СмъртожадниООД
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СмъртожадниООД

Училище и щаб за смъртожадни
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 "Good girls gone bad"

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 2 EmptyПет Окт 26, 2007 7:25 pm

- Чудесно - каза Рейчъл и си взе една купа със сметана - Няма да ти се наложи ... напускам.
- Добро решение - отвърна й Сам , радвайки се вътрешно за тази победа.
- Е момичета не знам за вас , но аз няма да бъда на диета само заради това , че "капитана" на мажоретките е дебела свиня.
След тези думи Рейчъл отиде да пусне малко музика , а на лицето и се беше изписала самодоволна усмивка.
- Сам , сигурна ли си че това е добра идея - попита леко притеснена Хейли - Имам предвид , че никога не сме печелили шампионата , а с Рейчъл имахме големи шансове.
- Когато последно проверих , аз бях капитан на мажоретките, затова щом кажа че напуска , това сще става.
- Не мисля , че си права - отвърна Амбър и се присъедини към Рейчъл и още няколко момичета , които бяха си "отворили" козметичен салон на пода.
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 2 EmptyСъб Окт 27, 2007 2:26 pm

- Е, ти никога не си се славела с умението да мислиш. - промърмори Самър. Дру, която седеше до нея се разхили. Изведнъж погледа на Сам светна. - Добре, аз имам среща, така че ви оставям да клюкарствате и да ме "богославяте", но разберали, че сте хапнали и трошичка сладко ще ви изгоня от отбора. - с тези думи и широка усмивка момичето се запъти към вратата.
- Нима мислиш, че ще оставим Питърсън да ти каже всичко!? Май прекалено много витаеш из облаците, Сантини! И щом искаш бягай. Няма да ти се моля да останеш. - просмя се Рейчъл.
- Всъщност мажоретките сами ще се издадат, за да направят гадно на другите. - обясни просто Саси и с тези думи накара много усмивки да изчезнат. Бяха се ухилили на затапването на капитанката си, но когато чуха думите и се спогледаха. За никого не бе тайна, че са способни да се гаднят една друга само и само, за да се подмажат на капитанката. - И всъщност не бягам, а отивам да посетя гаджето ти, с което имам среща. Чао чао. - помаха Сам, целуна Сандра по бузата и излезе с горда крачка от дома на Смит. Извади ключовете и телефона си, качи се в колата и звънна на Лукас преди Рейчъл да е излязла от ядното си възмущение.
- Хей, Люк, още ли важи предложението да поприказваме?! - попита вместо поздрав момичето.
- Ами.. Да. Защо? Какви си ги свършила?! - попита през смях Лу.
- Не казвам още. Като се видим ще говорим. В нашата сладкарница след 20 минути. - без да го изчака да потвърди затвори. Усмивката и се разшири, запали колата и потегли. В заведението щеше да стигне за 5 минути, но реши преди това да посети един друг човек.
След 1-2 минути се оказа пред красива малка къщурка. В двора пред нея имаше най- различни градински фигурки. На терасата на втория етаж и на верандата имаше хиляди цветя. Самър се усмихна и слезе от колата. Тръгна по пътечката от счупени плочки и когато почти стигна до верандата, вратата се отвори. От нея излезе красива блондинка много приличаща на Самър.
- Сантини! Каква изненада! Мислех, че след онази злополука няма да се появиш в квартал като нашия повече. - каза враждебно момичето.
- Единствената причина да съм тук, Киа, е, че ми трябва мажоретка. И искам ти да си тази мажоретка. Още утре ще си записана в "Пантарен" и моментално влизаш в отбора. - каза Сам с ледено изражение.
- А ако не искам!?
- Нямаш избор. Или искаш баба ти да разбере? - повдигна леко вежди мажоретката.
- Върви по дяволите!
- Няма нужда да ми благодариш. - врътна се и се запъти към колата.
- И като каква ще ме представиш? Монтенегро или Еймс? - запита Киара.
- Сантини. Каквато си, сестричке. - с безличен глас каза Саси без да се обръща, а другото момиче се усмихна.
- Ще те убият за това, нали го знаеш?
- Не ми пука. Пък и първо ще трябва да ме хваната, за да ме убият. - леко се усмихна Сам продължавайки към колата. - Утре в 7:00 те чакам в апартамента. Ще се преместя там за 1-2 седмици. - качи се в колата си и отпраши към сладкарницата.
Киара Монтенегро беше нейна сестра, но от друг баща. Майка и се бе постарала никой да не знае за нея. Но Сам я беше открила. Преди време бяха и истински сестри... До онази злополука. Злополуката, която я бе накарала да скрие и малката останала на яве детинска част от блондинката. Зачуди се как ли щяха да реагират другите.
С тези мисли и плана в главата да се премести час по-скоро в апартамента на майка си, за който знаеха само двете сестри и да натрие носа на Смит Самър паркира колата пред сладкарницата. Лукас вече я чакаше.
- Здрасти, Лу. - гушна го момичето. Той и отвърна. - Гаджето ти не ти ли е звъняло? - попита с лукава усмивка Сантини.
- Защо? - с повдигната вежда попита Люк. - За какво да ми звъни?
- Ами.. хм.. Може би... Казвам може би... Съм и казала, че ще излизам сега с теб. - ухили се блондинката.
- И вероятно си го казала по начин, по който тя да смята, че сме един вид на... Среща? - правейки и път да мине каза момчето.
- Напълно възможно. - усмихна се тя. Той се разхили.
- Никога няма да се промениш, нали?
- Не. - спокойно заяви Сам сядайки на стол в средата на сладкарницата. Лукас седна срещу нея и поклати глава.
- А може би трябва.
- Я стига. Познаваме се отдавна. Никога няма да се променя и ти го знаеш.
- Знам, но знам ли... Някой ден... Особено след като си признаеш, че обичаш Джон. - двамата пак се разсмяха. Незнайно защо, но Саси сложи ръката си върху неговата сякаш за подкрепа и прошепна:
- Не знам дали обичам Джон, но знам, че имам нижда от твоята помощ. - очите и бяха впити в неговите. Приближи се до него през масата. Той усещаше, че тя ще направи нещо, за което после щеше да съжалява, но сякаш нямаше сили да я спре. Самър спря на милиметри от лицето му. - Аз все още искам теб, Лу, и то не защото тя ти е гадже. - прошепна Саси и след това устните им се сляха с нежна целувка....
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 2 EmptyСъб Окт 27, 2007 9:09 pm

