свършило, но не знаеше как точно да го предотврати. Не искаше сестра и да бъде убита, а приятелите и да страдат заради нея. По дяволите, дори Смит не трябваше да страда заради нея.
- А Киара засрами сестра си с много по-добри от нейните умения в шофирането. - заяде се закачливо Рейчъл със Саси.
- Ученика надминава учителя си. - изкоментира Сам без да се разгневи ни най-малко.
- О, Сантини, ставаш скучна.
- хахаха Защо, Смит, емоциите днеска не ти ли бяха достатъчно?
- Хм.. Да не би най-накрая да остана без думи? - продължи да я дразни Рейчъл.
- Само в мечтите ти. - оплези и се Самър паркирвайки пред апртамента след като бе проверила да не са ги проследили някак си.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 4 EmptyСря Мар 26, 2008 1:11 am

- Ъ ъъ имам една идея - каза Майкъл докато гледаше апартамента. - Защо не отидем у нас. Там със сигурност няма да ни намерят.
- Да , със сигурност - даже ти не можеш да кажеш точно къде на бунището живееш - Рейчъл се ухили злорадичко , но все пак прие идеята. Другите също.
- Ако всички сме за ... да тръгваме.
Самър понечи да се качи отново на шофьоското място , но Майк я прекъсна - по-добре аз да карам.
- Щом искаш - сви рамене русокоската и предостъпи мястото мятайки се на задната седалка и изтенвайки от болка при мисълтта за счупения крак ( или изкълчения както се оказва по-късно )

- Няма ли да стигнем най-сетне! - промърмори Лукас половин час по-късно. Компанията вече се намираше в беден квартал , в края на града.
- Стигнахме - ухили се Майк и рязко удари спирачки. Колата бе спряла през малка едноетажна къщичка с не много приветлив вид.
- Прецакал си се , брат - поклати глава Лукас спомняйки се за къщата на Рейчъл.
Майкъл не отговори , а отиди да отвори вратата. Киара помогна на сестра си да стане от седалката и двете също се запътиха към входа. Рейч паркира колата в едни храсталаци , огледа дали не са ги проследили и се присъедини към другите като на лицето и бе изписано мрачно изражение ...
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 4 EmptyСря Мар 26, 2008 1:30 am

- Много съм съгласна с мнението на Лукас. Но спокойно. След сватбата ти със сестра ми ще се погрижа всичко това да бъде просто лош спомен. - каза Сам усмихвайки се. Киа и Майк бяха станали по червени от домати.
- Кой ти е казвал, че ще се женим? - защити се сестра и.
- Ще видите. - знаещо заяви Самър. Поогледа се и забеляза пожълтелите на места скъсани, на места отлепени тапети, масичката, която определено е виждала и по-добри времена, телевизора от преди Втората Световна война и леко продънените фотьоили и диван.
- Спокойно. Това е най-доброто място, на което е живял. - злобно подметна Рейчъл. Преди някой да е успял да си отвори устата Лукас се обади.
- Рейчъл, млъкни! Ако имаш по-добра идея я кажи или престани да злобничиш! Майкъл, дай проклетата аптечка, ако имаш такава. Сандра, хлебарката няма да те изяде, така че можеш спокойно да я убиеш. Джон, помогни ми да спуснем щорите или поне това, което е останало от тях. Самър, Киара, не стойте като статуи ами или седнете някъде където няма да пречите, или помогнете с нещо.
- Тебе пък кой те назначи за шеф, че да ми казваш какво да правя? И какво да помагам? Да не би да правим изобщо нещо? - озъби му се Самър. Мразеше да зависи от някого, но докато болката в крака и не отминеше нямаше друг избор.
- Хей! Хей! - намеси се и Джон. Хвана Лукас и заедно с Майкъл отидоха в др стая, която трябва да е кухнята. Четирите момичета с отвратени физиономи гледаха заобикалящата ги обстановка.
- Кой дявол ни нави да дойдем тук? - промърмори Сандра.
- Не е чак толкова лошо. - опита се да се усмихне Киара, но си личеше, че и тя мисли, че казаното е лъжа
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 4 EmptyСря Мар 26, 2008 1:45 am

- Сам даваш ли да спя в колата? - Сандра най-малко понасяше мръсотията. Самър , Рейчъл и Киара бяха преживели толкова в крайпътното преследване , че вече не ги интересуваше къде ще спят.
- Няма да е честно - отсече Киара и се огледа. - Май в тази стая ще спим , тъй че ... по-добре да пооправим. Тя потупа прашния диван , но безуспешно. Той бе поел толкова много боклук през годините , че бе невъзможно да се изчисти. Докато Киара се опитваше да пооправи нещата , Сандра гледаше отвратено , а Сам стенеше от болките си в крака , Рейчъл за запъти към кухнята. Когато влезе , тръшна вратата след себе си.
- Какъв за бога ти е проблема , Скот! - червенокоската викаше ядно. Майкъл и Джон побързаха да напуснат стаята.
- Оо какво пак съм направил , принцесо - последните му думи опитаха да прозвучат иронично , но когато Лукас стрелна с поглед Рейчъл думите му секнаха.
- Мислиш си че знаеш и можеш да се оправиш с всичко това , което става!? Нека ти кажа нещо : не можеш! Не знаеш в какво сме забъркани ... това не е просто богаташка игра , в която момченцата се правят на скаути или смели герои и спасяват момичетата! Ти ...
Преди да довърши Лукас долепи устните си до нейните. Тя млъкна за миг , отдадена на целувката , след което го блъсна силно назад , стрелна го студено с поглед и напусна кухнята. Той остана съкрушен - сега знаеше , че всичко е свършило между тях ...
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 4 EmptyСъб Мар 29, 2008 1:54 pm

- КАКВО ИСКАШ ДА КАЖЕШ С ТОВА, ЧЕ СИ СПАЛ С АМБЪР "БЕЗ ДА ИСКАШ"? - чу се гласа на Самър точно когато Рейчъл щеше да влиза в стаята. Блондинката гледаше невярващо чернокосото момче пред нея, което се опитваше да я убеди, че това, което е станало е незначително. Киара и Сандра бяха отишли под предлог до колата, че да не стават свидетели на тази сценка. Майкъл също се изниза при тях.
- Бях пиян какво очакваш? - защити се Джон.
- Ооо, нима? Миличкото ми то. Тогава вече всичко ти е простено. - със сладникава усмивка каза Самър, но в следващия момент лицето и стана каменно-студено. - Да, ама само ако Ада замръзне! - опита се да стане от дивана и да отиде в кухнята, но не успя да се задържи много стабилно на краката си. Тъкър тръгна към нея, но тя го спря. - Стой далеч от мен. Не ти искам помоща. Предпочитам да умра от колкото ти да си този, който ще ми помага! Опазил ме Бог от помощ като твоята! - процеди през зъби момичето. Рейчъл и помогна и двете отидоха в другата стая оставяйки Джон да гледа съкрушено след Сам, а Лукас да се чуди какво да прави. Накрая седна до приятеля си чудейки се дали на карамелчето скоро ще и мине. И дали ще и мине изобщо някога.
- Не мога да повярвам. - след петминутно мълчание прошепна Саси. Бяха все още само тя и Рейч. - А аз глупачката го обичам.
- Е и? Не ходите, нали? Какъв е проблема? Не ти е изневерил. - неразбиращо каза Рейчъл.
- Не, не ходим, но той ходи с Хейли. Което означава, че и изневерява. А ако се съберем с него... Никога няма да съм сигурна, че не ми изневерява. И колкото и да го обичам това ще унищожи връзката ни. - казвайки това Сам сложи ръце на масата и заби глава в тях.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 4 EmptyСъб Мар 29, 2008 2:13 pm

- Oo да не можеш да бъдеш сигурна , особено ако аз съм наоколо - отвърна Рейчъл и се подсмихна. Сам повдигна вежда и двете се разсмяха.
- Отново започваш да ставаш старата ку*ка!
- Че аз никога не съм спирала да бъда - сви рамене Рейчъл и махна един червен кичур от лицето си. А и няма смисъл да се занимавам с кретени.
- Какво стана с Лукас? - попита Сам и се опита да се намести , защото крака я болеше.
- Нищо ... писна ми да се занимавам с неговите глупости - Аха - провлачи леко блондинката и погледна към часовника над вратата. Вече бе средата на ноща.
- Хайде да се връщаме в другата стая - каза Рейчъл след малко и се изправи.
- Точно в момента не ми се гледа физиономията на Тъкър.
- Момиче , спри да говориш глупости и ставай. Нима ще се криеш тук , докато този кретен спи със целия мажоретен отбор? Я стига глупости.
Сам се усмихна леко и се изправи ( с трудности ) Куцукайки тя стигна до Смит и се подпря на нея.
- Права си.
- Разбира се , че съм права - уверено отвърна Рейчъл и двете момичета влязоха в хола. Майкъл , Киара и Сандра се бяха върнали и сега разгъваха дивана. Джон се разкарваше нервен из стаята , а Лукас стоеше безучастно на един дървен стол.
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 4 EmptyСъб Мар 29, 2008 2:40 pm

Без много препятствия (или почти) всички се настаниха нанякъде и заспаха. Почти никой не спа спокойно тази вечер. Дори Рейчъл, която изглеждаше спокойна. В главата на Джон се въртяха спомени и мисли свързани с него и Сам. Киара се замисли какво би изпитала ако на мястото на сестра си бе тя и дали би простила такова нещо. Сандра се опитваше да подреди в главата си последните събития. Лукас мислеше за миналото с приятелите си и връзката си с Рейчъл. Из главата на Самър и Рейч обаче не бе много ясно какво се върти.
Към 4 часа блондинката бавно и леко стана и излезе. Никой не я видя освен сестра и, която тръгна след нея. Голямата Сантини се опитваше да стъпи на крака си.
- Мамка му! - изстена когато болката я прониза.
- Трябва да го види лекар. - прошепна Киара.
- Знам, но сега няма начин това да стане. - каза Саси обръщайки се към сестра си. Двете седнаха на земята.
- Какво толкова направихме, Сам? Къде сбъркахме, че това ни се случва? - тихо каза Киа.
- Не знам, но не мисля, че някога ще и разберем.
- Искам си живота. - след като сестра и я погледна с вдигната вежда поясни. - Онзи, в който не ни се налага да бягам и да се крием. Онзи живот, в който това, че сме сестри не беше престъпление.
- Че такъв живот съществувал ли е някога? - попита Самър отпускайки се на студената земя.
- Да, някога съществуваше.
- Не, Киа. Никога не е съществувал. Онова бееш заблуда.
- Но заблуда, която ни караше да се смеем и да бъдем себе си. Заблуда, която....
- Ни превърна във врагове. Заблуда, която ме превърна в това - безчувствена, параноична кучка. Ти самата каза, че това не е съм аз. Че момичето, в което съм се превърнала не е сестрата, която си обичала и уважавала. Но продължаваш да твърдиш, че тъпата заблуда е била хубаво нещо! Защо? - леко повиши глас Самър.
- Защото тя беше. Да, последствията ни убиха и продължават да ни убиват. Но самата заблуда... Тя ни и даде възможност. Възможност да сме сестри. - Сам изсумтя. Киара поклати глава и стана. Знаеше, че Саси никога няма да приеме нещата по начина, по който тя ги виждаше.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 4 EmptyСъб Мар 29, 2008 3:42 pm

Докато двете сестри стояха и говореха тихо на земята пред къщата, за миналото си, в стаята имаше още един буден човек. Рейчъл се бе взряла в тавана и също мислеше за изминалите дни. Тя никога не бе споделяла с някой каквото и да е , пазеше всичката болка и разочарование за себе си. Това я бе направило безчувствена кучка за другите - момиче , което не усеща нищо и не и пука за никои. Но тази вечер ... за кратък миг тя бе усетила сигурност ... приятел. Червенокоската тръсна глава , за да се оттърси от мислите си , и затвори очи.

На сутринта:

Когато Киара се събуди , останови че в стаята нямаше никой. Чуваха се няколко весели гласове от кухнята.
- Не това е невъзможно - протърка очи малката Сантини - Някой да се смее ... не причува ми се.
Още сънено момичето се изправи. Запъти се първо към банята , защото искаше да се огледа , преди да влезе в кухнята. Тя отовори вратата без да чука.
- Опс - каза бързо малката Сантини и тръшна вратата.
В банята бе Джон , който се къпеше. Тя се почувства леко неловко и едновременно с това я прихвана смях , но си замълча. Приглади косата си и още прозявайки се насочи към кухнята.
В малката трапезария бяха седнали Лукас, Майкъл , Сандра и Сам и си разправяха забавни истории от началното училище.
- Добро утро, поспаланке - усмихна се Сам и си взе лъжица сладолед , от кутията на масата.
Вместо отговор Киара се прозя още веднъж. Заедно със сестра си бяха говорили до сутринта.
- Хей къде е Рейчъл?
- Отиде да вземе няколко дрехи от тях. Заминаваме за Ню Йорк.
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 4 EmptyСъб Мар 29, 2008 4:25 pm

- Защо? - учудено попита Киа.
- Според тях там ще е по-добре да се скрием. И да започнем живота си от начало. - каза Самър давайки ясно да се разбере, че тя не е на това мнение.
- И как по-точно след като баща ти е мафиот? А пък и майка му... - посочи Майкъл. - ...малко или много познава града?
- Защото Рейчъл имала някакви връзки там. - поясни Сандра.
- Е то, ако е до връзките... - не продължи Киара, но на всички им стана ясно какво имаше предвид. Или поне така си мислеха.
- Не, тя бе, умници. Аз съм тая с връзките. - извъртя очи Сам. - Как според вас ще допусна сестра ми да се забърка с "подземния свят"!?
- От минута на минута двете с Рейчъл започвате да си приличате и да се различавате все повече и повече. - изкоментира Майкъл. Всички се разсмяха. В същия момент Джон влезе в кухнята.
- Рейчъл дойде. - каза опитвайки се да срещне погледа на Сам, която умело го избягваше. Двете Сантини станаха като по-голямата се подпираше на по-малката и заедно със Сандра тръгнаха към другата стая, за да се преоблекат.
- Добро утро! - радостно поздрави Рейчъл.
- Какво си пила? - учудено попита Дру.
- Нищо. Просто да се облечеш в чисти и здрави дрехи е нещо много хубаво. Макар че къщата ми бе в "мнооого лек" безпорядък успях да напълня няколко сака с дрехи.
- Ура! - ухили се и Самър. Въпреки че не и беше лесно трите с Киара и Сандра спретнаха едно модно ревю набързо като се смееха, а Рейчъл и Саси си подхвърляха някоя и друга ядна забележка. Сякаш всичко си беше наред и по старому, макар че си личеше промяната в двете "съперници".