Изведнъж обаче Лукас бутна Самър.
- Какво за бога правиш?! Сега съм с Рейчъл! Няма да позволя заради някакво тъпо отношение да си играеш отново с мен.
След тези думи Лукас се изправи , остави няколко банкноти за десерта и излезе от сладкарницата. Сам остана загледана в него още няколко мига , след което сведе глава и докосна устните си спомняйки си целувката.
През това време партито в къщата на Смит бе вдигнало адреналина. Момичетата се бяха унесли в луди танци , след като бяха изпили известно количество алкохол , което въпреки че беше против диета , те бяха опитали. Така партито продължи още няколко часа , след което мажоретките налягаха кой къде намери и се унесоха в сънища.
Първа се събуди Рейчъл. Музиката още бумтеше от съседната стая и тя се чудеше как дори е заспала. Изправи се , но залитна ... главата я болеше ужасно много. Чак сега се сети за щуротиите от миналата вечер , затова измънка нещо и се насочи бавно към банята. Наложи се да прескочи Хейли , която бе паднала от дивана , а също така Амбър , която бе заспала направо на килима. Дру не се виждаше никъде, но това не учуди особено Рейчъл, защото отношенията между двете не бяха цветущи.

Точно , когато затвори вратата на банята , някой позвъни. Момичето изпъшка , спря да пълни ваната и отиде да види кой е.
- Хей , добро утро - бяха първите думи на Лукас , след като се отлепи от устните на Рейчъл - Май е била луда нощ.
- И питаш - засмя се брюнетката - Ти отиди в кухнята , а аз ще си взема един душ и идвам ... или може и ти да дойдеш при мен - "измърка" Рейчъл и отново целуна Лукас.
- Достааааа примамливо предложение и май няма да откажа - усмихна се Лукас - Но ако може първо искам да свърша едно работа.
Рейчъл се усмихна , а Лукас отиде до кухнята , взе една кана с вода , след което я изля върху спящата Хейли. Мажоретката изпищя от рязкото събуждане и студената вода и когато се опомни се нахвърли да раздава юмруци на момчето.
- Хей , хей просто си връщам - засмя се той и се отърва от Хейли.
- Ахххххгхгхгххг - извика мажоретката ядосано , след което избяга в банята и се заключи.
- Кажи ми , че има още бани в къщата - обърна се Лукас към Рейчъл.
- Оооо има , но се ремонтират в момента ... затова май ще пропуснем сутрешния двоен душ ... или поне докато Хейли излезе.
- Яко прецакан съм! - отвърна Лукас , което разсмя толкова много Рейчъл , че тя не можа да спре да се хили още една мунута. След като се опомни Рейчъл отговори:
- Оооо хич не си ощетен ... помисли за другите момчета , които нямат право да ме имат ....
- Май си права ... Аз съм щастлив човек , защото имам най-сексепилното гадже на света.
- Хаха на мен защо не ми казваше същото като ходехме заедно - попита току що събудилата се Амбър.
- Не знаааааам - проточи Лукас и двете момичета се разсмяха.
През това време ....
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 2 EmptyНед Окт 28, 2007 12:48 am