Последната промяна е направена от Кармен Риддъл на Сря Юли 16, 2008 11:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 4 EmptyНед Мар 30, 2008 12:49 pm

Най-накрая , след като всички момичета навлякоха дрехите си , се върнаха в кухнята. Рейчъл носеше къса черна рокля с корсет. Сандра бе с широк панталон и черна фланелка , а Киара с пола и потниче. Сам също бе с къса рокля , но без корсет , а само леко вталена и бежова на цвят.
- Уоу , къде казахте , че ще ходим - Майкъл огледа момичетата , спирайки се най-вече на Киара.
Мажоретките не отговориха , а само го погледнаха леко пренебрежително.
- Е ... най-добре ще е да пътуваме с автобус - каза след кратка пауза Майк.
- Моля!? - ужасено простена Сандра. - Ти луд ли си?
Никой от групата , освен Майкъл и Киара не беше беден. Рейчъл пътуваше с частен самолет , Сам също , а останлите бяха в 1-ва класа. Сандра по принцип и не обичаше да пътува ,така че дори самата идея за това , не и се струваше много приятна.
- Е няма да умрете - сви рамене Майкъл. - Сигурен съм, че частните ви самолети са наблюдавани - той извъртя очи към Рейчъл и Сам , които се направиха на невинни - А и летищата са наблюдавани. Малко вероятно е да се сетят , че ще сме с автобус.
- Искаш да ни разболееш от някоя венерическа болест - поклати глава Лукас и се усмихна. Джон се разсмя , но момичетата изглеждаха все така скептични към идеята ...
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 4 EmptyНед Мар 30, 2008 3:05 pm

- Не знам, хора... - започна Самър, на която само докато се споменеше автобус и идеше да повърне. - Тази идея с автобуса не ми харесва.
- Определено съм за! - заяви и Сандра. Киара прехапа леко устна.
- Може би има и друг начин. - в стаята сякаш бе грейнало слънце.
- Какъв? - попита я Майкъл като едва успяваше да задържи погледа си на лицето и.
- Пак с автобус... - лицата на всички бяха помръкнали освен на Сам, която се досети за какво приказва сестра и.
- Но, Киа, не сме го използвали от...
- Ти не си, но аз съм. И знам, че е в чудесна механическа изправност и че те не знаят за него. - ухили се малката Сантини.
- Бихте ли ни просветлили? - тросна се Рейчъл.
- Нали сте виждали онези автобуси, с които пътуват звездите? - попита Саси.
- Шегуваш се! - зарадва се Лукас.
- Сам, обичам те! - хвърли се да я прегръща Дру.
- Знам. - разсмя се момичето.
- Предлагам да минем през апартамента да вземем храна, защото никой от нас не може да използва картите си и да тръгваме. - обади единствения мълчал до сега - Джон. За миг погледа му се засече с този на блондинката, но тя бързо го отмести.
- Хайде да тръгваме! - оживиха се всички.
- Не, не. - спря ги Рейчъл. - Още не. Трябва да изчакаме да се мръкне преди да тръгнем. Иначе рискуваме прекалено много.
- Никога не съм вярвам, че ще чуя тези думи от устата на сестра си. - разсмя се Майкъл. Смит тъкмо щеше да отвърне нещо когато Сам и се обеси на врата.
- Знаем, че го обичаш няма нужда да ни го доказваш. - оплези и се капитанката.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 4 EmptyНед Мар 30, 2008 3:36 pm

- Хей глезлата - бутна я Рейчъл и на свой ред увисна на нейния врат.
Другите се разсмяха.
- Хей хранатаааа - каза , след малко Майк , който изглежда се чувстваше най-гладен в момента.
- Ооо да - опомни се Рейчъл. - Колко долара имаме кеш?
Седмината се спогледаха. Момчетата извадиха няколко банкноти от джобовете си , а момичетата изсипаха монетите от протмонетата си.
- Просто перфектно! - иронично възкликна Рейчъл , когато преброиха парите - Имаме само 15 долара ... няма да ни стигнат за нищо!
- Не е ли иронино сестричке? Имаш милиони , че ако не са станали и милиарди в банката , а сега се чудиш от къде да вземеш 100 долара.
- Хей! - уж убидено извика червенокоската и другите се засмяха.
- Аз имам около 300 долара в нас - сви рамене Лукас. - Може да минем от там.
- Добра идея - кимна Джон - А и ще може да вземем малко храна от нас - вечерта баща ми има банкет ... със сигурност ще има много храна.
Всички бяха съгласни , затова след 15 минути седмината се насочиха към колата , със саковете с дрехи и няколко торби , където щяха да сложат храната.
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 4 EmptyПон Мар 31, 2008 5:20 pm

След което се върнаха в къщата и се настаниха (някакси) във всекидневната. Най-често се чуваха гласовете на Самър и Рейчъл, докато други като Джон и Лукас само си говореха тихичко. Но двете им "бивши" не се впечатлиха особено или поне не го показаха.
- Проста хлебарка!
- Нахална муха!
- А бе, тебе кой те е пуснал от зоологическата градина!?
- Май същия, който те е пуснал теб от отделението "Неизлечимо луди" в психиятричната клиника.
- Ооо, щъркел, я да мълчиш! - драчиха се двете момичета, докато другите се заливаха от смях около тях.
- Добре. Стига. Стига, де! - спря ги най-сетне Киара, макар че от очите и течаха сълзи от смях.
- Няма да е лошо да тръгваме. - обади се най-сетне Лукас. Сам и Рейчъл се спогледаха въпросително, червенокоската вдигна рамене и тръгнаха след останалите към колата. Саси и Смит седнаха отпред, Киара седна отзад в Майкъл, Сандра се намърда между него и Лукас, а Джон седна до приятеля си. Караше Сантини, тъй като на другата "шофьор-каскадьор" още не и бяха толкова познати улиците.
Половин час по-късно бяха пред къщата на Лукас, чакайки го заедно с Джон да донесат храна. След още час и половина вече бяха почти на магистралата за Ню Йорк като бяха сменили колата с автобуса. Самър бе сменена от шофьорското място и сега се бе отпуснала на другата седалка тихо тананикайки си.
- Ало, разваленото радио, поне кажи какво си пейкаш там толкова фалшиво? - обади се по едно време Рейчъл, която тишината вече малко по малко започваше да я изнервя. От както бяха тръгнали от къщата на Майкъл никой не бе продумал почти. А от тогава бяха минали най-малко три часа.
- Чувала ли си песента "Rock Star" на Prima J ?
- Естествено! - двете пак се спогледаха за момент и започнаха да пеят като така успяха да разсъбудят на бързо другите:

"I'm incredible, so unforgettable,
So no one can take my place
I'm unbreakable, highly flammable,
So girl get out my face

Oh my god I'm going crazy
Maybe 'cuz were so amazing
Everybody in there dazin'
That's the reason why they're hatin',
Treat us like some superstars
And only cuz that's what we are
You know we're going really far
And ya'll ain't even heard it all

You hate cuz I'm a rockstar, a rockstar,
A pretty little problem, uh-huh,
You hate cuz I'm a rockstar, a rockstar,
A pretty little problem, uh-huh,
You hate me cuz I'm everything that you ever wanted to be
And that I'm lying cuz I love it when you lookin at me
Cuz I'm a rockstar, a rockstar,
I said that I'm a rockstar, a rockstar,
(Keep lookin at me)"
До края на песента вече всички пееха и танцуваха в малкото пространство, което оставаше от мебели и уреди.