След като вдигна глава Самър се ухили. Нямаше да остави нещата така. Винаги бе едно и също. Познаваше го. Даваше му малко, а той се дърпаше под някакъв предлог и накрая се връщаше. Всички започваше по план. Стана, взе си телефона и се качи в колата си. Сети се, че не е предупредила Дру, че се е преместила, но реши да и се обади после. Запали колата и потегли към къщата в Бевърли Хилс.
Паркира пред вратата на къщата и слезе. Усмихна се лукаво. Замисли се за сутринта, когато музиката щеше да гръмне, но този път нямаше да има кой да я спре. Само Сам знаеше къде е дистанционното и къде е уредбата, която придвидливо бе скрита. Отвори с рязко движение вратата и влезе. Качи се по стълбите и влезе в стаята си. Там вече имаше някой - баща и.
- Какво искаш? - ледено го попита момичето.
- Не ми дръж такъв тон, Самър! - заповяда и той.
- Не се опитвай да ми бъдеш баща. - каза Саси. Влезе по навътре и се запъти към гардероба си. - Попитахте какво искаш?
- Да спреш да се правиш на кучка и да станеш отново примерно момиче.
- Значи можеш да си завреш исканията отзад. - спокойно каза карамелчето докато хвърляше в един сак дрехи и вадеше този за тренировките. Не беше усетила кога баща и е станал и се бе приближил, но усети когато я вдигна за ръката.
- Слушай какво, момиченце, не ми дръж такъв тон и слушай какво ти приказвам, за да не си изпатиш! - с ядосан тон почти извика мъжът.
- Както си изпати мама ли!? - гневно попита Самър. В следвашия момент усети как една голяма ръка я удря през лицето. Задържа се права единствено заради факта, че той я беше хванал. - Леле колко сме мъжествени! Удря ме беззащитната си дъщеря. Убедена съм, че на полицията малко убеждения ще им трябват, за да те бутнат зад решетките.
- Сами... - тя притвори очи, а когато ги отвори от тях струеше само гняв, омраза и ненавист.
- Майната ти! - откъсна ръката си от неговата, хвана двата сака и хукна надолу по стълбите.
Час по-късно лежеше в леглото си в апартамента и преосмисляше всичко случило се днес. Усмихна се леко при спомена за целувката и едва спря сълзите си при шамара на баща си. Накрая заспа с една определена мисъл, която я накара да се усмихне още повече.
- Мамка му! - промърмори блондинката когато се събуди. Беше вече 6:30, а тя сега ставаше. Днеска беше денят, в който всички щяха да разберат за Киара и тя трябваше да се подготви за похвали, обиди и всякакви подобни. Стана и изпълни сутрешния си тоалет. Успя да се оправи до 7:00 и започна да търси документите, който бе подправила, за да влезе сестра и в "Пантарен". В и пет тъкмо ги бе намерила когато на вратата се позвъни. С ловък скок и едно салто тя стигна само за няколкот секунди и отвори.
- Закъсня! - бяха първите и думи към Киа. - Добре в спалнята са дрехите ти. Има и два сака за тренировките. Като се оправиш ги донеси. - нареди тя отправяйки се към кухнята. По-малката сестра само поклати глава чудейки се в какво ще я забърка "кака" и и какво е това червено петно на лицето и.
- Добре. Ето плана. Ти си ми сестра. Баща ти се води Еймс. До сега си живяла в Италия при баба ни. Но сега искаш да се върнеш, за да се опознаем. Там си била капитан на мажоретките и за това влизаш в отбора толкова бързо. - започна да обеснява Сам след като сестра и бе излязла от спалнята. - Ще го играеш надменна, студена, горделива кучка. Да, същата като мен. - каза виждайки погледа и добави. - И също така си била журналистка в тамошното училищно вестниче. За това и след 1-2 дена ще бъдеш и в нашето училище.
След около още половин час всичко бе отчнено и бяха готови. Слязоха пред блока и се качиха в колата на Саси. Тя потегли към дома на Дру, защото въпреки всичко пак щеше да я вземе както винаги.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 2 EmptyНед Окт 28, 2007 1:34 pm

В момента , в който Самър потегли за дома на Дру , Рейчъл отвори директорския кабинет.
- А Рейчъл , влизай - усмихна и се директора и добави - Точно разледах досието ти. Може ли да попитам как са те изгонили от четири училища за последните три години , при положение че уценките ти преспокойно могат да се вземат за такива на умно , ученолюбиво и добро момиче , което си стои в къщи във вторник вечерта.
- Извинете ме, профосoрe , но тези момичета си стоят в къщи всяка вечер от седмицата , дори и да не е делник.
- Всеки прави своя избор - усмихна се повторно директора.
- А колкото до качествата , които присъдихте, за да имам такива оценки ... мисля че не сте прав. Това , че се държа като кучка и ... - при тези думи учителя отвори широко очи , но не я прекъсна - и всяка вечер съм на купон , не ми пречи да бъда умна. Някой зубар може и да наизусти урока си за контролното и да изкара 6-ца като изгубва 5 часа от деня ... но аз не съм такава.
- Да, да разбирам - закима директора. - А как ....
Рейчъл го прекъсна.
- В първите две училища директорите бяха "корумпирани" така да се каже и се опитваха да ме накарат да легна с тях ... затова направих всичко възможно да ме изключат от там. В третото спах със сина на един от учителите и той ме скъса на изпита ... а в четвъртото накарах да пребият брат ми ... и ето ме тук.
Директора въздъхна тежко и прелисти няколко страници на досието. Погледа му се спря на графа СЕМЕЙСТВО. Сбърчи чело , след което вдигна поглед.
- Разбирам , че детството ти е било тежко без цяло семейство , а след това когато майка ти е отишла в затвора сигурно си била съкрушена. Но Рейчъл , това не значи че трябва да бъдеш "лошо" момиче. Можеш да преодолееш мъката и по друг , по-безопасен път.
Рейчъл погледна директора с учудващ поглед , след което се разсмя.
- Семейството ми беше скапано , затова годините в които живея сама без тях , са най-щастливите ми. Преди майка ми и Джон да се разделят тя беше пребивана , всичките пари отиваха за алкохол и още много други неща. Така ,че не ми говорете за каквато и да е мъка, защото я няма!

- Разбирам , че живота ти е бил тежък и щом си преценила, че така е най-добре няма да се меся - отвърна директора и затвори досието. - Е , за какво си дошла.
- Според правилника на училището , ученици с резултат над 5 и 50 могат да създават извънкласни дейности и биха могли да използват пределите на гимназията за тренировките по тях , нали?
- Вие изглежда сте първата прочела докрай правилника - засмя се директора и добави - Наистина това е възможно .... просто до сега никой в училище не е подел инициатива.
- Май аз ще съм първата и за това - усмихна се Рейчъл и продължи - Искам да направя танцова група.
- Като мажоретките?
- Да , просто те са само 10 , а съм сигурна че има поне още 15 момичета , които танцуват перфектно в това училище - Рейчъл погледна миличко към директора и продължи. - Сигурна съм също , че някой ученички не искат да танцуват при мажоретките .... само защото онази група се водят ку*вите на класовете ... така че позволете ми да пробвам.
- Добре , госпожице Смит. - кимна директора и извади една книга с дебели корици - За жалост салона е "свободен" само когато танцуват другите момичета.
- Ооо няма проблем - отвърная Рейчъл и в очите и се появи плямък.
- Само подпишете тук - директора посочи едно квадратче.
Брюнетката се протегна , подписа документа и се изправи.
- Благодаря ви , професоре ... определено не сте като първите двамата тъпаци.
Директор Валмонт се разсмя , а Рейчъл напусна кабинета.
През това време Самър и Каира бяха стигнали до къщата на Дру и ...
Върнете се в началото Go down
DaMa^PiKa

DaMa^PiKa


Брой мнения : 211
Age : 31
Localisation : _BeHiNd YoU_
Emploi : Nightmare
Registration date : 04.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 2 EmptyНед Окт 28, 2007 6:36 pm

...и чакаха Дру която главоломно закъсняваше защото се беше успала...Тя си нахлузи едни дънки и тениска след което затърси чантата си която беше изчезнала някъде.След около пет минути търсене Сандра излезе от къщата и се качи в колата на Сам...
-Дру това е Киара-каза Сам-тя ще е мъжоретка вместо Рейчъл.Двете момичета се ръкуваха...След около пет минути мълчание Самър паркира пред училището.Момичетата слязоха от колата и се запътиха към Физкултурния салон тъкмо тогава на пътя им се появи Рейчъл...