( Tери, тако не я харесваш я смени с някоя друга Razz )
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 4 EmptyЧет Юли 17, 2008 5:20 pm

Измина още един час от пътуването. Сам бе отишла отзад да поспи , а Смит бе предоставила шофьоркото място на Джон и двамата си говореха тихо отпред
- Докато пътувахме си мислех за нещо ... - каза след малко Тъкър и поясни - За цялата тази работа с Хейли и Сам и ...
- Какво за нея - съмнително попита червенокоската и погледна на картата колко мили остават до бензиностанцията , където трябваше да спрат.
- Мисля , че бяха грешка.
Рейчъл извърна поглед към него и почака Джон да обясни какво имаше предвид.
- Тези неща не са за мен ... искам да имам свобода ... нали знаеш като теб.
Последните думи на Тъкър прозвучаха странно на Рейчъл. А и погледа който и хвърли ...
- Съжалявам Тъкър , не оцели правилния човек - каза през зъби червенокоската - Разбирам на къде биеш , но само да направиш нещо подобно ... живота ти ще стане ад. Спри да си играеш с чувствата на момичетата , защото ще загазиш.
- Ууу , изплаших се - погледна я идиотски Джон и се засмя.
Рейчъл не отговори , а само го погледна злобно и отиде отзад. Имаше около половин час докато стигнат на бензиностанцията.

Час по-късно. На бензиностанцията.

- Оох чувствам се като пребита - изпъшка Сандра , слизайки от буса - не бе свикнала да спи на път. - Искам кафее.
- Не си единствената - смънка Лукас и точно щеше да добави още нещо , когато Киара му изшътка да млъкне , за да чуят новините по радиото.

" Миналата вечер , хората от Сънидейл станаха свиделите на преследване като по филмите между няколко полицейски коли и черен Мерцедес. Ноща приключи с трагедийна катастрофа , в която умряха пет служители на реда и почти всички от преследвана кола. Оцелял е само мафиота Джордж Еймс , който е в тежко състояние в щатската болница. В колата заедно с него се е намирал и неговия син Маркъс Еймс и известната убийца Keрън МакАдамс , избягала два дни по-рано от най-охранявания затвор. Те , заедно с още едно момиче от елитния колеж Пантеран , са починали на място. Връзката между МакАдамс и Еймс още се разследва ...
Това бяха новините от мен - Анджелика Уилсън ... "

Цялата група мълчеше. Никой не можеше да повярва на чутото ...
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 4 EmptyЧет Юли 17, 2008 11:25 pm

- ДАААААААААААААААААА! ДААА! Да! - разкрещя се ухилена до уши Самър. Рейчъл се разсмя. Другите ги гледаха втрещено. Нито един от тях не чувстваше тъга заради това, което чуха, но не очакваха такава реакция. - Рейч, ощипи ме и ми кажи, че не сънувам и че най-сетне сме свободни!
- Споко бе, момиче! Ще получиш удар и няма да можеш да се нарадваш на свободата си. - все така смеейки се заяви Смит.
- Радваш се задето брат ти е мъртъв, а баща ти е в болница? Коя по дяволите си ти и какво си направила със Самър Сантини, която познавахме!? - отвратено се обади Лукас.
- Умря в момента, в който намери трупа на майка си. Умря в момента, в който баща и я заряза на 5 на грижите на бавачки, защото не искаше да я вижда повече. Умря в момента, в който брат и се изплю на гроба на майка и, а вечерта след убийството се изчука с първата срещната в къщата станала свидетел на местопрестъплението. Умря в момента, в който голямата и сестра рухна пред очите и. Умря в момента, в който бе изнасилена, защото бе помогнала на малката си сестра. - на това място Киара се разплака и избяга в автобуса, защото това я убиваше. Самър говореше сравен глас въпреки сълзите си, но всички знаеха, че това което казва я е убивало години наред. Рейчъл единствена разбираше гнева, омразата и огорчението и, защото и тя ги бе крила под студената външност доста дълго време. Майкъл стоеше от страни чудейки се дали същото изпитва и неговата сестра. Дру, Лукас и Джон знаеха, че това, което казва е истина бяха шокирани от последното, но въпреки това не искаха да я оправдаят. Искаха да я винят и точно това правеха. - Умря в момента, в който човека пишещ и се за приятел я заряза за момиче, което познава от едва няколко часа. Умря в момента, в който човека, който обичаше я предаде. Да продължавам ли? Попитах ви нещо? - последния въпрос го извика. Смяташе, че са и приятели, че държат на нея, но явно не беше така. Сандра винаги бе до нея, а сега я предаваше. Джон може и да беше негодник, но не му пролича да се трогна от което и да било казано. Лукас я гледаше тъжно, но и отвратено.
- Остави ги. - презрително каза Рейчъл. - Не си заслужава. Те не са го изпитали, така че няма да ни разберат.
- Рейч е права. Да се прибираме, а те да се оправят както искат. - подкрепи я и Майкъл, на когото болката също не бе чужда. Тримата се качи в автобуса при Киара и потеглиха обратно към Лос Анджелис.

Седмица по-късно...

- Е, благодарение на смъртта на родителите ни... - започна Рейчъл Смит.
- Иска да каже на почивката, която ни дадоха да се съвземем. - поправи я Самър Сантини.
- Все тая. Най-важното е, че открихме къща близо до тази на Киара, която купихме и ти я подаряваме, за дето... - продължи червенокоската, но спря. просто ен можеше да го каже след толкова години на омраза.
- В знак на благодарност, че ни изтърпя седмица и нещо. - продължи блондинката усмихвайки се мило.
- Да, точно. - Киара се подсмихна на явното нежелание на Рейчъл да каже благодаря чрез думи. Самър и Рейч се бяха събрали да живеят в къщата на Смит, въпреки близостта на Тъкър. Бяха получили една седмица, за да се оправят с погребенията на родителите си и да убедят бабата на Сам и Киара да им бъде настойница на всички, за да не се притесняват да не им изчезнат парите или да им назначат някой тиранин. Бащата на Самър не бе в много по-добро състояние, но нямаше опастност нито да умре, нито, както бе казал по телефона на Саси, да ги притиска повече.
Двете бивши съперници сега бяха първи приятелки и много добре се допълваха една друга. Не преставаха и да си опонират, защото тогава се губеше тръпката и ставаше скучно. Бяха съ-капитанки на мажоретния състав като естествено бяха направили малко промени. От предишния танцов състав бяха извикали две момичета след като Самър бе публично унижила и изгонила Амбър, а Емили бе мъртва. Отделно танцовия състав на Рейчъл бе направен резервен мажоретен отбор, който пак се ръководеше от двете капитанки.
Сандра, Джон и Лукас не им бяха проговорили от както се бяха върнали. Джон се хвана с Амбър, Лукас с Тамара, сестрата на Емили, а Сандра беше станала част от нейната компания. Често страдаха от нападки от страна на двете "богини" на училището. Нямаше почти човек, който да се противопостави на желанията им освен новата компания на бившите им приятели. Самър изобщо не страдаше, защото за нея бе ясно, че щом не могат да я приемат и разберат значи не са и истински приятели. А Рейчъл отказваше да покаже, че държанието на Скот я наранява.
- Благодаря ви, момичета. - прегърна ги по отделно Майкъл, който за разлика от сестра си нямаше проблеми с думите. Отношенията им се бяха по оправили дори и само до приятелска степен, но все беше нещо. Връзката му с Киара се задълбочаваше с всеки изминал ден, че имаше чувството, че не може да живее без нея. Тя му бе показала, че и при нея е така. Даже обсъждаха идеята след като завършат преди да влязат в колежа да се оженят. Но все още не бяха казали на сестрите си. Между Самър и Киа нещата бяха повече от превъсходни. Двете бяха много близки и често се събираха. Дори Рейчъл бе започнала да я възприема като сестра. - Надявам се, че не ми се сърдите, че се преместих да уча при Киара в старото и училище.
- Не, дори по-добре, че не си на фронтовата линия. - каза с лукава усмивка червенокоската поглеждайки най-добрата си приятелка.
- Ооо, да! Ада идва. В понеделник се връщаме на даскало, така че по-добре всички да си пазят гърбовете. Лошите момичета стават още по-лоши. - с идентична усмивка потвърди блондинката.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 4 EmptyПет Юли 18, 2008 12:25 am

В понеделник:

If I Had A Step On you Be All On that (I`m On Fire) I Put Hot On The Map
Cause I Be The One That you Wanna Be Like (Oh Oh Oh Oh) Yeah you Wanna Be Like Me ...


Уредбата в стаята на Рейчъл гръмна точно в 6. Момичето бързо се размърда и стана, но не спря музиката. Протегна се и се прозя. Защо ли и трябваше да става толкова рано?!
- Рейчъл Смит , какъв е този брутален текст! - разнесе се в същия момент гласа на Самър от съседната стая. Червенокоската отвори вратата между двете стаи и се усмихна.
- Че ти какво очакваш , мръснице? Балада за любовта?!
- Мисля , че мръсницата си ти - повдигна вежди Самър изглеждайки сатенената нощница на Смит. Представям си с какво си облечена като дойде някой господин.
- Ммм общо взето съблечена - усмихна се лекичко Рейч и се хвърли на леглото до второто по красота момиче в Пантеран ( хахаха ) - Какво ще кажеш за малко погледи днес?
- Че то винаги е така - засмя се Самър и се поизправи. - Защо ти беше да ставаш толкова рано?
- Оо ще видиш - ухили се потайничко Рейч и се изправи от кревата. - Хайде оправяй се , секси , имаме занимания.
След тези думи червенокоската се засмя и тананикайки си "she wish she was fine she wish she was a dime like me cause I`m a hottie and this a party she wish she was me but thats too bad" се отправи към банята да се оправи.

40 минути по-късно двете кралици на Пантеран излязоха от къщата в променен вид. Самър носеше къса бяла пола и потниче в същия цвят с розова лента под бюста съчетано с високи ботуши с розови фигурки. Ръката и бе покрита почти изцяло от тънки сребърни гривни, а от ушите и се спускаха сребърни висулки. Рейчъл пък бе предпочела черното. Носеше високи ботуши и къси панталонки в черно. Потничето стигаше до малко над пъпа , а колана имаше голяма катарама. Черно кожено яке допълваше целия й тоалет. Нямаше много гривни , но пък грима и беше тежък - опушен. Когато погледа им се срещна с този на Джон Тъкър, който току що излизаше от тях , той остана с ококорени очи и отворена уста. Те обаче не обърнаха внимание и бързо отместиха поглед.
- Е защо искаше да ставаме толкова рано - попита Самър и тръсна гривните си.
- Едно състезанийце с коли , за да ми покажеш малко Лос Анджелис ? - усмихна се злорадичко Рейчъл и седна в поршето си , след което го запали и изчака блондинката да се намести в своята кола ....
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 4 EmptyПет Юли 18, 2008 12:25 pm

- Ура! - не загуби и минута повече Самър скачайки в колата си предизвиквайки няколко свиркания, на които естествено нито една не бърна внимание, защото вече бяха потеглили с бърза скорост. Усилиха всяка своето радио, но тъй като бяха попаднали на една и съща песен това не им пречеше.
"Cause I'm too cool
Yeah I'm too cool
To know you
Don't take it personal
Don't get emotional
You know it's the truth
I'm too cool for you
You think your hot but I'm sorry, you're not
Exactly who you think you are
Can't tell you what you haven't got
When we walk into the room
I'm too cool for you..."
Пееха си, закачаха се една друга, прелитаха с колите над някое шосе, гумите им свиреха по завоите, а те не спираха да се кефят.

30 минути по-късно...

-You see I'm all beauty, brains, and talents / I got it all... Не мога да повярвам, че тоя нещастник беше решил, че ще ни победи. - изсмя се Самър докато двете с Рейчъл паркираха в училищния двор.
- Външността лъже. - поучително каза червенокоската и двете избухнаха в смях. - Obviously / I'm a natural / I'm the real deal... - вървяха една до друга с усмивки на лицата, докато всички покрай тях спираха, за да ги огледат, поздравят, да им се подмажат или да им подвикнат нещо. Двечките се усмихнаха още по-широко. Поздравяваха само определени хора, а други ги забиваха в земята ( "Господи, Клеър, и баба ми не би облякла този боклук!" , "Хей, Мат, кога ще осъзнаеш, че вече не си в детската градина и нямаш извинение за това, че личната ти хигиена е леко позабравена?!")
- Здравейте! - хвърли се да ги целува Хейли, която бе показала по-голяма лоялност от колкото бяха очаквали. След като Сам направи Амбър на пух и прах, Хейлс беше тази, която ги предупреди за номера, който бившата мажоретка и Тамара Ричардс смятаха да им направят.
- Здрасти, Хей! - гушнаха я момичетата. Остналата част от двата отбора го наобиколи и тръгнаха към вътрешноста на сградата. Близо до шкафчетата забелязаха новата "света" компания. Двете момчета бяха се облегнали, а гаджетата им се бяха сгушили в тях. Другите момичета ги бяха обградили. Рейчъл и Самър само се спогледаха с лукави усмивки.
- Моля, мажоретките да не се докоснат до прокажените, че ще изхвърчат от отбора. Нямам намерение да губя шампионат. - всички се разсмяха на думите на Сам.
- Жалко само, че въпреки много от момчетата са страхотни таланти заради "две гнили ябълки"... - нов прилив на смях. - целия отбор ще страда. - драматично въздъхна Реъч.
- Права си. Каква не справедливост! - поклати глава Саси. Двамата споменати заедно с компанията си ги изгледаха на кръв, макар че бе очевидно, че момчетата едва си задържат погледите върху лицата им.
- За ваше сведение нямаме намерение да се намираме в близост до вас за това предостъпихме тима на... - гневната тирада на Лукас бе прекъсната от лявата им страна.
- На мен. По-точно на нас. - две момчета със светлокафеви коси и изключително сладки усмивки си направиха път между компанията на "светците" и мажоретките. - Аз съм Джейсън Картел, а това е брат ми Дерек. Няма нужда да се представате знаем кой сте. - двете капитанки се спогледаха усмихнати. След което Самър се приближи до Дерек и впи устните си в неговите.
- Нем, не сънувам. - каза блондинката, след като се отдръпна. Физиономията на Тъкър бе изкривна от ярост, а Скот едва успяваше да го задържи на едно място.
- В нашия клас ли сте? - хващайки Джейсън подръка попита Рейчъл усмихвайки му се сладко. Всички мажоретки тръгнаха след тях тихо обсъждайки случката. Само Хейли си позволи да се обърне да провери дали не са решили да направят нещо Бившия и новата му компания. Но единствено видя две бесни момчета и пет отвратени момичешки физиономии.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 4 EmptyПет Юли 18, 2008 1:04 pm