ПП.ето написах
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 2 EmptyНед Окт 28, 2007 6:43 pm

- На къде си се запътила , Смит - присмя се Дру - Нали напусна мажоретките?
- По-добре си мълчи , защото ти никога не си била в отбора. А и да , напуснах. Отивам да тренирам отбора си.
- Не ставай смешна , какъв отбор? - намеси се и Сам.
- Ще разбереш след малко - лукаво се усмихна Рейчъл и тръгна напред , оставяйки трите момичета да гледат след нея.

П.С Кратко е , за да може Карамелчето да пише преди да и изчезне нета Smile
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 2 EmptyНед Окт 28, 2007 7:47 pm

- O, Смит, нямаш си и на идея как ще затънеш заедно с отборчето си! - лукаво се изхили Самър, а Дру се зачуди какво става. Киара поклати глава. Вече и беше ясно в какво я забъркваше сестра и. - Дру, би ли отишла да кажеш на "умниците" да загряват и че ще дойда след малко? - мило попита Сам.
- Добре, но..
- Благодаря! - хвана Киа и се запъти към кабинета на директора като остави след себе си една объркана Сандра.
- Значи ще играем пак същата игра, а? - попита Киара.
- Да, но сега ти ще спасяваш моя задник, а не аз - твоя.
- Помниш докъде се стигна последния път, нали?
- Да и за това сега ще взема мерки, за да не пострадаме ние. - обясни спокойно по-голямата сестра. Другото момиче повдигна вежди, но не попита. Стигнаха до кабинета на директора. Сам почука и без да чака отговор влетя в кабинета. Сестра и я последва. - Добро утро, директоре. Това е сестра ми Киара Сантини и ще учи тук до края на тази година. Това са документите и. Подпишете ги и ги подпечатайте. - нареди Саси. Киа малко се учуди на поведението на сестра си, но за пореден път си замълча. Валмонт не каза нищо, а просто направи каквото му бе казано. Познаваше Самър и знаеше, че ако не го направи веднага тя ще измисли начин да го накара и тогава той щеше да съжалява, че я е "забавил". - Другото, което искам и да направим училищен вестник и Киа да е главната там. Тя е била журналистка в предишното си даскало, така че има опит. А аз ще бъда редакторката. - продължи в същия дух Сам.
- Ами... Добре. Съгласен. - вдигна рамене мъжът.
- Киа, можеш ли да стигнеш сама до салона?! - сестра и кимна и Сам и направи знак да върви. Когато останаха насаме Самър се приближи до Валмонт и седна на бюрото му. - Искам пълното ти съдействие в това, което правя или... - нямаше нужда да довършва, защото лицето му пребледня.
- Разбира се. Ще получиш пълното ми съдействие и естествено никой няма да знае за това.
- Значи се договорихме. - скочи от бюрото блондинката. Оправи бялата си поличка и се доближи съвсем до него. - Радвам се, че ще си останем в същите добри отношения. - целуна го и се врътна на токчетата си. Затваряйки вратата го чу как въздиша едновременно облекчено и щастливо. Тя се подсмихна и тръгна към салона. По пътя поздрави няколко момичета, получи няколко комплимента... Както обикновено.
Влизайки в салона видя новия отбор заел цялата зала, а мажоретките - насядали по пейките. Киа и Дру седяха до вратата.
- Сега? - попита сестра и.
- Ще гледаме. Хей, Хейли, я ела за малко. - повика тя една от блондинките.
- Сам, ние не сме..
- Не ме интересува дори и да сте се друсали! - отряза я спокойно момичето. - Отиди да купиш от онези дребните шоколадови бонбонки.
- Но... Добре отивам. - след един поглед от страна на Сас тя тръгна към магазина в училището.
- Хахаха Хубава идея. - поздрави я Дру.
- Благодаря. - не откъсвайки очи от "танцьорките" каза Сантини. След 3-4 минути Хейли се върна с 10 пакета от бонбоните. Всички мажоретки се събраха в средата на пътеката и всяка от тях получи по едно пакетче. Разделиха се в 10 различни посоки. Новите "мажоретки" не ги видяха, защото бяха заети с танцуване. След кимване от страна на Сам всички отвориха пакетчетата и ги изсипаха. Рейчъл заедно с останалите от отбора и се изтърсиха на земята не особено грациозно.
- Какво по..
- Хахаха Надявам се да те е заболяло! - заяви Самър и под общия смях се изнесе с момичетата си да тренират на стадиона.
Там вече играеха баскетболистите. Те се зачудиха какво става, но не възразиха. Момичетата загряха като заедно с това подмятаха закачки и погледи на момчетата. Те не им оставаха длъжни. Самър не каза нищо, но погледа и често бе насочен към Лукас, а и неговия към нея. Джон не остана много доволен от това и на няколко пъти пропусна да вкара кош.
- Хайде, момичета! Едно.. Две.. Три.. - извика Сас и Дру пусна музиката. Всяка една от мажоретките без Киара зае мястото си и започнаха. Танца им бе доооста предизвикателен за това и момчетата съвсем забравиха за играта си. Треньора им липсваше ( за тяхно щастие ) и те продължиха да си гледат необезпокоявани.
Момичетата се мятаха, извиваха и всякакви тем подони. Към края Самър се придвижи към Люк и най-открито започна да флиртува с него. Чуха се възгласи и подмятания. Той остана безучастен, но това не я спря. Хвана ръцете му и ги сложи на ханша си, след което започна да ги движи по тялото си. Обърна се с лице към него и с извивания на тялото ( което още повече приближи към него, ако това беше възможно ) слезе надолу. Усети го как се напряга. Изправи се и отново се доближи на милиметри от устните му. Този път обаче само постоя така за миг - два и се отдръпна.
- Край на тренировката. След даскало пак. И не забравяйте, че скоро ни предстои състезание. Между другото това е Киара. - посочи тя сестра си. - Тя ми е сестра и ще бъде на мястото на свободната мажоретка. Идва от Италия и там е била капитан на мажоретния състав. - чуха се радостни възгласи. Киа помаха и се усмихна. Погледа и се сля с този на кестеняв младеж с тъмно кафеви очи. Тя почувства как потръпва. Сестра и забеляза, но нищо не каза. - Е, хайде марш към съблекалните.
Момичетата тръгнаха към съблекалните със смях и закачки. Някои дори коментираха флирта на Самър и Лукас. Щом влязоха в съблекалните забелязаха, че "новите" са вече под душа. Сам само това чакаше. Подшушна на останалите от отбора да не се събличат още, да изчакат. След което Дру, Хейли и Амбър отидоха и събраха хавлиите на "танцьорките". Емили, Киа и останалите успяха да отворят шкафчетата им и да скрият дрехите им. Самър отиде да говори с чистачките да бият по-рано звънците т.е. да успее да унижи Рейчъл пред цялото даскало.
Всичко беше готово тъкмо когато Смит и останалите започнаха да излизат от под душовете. Огледаха и веднага схванаха какво стана, но нямаше какво да направят. Чернокоскаат само изсумтя и се опита да вземе една от близките хавлии, но и те бяха изчезнали. С надеждата никой да не ги види 15-те момичета излязоха в коридора, но точно в този момент би звънеца...
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 2 EmptyНед Окт 28, 2007 11:51 pm

Рейчъл бе последната излязла , затова когато чу звънеца се шмугна отново в съблекалните и затвори вратата след себе си. От коридора се чуха няколко писъци на момичета и известно количество подсвирквания на момчета. Смит се огледа .... знаеше че всеки момент баскетболния отбор щеше да свърши тренировките и да нахлуе насам. Всъщност това ни най-малко не пречеше на брюнетката - тя имаше перфектно тяло. Претича до шкафчето на Лукас , което беше в края и седна спокойно , кръстосвайки крака , на някакъв захвърлен чин , който беше до него.
В същия миг 10-тина момчета нахлуха в съблекалните. Когато я видяха , а това бе почти веднага , ококориха очи.
- Хей не знаех , че имам рожден ден - усмихна се Джон и точно щеше да продължи , когато Лукас го прекъсна.
- Вярно е, че съм най-щастливото момче.
След тези думи той се приближи към Рейчъл и я целуна , закривайки я за другите от отбора. Тя обви ръце около шията му и също го целуна, но шията , след което прошепна.
- Ще бъдеш още по-щастлив ... ако изгониш другите тъпаци от тук.
Лукас се усмихна , след което се обърна и изтика всички момчета ( което не беше много трудно , защото бяха като хипнотизирани ) навън , след което затръшна вратата и дръпна резето.