- Оф този час беше страшно скучен - простена Хейли , държейки се за главата , излизайки от кабинета - Мразя я тази химия!
- Ние химия ли имахме? - замислено попита Рейчъл , набирайки някакъв номер на телефона си. - Ох пак съм го проспала.
Двете момичета се засмяха, след което свиха по десния коридор , за да се срещнат на двора със Самър. Рейчъл за малко да се блъсне в Лукас.
- Здрасти , исках да говорим за Сам ... - бавно каза той.
- Ако имаш нещо за нея , говори с нея! - сряза го Рейчъл и го подмина заедно с Хейли. Той обаче хвана червенокоската за ръката и не и позволи да продължи. Рейчъл спря , изгледа го студено и издърпа ръката си.
- Казвай.
- Ккакво ? - попита Лукас ... - Имах предвид на саме.
Рейчъл замълча за миг , след което тръгна след Лукас към една празна стая от дясно. Даде знак на Хейли да тръгва към двора и затвори вратата след себе си.
- Казвай.
- Знам , че Сам си играе с този Дерек. Какво иска? Да нарани още сърца ли?! От както си тук , тя се държи като ледена кучка.
- Първо Люк , нямам намерение да си ходя ,тъй че ще трябва да свикнете с мен. А това дали Сам си играе с някакви момчета , вече не ви интересува. Така че ... - Рейчъл се приближи към Скот и тихо му прошепна - .... свиквай с положението ...
Момичето усети как тялото на Лукас се наелектрезира и стегна. Усмихна се незабележимо , бавно прокара пръст през устните му , след което се завъртя на токчетата си и излезе церемонално през вратата. Момчето остана загледан в нея докато гаджето му -Тамара , не го стресна
- Какво за бога ти става , Лу? - каза с лигав глас тя и го гушна. - И какво въобще правиш сам тук?!
- Нищо - промълви бавно Скот и сякаш излезе от транс, след което бегло се усмихна.
- Да вървим ...

През това време Рейчъл бе стигнала до двора. Оглеждайки се видя Самър и Хейли да стоят до Дерек , или по-точно Сам в скута на близнака , на централната маса. Рейчъл се приближи към тях.
- Какво става , влюбени гълъбчета?
Погледите на червенокоската се срещнаха с този на Сантини и двете си хвърлиха по една лукава усмивка.
- Как мина? - попита Хейли с интерес.
- Какво е станало?- на свой ред зададе въпрос , току що появилия се Джейсън.
- Мм нищо особено - промълви Рейчъл, след което впи устните си в тези на близнака. В същия момент Лукас и Тамара излязоха от училището. Погледа на момчето веднага попадна на червенокоската.
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 4 EmptyПет Юли 18, 2008 4:36 pm

Самър едва успя да задържи злобната усмивка далеч от лицето си когато видя погледа на Лукас. Въпреки че той от тримата поне беше показал, че поне малко го е грижа за нея тя не допусна това да и даде някакви надежди, че приятелството им ще се поднови. Погледите им се срещнаха и тя не успя да се сдържи. Красивите и леко розови устни се извиха в злобна усмивка. Очите и проблясваха с лукав блясък. Скот не успя да издържи да гледа в какво се е превърнала Сам и обърна поглед към Джон, който заедно с неговото гадже ги чакаха на една от крайните маси. Саси проследи погледа му и едва не се разсмя когато видя червеното от бяс лице на Тъкър.
- Хей, страннице, какво ще кажеш да направим този обяд още по-... апетитен? - предложи на Рейчъл, която веднага се отдели от Джейсън. Двете се усмихнаха широко.
- Какво сте намислили? - попита Дерек целувайки врата на Сам.
- Ще видиш. - отговори му Рейч. Напоследък Смит и Сантини сякаш си четяха мислите. Същата идея и бе дошла и на нея. - Момчета ще разчистите ли масата? - Всички веднага се подчиниха чудейки се какво ще правят. Самър прошепна набързо на Хейли, а Рейчъл - на Уини, тъй като двете бяха едни от най-добрите в отбора. След което четирите се качиха върху масата.
- Моля за внимание! - провикна се Хейлс.
- Всички погледи насам! - добави Уини.
- Или ще пропуснете най-сексапилното нещо, което сте виждали! - присъедини се Самър.
- Нашите танци! - завърши Рейчъл усмихвайки се. Брук, която бе най-новото попълнение от бившия танцов състав се присъедини към тях след като пусна музиката. Докато танцуваха и пееха Самър мислено благодари на този, който беше правил масите толкова стаблни.
"We got to show 'em what we got.

Don't be scared of sitting on top

We gotta say what's on our minds.

Ain't nobody leaving us behind.

Together, we'll stick together, and thats forever, for life.

Hey Rachel
Yeah
You Think Your Foxy
I am
But You all Naughty
Shoot, hold this
Then show us what you got
She showed you what she got

Hey Brooke
yeah
You Think your sexy
yeah
With all them breasties
yeah
Now shake 'em like they hot
She showed you what she got.

Hey Summer
yeah
You think your sassy
yeah
But now get nasty
Okaay
And show us what you got.
She showed you what she got.

Hey Haley
yeah
You such a cutie
yup
Now shake that booty
yeah
Now shake that booty up
She showed you what she got

Hey Winnie
yeah I know that is me
Yeah
Now what my booty
Yeah Now Make that booty pop
I know you saw my booty pop"
- ИЕЕЕЕЕЕ! Давйате, Пантери! Давайте, Пантери! - започнаха да скандират всички след като петте свършиха с танца си.
- Който иска да види още... - започна Брук.
- От това, което имаме да покажем мажоретките... - включи се Уини.
- Утре вечер в салона... - предизвикателно се усмихна Рейчъл.
- Защото тогаваще покажем на "Пиратите" от "Пасифик Виста" какво можем! - Изригна вълна от викове. - Особено след като нашите талантливи баскетболисти ги смажат! - завърши Самър. Всички се развикаха и радостни дори баскетболистите понесоха петте мажоретки, които не можеха да спрат да се смеят.