Рейчъл го целуна страстно и го задърпа към една врата в ляво - там се намираха душовете.
През това време Самър си любюваше на публичното унижение , което мислеше че е докарала на Смит.
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 2 EmptyПон Окт 29, 2007 1:56 am

- Е, поне опита. - каза с усмивка Дру, която се кикотеше на пищящите момичета.
- О, аз едва сега започвам. Хайде всички под душовете! - извика блондинката заключвайки вратата, за да не бъдат и те неприятно изненадани.
След освежаващ душ и много смях и закачки мажоретките излязоха от съблакалнята. "Танцьорките" бяха изчезнали в дън земя. Момичетата се насочиха към кабинета си по география когато Самър беше грубо дръпната настрани.
- Какво по...
- Слушай какво, Сантини... - започна Лукас, но тя го прекъсна невярващо.
- От кога станах пък Сантини?!
- От както извъртя на гаджето ми такъв гаден номер! - каза през зъби Люк.
- Защото тя не си го заслужаваше ли? Хайде, Лу. Признай си. Тя се опитва да ме унижи от както е дошла. Наистина ли мислиш, че ще я оставя да си живее ей така. Няма начин! Аз съм Сантини, което значи, че никой няма да остане незасегнат, ако се закача с мен. - тя се отскубна от него и се врътна на токчетата си. Всички мажоретки стояха на местата си гледайки към тях. Дру изгледа Лукас сякаш си е изгубил ума. Киара само наблюдаваше. - Всъщност.. - върна се леко назад Сам. - ... Сега и ти си под прицел. - изсъска му тя.
- Наистина трябва да се научиш какво значи да се захващаш с една от нас. - обади се Киа. - А това никога не е безболезнено. И не, не те заплашвам. Предупреждавам те! Както и сестра ми би го направила. - с тези думи тя се врътна и влезе в стаята.
- Върви да топлиш гаджето си, Скот, защото ако продължаваш така скоро това ще е единственото, което ще правиш докато гледаш баскетболен мач по телевизора от някоя клиника! - обади се и Дру. Момичетата само му хвърлиха по един поглед тип: "Защо не оставиш Смит и не се захванеш пак с някоя от нас?" и последваха капитанката си и риятелките и. Момчето поклати глава и тръгна обратно към Рейчъл.
- Дойде ми страхотна идея в главата за статия! - почти "измърка" по-малката Сантини, извади листи и химикал и започна да пише нещо много бързо.
- хахаха Време беше! - усмихна се сестра и. В очите и на двете пламтяха злобни пламъчета. Самър се обърна към Сандра и останалите и започнаха да обсъждат предстоящото състезание.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 2 EmptyПон Окт 29, 2007 2:19 am

Лукас , който беше стигнал до Рейчъл , понече да я целуна, но тя се дръпна.
- Какво става? - попита той невярващо
- Заразявам те - каза кратко Рейчъл , обърна се и тръгна по коридора , разговаряйки с токущо появилата се Хейли.
- Хей спри! - извика бившия й приятел , но тя се направи че не го е чула и продължи напред.
Лукас ядосано удари с юмрюк едно от шкафчетата , след което съжали , защото ръката го заболя страшно много.
- А ти всъщност защо го заряза? - попита Хейли , докато двете с Рейчъл влизаха в кабинета по математика.
- Стига Хелс , като че не си била там като се е натискал с оная Сантини. Та той още си пада по нея.
- Може и така да е , но тя не го харесва , затова ....
- Затова да продължа да ходя с разнежената му душишка? Не благодаря.
Хейли се разсмя. Начина по който говореше Рейчъл и допадаше - мразеше хората да идват при нея , само за да си поплачат че някой ги е зарязъл.
- Е , щр ходиш ли на купона тази вечер?
- Разбира се ... защо питаш?
- Ами сигурно и Лукас ще бъде там ... и няма ли да бъде неловко?
- Повярвай ми , той няма да бъде там ... ще си стои сам в къщи и ще гледа стари мои снимки , мислейки си за причината , заради която съм го зарязала - обясни Рейчъл и както стана ясно по-късно ... се оказа съвсем права. - А как върви с Джон?
- Как разбра, че ходим!? - невярващо попита Хейли - Е ... то не е точно ходене, а
- Секс - довърши вместо нея Смит и двете се разсмяха.
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 2 EmptyПон Окт 29, 2007 2:56 am

- Хайде да отидем на купона довечера! - предложи Амбър.
- За да удавя Смит ли? - лукаво попита Самър. Момичетата се разсмяха, макар че нямаше нищо смешно. " Оф защо всичките са толкова тъпи!?" помисли си Сам докато гледаше как сестра и пише съсредоточено нещо. Дру седеше до прозореца и четеше новия брой на "Cosmopolitan". Зачуди се до къде ще стигне с тази вражда. Дали щеше да спре преди те двете да бъдат наранени или..? И изобщо защо забърка Киа в това?! Бе видяла погледа на баща си снощи когато го ядоса. Но когато той разбереше... Тогава снощната разпра щеше да бъде само приятен разговор в сравнение с това, което щеше да се случи. Блондинката тръсна глава. Точно в този момент в кабинета влезе Лукас заедно с Джон. Погледите им с русолявото момче се срещнаха и в неговия тя видя тъга. Почувства се леко виновна от този факт макар да не знаеше причината. Но когато не успя да срещне погледа на Джон сякаш нещо в нея се сви от болка. Това я учуди, но след като отново тръсна глава, за да прогони мислите се обърна към Дру.
- Хей, Санди, има ли нещо интересно!?
- Да. Dior имат нов парфюм... "Midnight poison"...роза, абсолю, пачули и амбър.
- Звучи супер! - обади се Териса, още една от мажоретките.
- Мда. Особено щом има амбър! - обади се Амбър. Всички се разсмяха. В следващия момент учителя влезе и часа започна.



- Това беше най-приспиващия час от.... уф Даже не знам от кога! - каза превзето Емили.
- И аз съм за! - каза Териса. Останалите само кимнаха. Самър, Киа и Дру излязоха последни от момичетата.
- Изглеждаш омърлушена. - каза Сандра на Сам.
- Мисля че съм влюбена! - тъжно обяви момичето.
- Че кое му е лошото!? - обади Киара. Зад тях бе настанала някаква сранна тишина. Сестрата на Сас леко погледна назад и видя, че точно зад тях вървят двама от баскетболистите. Знаеше, че единия е Лукас Скот, но за другия и представаше си нямаше кой е.
- Лошо е, защото аз съм Самър Сантини! Момичето, по което въздишат повече от 90% от момчетата тук. Мажоретката, която е напълно уверена в себе си и никога не се изчервява и т.н. както по принцип се получава при влюбените... ОООО! Какви ги говоря! Аз НЕ съм влюбена! - яростно каза момичето.
- В кого не си влюбена? - попита Емили заинтригувано.
- В теб. - усмихна се капитанката и. Еми направи "нацупена" физиономия, но след това всички се разсмяха и продължиха към столовата, за да обядват.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 2 EmptyПон Окт 29, 2007 3:09 am

Още преди обаче да влязат вниманието им бе привлечено от Рейчъл и момчето , което бяха видяли преди няколко секунди. Двамата сякаш се караха. Мажоретките се приближиха , за да дочуят нещо повече , но това не се наложи , защото изведнъж гласа на Смит се разнесе из цялата столовата
- Какво по дяволите правиш тук!
- Ако не си забелязала - уча. - отвърна и също толкова сопнато Майкъл ... брат й.
- О не ме занасяй , ти обожаваше училището си в онзи смотан квартал ... само там не се чувстваше нищожен!
Рейчъл продължаваше да крещи .... тя никога не изпущаше нервите си , освен пред брат си. Той също бе така и сигурно това бе единственото , по което си приличаха. От както се помнеха , те постоянно се караха и когато родителите им се разделиха се радваха. Единия отиде да живее в беден квартал на края на града , а другия заживя в най-скъпата къща в Лос Анджелис.
- Училището изгоря и те ме преместиха тук ... но за жалост се оказа че и ти си тук.
- Ооо повярвай ми не съм искала да те срещна!
- Какво въобще правиш тук , нали беше в Ню Йорк?
- Бях , сега съм тук , а ти ми лазиш по нервите затова се махай!
Рейчъл погледна студено към брат си. Той й отвърна. Спора продължаваше безмълвно ... минутите се нижеха , но никой от тях не мърдаше. Накрая Майкъл извърна поглед и напусна ядосано столовата ...
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 2 EmptyПон Окт 29, 2007 3:32 am

- Аз мисля да... - започна Киа, но бързо бе прекъсната.
- Ще отидеш ли моля те да видиш какъв час имаме после?! - спаси я сестра и. Киара само се усмихна и отиде да се запознае с мистериозното момче. - Хайде към масите, момичета. - гласа на Самър леко огласи столовата и няколко човека се извърнаха към тях. истината беше, че мажоретките се бяха отплеснали да обсъждат случката, на кяото бяха станали свидетели до преди малко. На Сам изобщо не и беше до клюкарство като се имаше предвид, че ако се прибере в къщата и нея я очакваше такова нещо. Тя