* Танца им е като на PCD
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 4 EmptyПон Юли 28, 2008 10:33 pm

"След успешната победа на Пантерите над Пасифик Виста , мажоретките на училището заедно с по-голяма част от отбора се оттеглиха в къщата на плажа , притежание на близнаците Дерек и Джейсън. Там , след голямо количество алкохол , новите две попълнения на отбора - Уини Броун и Брук Дейвис , подивяха за голямо щастие на момчетата. Двете красавици се натискаха на едно канапе повече от час и половина без спиране. Остава въпроса дали наистина алкохола е бил причината?"
- Що за глупости?! - тросна се Уини веднага щом завърши с четенето.
- Ее то си беше вярно това - проточи Хейли с усмивка и взе вестника да го разгледа.
- Уф - изпъшка Брук и се появи от някъде - Тия работи за пълни глупости?! Целунахме се веднъж и определено беше заради алкохол! Както и да е , от къде се появи тоя смотан вестник?!
- Не знам ... тази сутрин всеки от даскало имаше един брой в шкафчето си. Иии статиите за подписани от "Интригантката"
- На бас че е Тамара - повдигна вежди Рейч , която до сега беше мълчала.
- Нищо чудно - сви рамене и Самър , мислейки си за прякора на "новата клюкарка". - Както и да е ... тази изглежда обича да пише за отбора ... Има ли нещо друго в тоя вестник освен лесбо истории?
- Ооо за вас двете с Рейч има по цяла страница - засмя се Хейли и отвори на втора и трета страница, след което подаде вестника.
- Нещо не ми се нрави да разбера какво пише - каза Рейч и другите се засмяха. Бяха стигнали до шкафчетата на Сам и Рейч , затова двете капитанки се спряха. Оставиха набързо учебниците си , взеха си помпомите и чантите и се отправиха към двора , където имаха среща с близнаците. На входа се разделиха с Хейли , Брук и Уини и продължиха към една маса в дъното , където ги чакаха момчетата.
- Направо ми се повдига вече от Джейсън - простена тихо Рейч на Сам - Това момче даже не знае как да се целува!
- Дерек се трае - опита се да звучи оптимистично Самър , но и самата тя не беше много убедена в думите си.
Преди Рейч да отговори , двете бяха стигнали до близнаците. Сам целуна набързо единия близнак , а Рейч дори не си направи и усилието да поздрави Джейсън ....
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 4 EmptyПон Юли 28, 2008 11:20 pm

- Хей, четохте ли вестника? - попита Джейсън опитвайки се да си обясни странното поведение на Рейчъл.
- Не! - отговориха двете мажиретки с отегчени гласове.
- Има много интересни неща за вас. - каза Дерек усмихвайки се на Самър, която само повдигна вежда. Двете с червенокоската бяха седнали една до друга и се опитваха да не повърнат при мисълта, че ходят с тези двамцата. - Има за.. Всъщност защо не го прочетеш сама.
- Едваи ще ме убие. - каза русокоската вземайки вестника. Все пак беше по-добре да знае кой какво говори от колкото да тъне в незнание и да загуби имиджа си току така. Отвори на втора страница, която бе посветена изцяло на нея. От горе имаше нейна снимка.
"Good girls gone bad" - Page 4 Img_10
"Самър Сантини-блондинката накарала сърцата на всички момчета в тази гимназия да забият лудо; мажоретката, която успя да изведе отбора си до шампионат;отличната ученичка... Перфектното момиче. Нима? Същото онова момиче, което унижи Амбър Клеменс пред цялото училище, защото на "милото" карамелче така и харесва. Същото онова момиче, което се напи заедно с новата си дружка Рейчъл Смит на плажното парти и цяла седмица двете не се вяснаха повече. Същото момиче, което сигурно и е един път не е отишло да види баща си в болница. Същото момиче, което замени приятелите си с най-големия си враг, защото Смит и Сантини са лика-прилика. Самър Сантини никога не е била мила, просто си е слагала такива маски, за да завързва приятелства, които всъщност не са приятелства. Тя няма приятели! Всички търсят изгодата от нея, а и тя от тях. Използва хората да й пишат домашните, да й чистят басейна, да й раздават поканите за купона, защото тя няма ръце и крака и е по-мързелива от слон. И това в гимназията наричаме "най-известното момиче в училище". Използвачка, прекалено надута, за да има приятели и най-вече арогантна, готова при всеки възможен случай да обиди и унижи някого. Дъщеря на мафиот свикнала всичко да е на нейната. Предполагам за това и с "новата червенокоса звезда" са толкова близки. Все пак да не забравяме, че Сантини може да е руса, но не е от най-безобидните. Е както виждате от сниката май и много богата блондинката има нужда от човек, който да я предупреждава как да се облича и как не.
Това е Самър Сантини - най-харесваното момиче в гимназията, която всъщност не е нищо повече от кукличка, играеща си с парите на бащите си."
Рейчъл не каза нищо виждайки гнева в очите на приятелката си. Само я прегърна. Сам отвърна на прегръдката едва сдържайки гнева и ядните си сълзи.
- Е, значи е вярно? - попита Дерек с глас сякаш е научил най-горещата клюка.
- Кое, че късаме ли? Да, вярно е. - с леден глас го отряза блондинката. Стана, взе си чантата и тръгна към масата на бившите си приятели. Джон и Лукас гледаха с явно безразличие макар и двамата да си мислеха, за едно и също. Щеше да го обвини тях, защото те знаеха много за нея и не чак толкова, но достатъчно за Рейчъл. И не се излъгаха. - Ако някой от вас има дори нокет в тази статия така хубаво ще използвам това, че съм дъщеря на мафиот така, че и поколението ви ще го усети. Стига да успеете да създадете такова! - заплаши ги Самър, но най-вече лукаво гледащите Тамара, Амбър и компания. Дори Сандра я гледаше надменно.
- Не си струва, Саси. Давай да отиваме да мислим върху следващия ни зъл замисъл. - подигравателно каза застаналата до нея червенокоска. Карамелчето видимо се успокой и дори се засмя на спокойствието на приятелката си. Двете се хванаха под ръка и тръгнаха заедно към следващия си час. След секунди обаче се спряха. Рейчъл се обърна и отиде до Джейсън.
- Тъй като се целуваш по-зле и от Скот, което си е постижение, а дори не искам да си помислям какъв ще си в леглото предпочитам да го предотвратя. Всичко свърши. - едва сдържалата се да не се разхили Самър избухна в смях гледайки почервеняващото лице на Джейсън докато другия близнак го потупваше по рамото със съжаление.
- Е поне се радвайте и двамата бяхте зарязани по едно и сщо време. - подметна блондинката. Приятелката и се върна при нея и те подновиха ходенето към стаята на следващия час.
- Чудя се утре какво ли ще пише за вас във вестника? - въпросително попита току що присъединилата се към тях Хейли. Другите две мажоретки само повдигнаха рамене.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 4 EmptyСъб Авг 02, 2008 11:03 pm

На следващия ден снимките на Смит и Сантини заемаха цялата корица на вестника , а под тях се виждаше ядният надпис: Май принцесите са забравили , че няма място за пантери на ледения полюс.
- Ще и покажа аз за кой няма място - ядно каза Самър и хвърли вестника в кошчето. Рейч само се подсмихна лекичко и не каза нищо. Беше и доста безразлично в момента какво пишат за нея , най-сетне беше поставила на място и Джейсън и Скот.
- Нека се разправяме с това, след състезанието - предложи Хейли , опитвайки се да оклони мислите на Сам от Интригантката.
- Май си права - сви рамене Сам и последва другите две мажоретки към салона.
- Хей сбъркали сте посоката към Ледения полюс! - подхвърли Тамара веднага щом забеляза трите момичета да влизат в салона.
- А ти май си забравила , че имаш собствено сиво вещество - не и остана длъжна Рейч и извади помпоните си от спортния си сак.
- Ха-ха-ха - смръщи се леко другото момиче и тръсна коса, след което се завъртя и излезе от салона с групичката си от надути приятелки.
- Оф тая как ми лази по нервите - поклати глава Брук - Някой път ще и бия два шамара.
- Хаха Сам , къде намери това печено момиче за бога?! - усмихна се леко Рейч , след което всички се засмяха и започнаха с тренировките.

- Ооооф всичко ме боли - простена четири часа по-късно Самър Сантини, лежейки удобно в леглото си.
- Даже косата ме боли! - проплака и Рейч , която лежеше до блондинката също толкова безжизнено. Двете се бяха "разтопили" на леглото и нямаха сили дори да мръднат.
- Май прекалихме с тренировките.
- Май да - скръцна със зъби Рейч. - Мисля , че ни трябват малко сили ...
- Карамел с шоколад?
- Че ти как мислиш - ухили се червенокоската и двете момичета хукнаха бързо към кухнята все едно току що са станали.
- Ммм - само успя да каже Сам, взимайки си една голяяяяма лъжица сладолед. - Мисля , че вече е време да поговорим за Интригантката.
- Какво за нея - попита леееко разсеяно Рейч , нагъвайки лакомо сладолед.
- Амии коя мислиш , че е. Колкото повече се замислям , толкова по-малко смятам че е Тамара. Тя ни мрази , но не мисля че би се усмелила да направи това. А и е прекалено тъпа ...
- Не е Тамара, сигурна съм ... просто е важно да си играем добре ролите пред Брук , Хейли и Уини. Те са лоялни , но кой знае човек ... Трябва да се прикрием добре преди да погнем тая малка кучка.
- Ахахаха нали не ти пукаше?
- Е и? ... мен не ми пукаше и за теб , но ти правех мръсотии , нали?!
- Хей!- уж убидено каза Сам и двете "кралици се засмяха"
- Плюс това , случая ми се струва интересен ... предизвикателство в иначе скучния гимназиален живот ... Smile
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 4 EmptyНед Авг 17, 2008 1:16 am

- Та... Смятам, че няма нужда да се опитваме да питаме учителката по английски, която е редактор. - каза замислено Самър докато облизваше лъжицата.
- Съгласна. След последните статии на "Интригантката" сигурно ще си помисли, че искаме да я убием. - отвърна Рейчъл потраквайки с маникюрите си по плота. - И няма да е далеч от истината. Дали директора знае нещо?
- Не знам, но утре можем да го по притиснем.
- Ехооо, блуднице, утре сме събота... Шампионата! - размахвайки лъжица оповести Рейчъл. Сам само и се изплези. - Но в понеделник с удоволствие.
- Или още по-добре! - изведнъж лицето на Сас грейна. - Ще хакнем училищната система!
- И? - скептично попита червенокоската, но в следващия момент разбра какво имаше предвид приятелката и. - Ще видим видео записите, които съхраняват!
- И ще разберем коя е тъпата кучка!
- Но кой е достатъчно умен и способен, за да го направи? - двете се замислиха.
След известно време се отказаха и решиха да си подобрят настроението с една хубава и дълга разходка по магазините. Към тях естествено след 15 минути се присъединиха останалите мажоретки от двата отбора. Устроиха си "търсене на съкровища" като Самър и Рейчъл скриваха в някой избран от тях магазин нещо и даваха някакви насоки на другите. Подлудиха няколко продавачки, изкараха си страхотно, но никой не успя да открие съкровищата. "Хей, ние, не сме виновни, че капитанките ни са най-умните момичета! Нали и за това сте начело!" оправда се Уини като така си спечели двойна прегръдка от Сантини и Смит. Седнаха в едно кафенеи приказваха най-малко три часа. Когато двете приятелки се прибраха вече беше крайно време да изпълнят вечерните си процедури преди лягане и да се потапят в света на сънищата, за да са свежи на другия ден.
На сутринта както обикновено се събудиха с хубава музика и весело настроение. Оправиха се, закусиха на бързо, взеха си нещата и подкараха колите към залата където щяха да прославят училището си. Дори за миг не си помислиха обратното. Когато пристигнаха мажоретките вече бяха там - готови и нервни. Капитанките се спогледаха за миг. Оставиха си нещата при тези на другите и се обърнаха към отбора.
- Момичета, стегнете се!
- Достатъчно готови и добри сме, за да ги победим и да направим хубава реклама на училището си.
- Ние сме най-добрите! Имаме най-хубавата хореография, музика и най-важното сме единни.
- Защото...
- НИЕ СМЕ ПАНТЕРИТЕ! - викнаха всички момичета видимо успокоени и пляскайки с ръце тръгнаха да отиват към мястото, от което щяха да гледат.
- Я виж ти! "Пантерките" са дошли да загубят!
- Както баскетболния ни отбор преди няколко дни ли, Бритни? Ако е така аз съм за! - изрусена мажоретка с червено-бял екип се приближи до тях. Сам и Рейч застанаха една до друга пред отбора си.
- Я отивай да се опитваш да изкараш някой друг от релси, "Пиратке"! - настървено допълни Рейчъл. - Достатъчно добре ти знаем номерата, за да паднем в капана ти! - Британи само я изгледа злобно, хвърли същия поглед на Самър и отиде при отбора си, който току що бе извикан.
- Приятна загуба, "Пирати"! - Викна с лукава усмивка след тях Сам. Няколко човека се разсмяха, а споменатия отбор беше бесен, защото трябваше да излиза и не можеше да отговори нищо. - Добре, момичета, след тях ще сме ние. Познавайки ги едвали ще имат нещо сносно, с което да ни застрашат, но искам каквото и да става да сте уверени в едно.
- Работихме здраво, уморихме телата си доста и сме готови за това. Но най-важното е и да се забавляваме! - завърши речта и Смит. Всички от гимназия "Пантарен" се усмихнаха и отидоха да гледат другите мажоретки. Капитанките отидоха да проверят дали всичко с музиката е наред и кога ще им е редът. Сам беше права. Бяха точно след "Пасифик Виста". Малко преди да бъдат извикани отбора се появи на начлното място, съобщавайки, че хореографията е била страхотна, но не достатъчно, за да ги бие. Рейчъл се усмихна.
- Естетсвено! Готови! Едно...
- Две... - продължи Сам.
- ПАНТЕРИ! - вместо три извикаха всички. След което хукнаха към сцената премятайки се или просто бягайки. Подредиха се в няколко колони. Когато пуснаха музиката всички като един направиха задно слато. И от там нататък сякаш всичко мина като на сън за Самър. Момичетата бяха превъзходни. Нито за миг някоя не сбърка стъпките или да промени усмивката на лицето си, което също бе важно за съдиите. Само две от момичетата не успяха да си хванат както трябва крака, но никой не е перфектен. Когато все още замаяни от танца се скриха зад кулисите и в нейните очи, и в очите на всички останали се виждаше щастие, че са се справили и убеденост, че ще вземат купата.

П.П. Ето и клипче на танца Wink
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Sponsored content





"Good girls gone bad" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
"Good girls gone bad"
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Good girls gone bad - SUMMER

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
СмъртожадниООД :: Забава... :: РП и тем подобни-
Идете на: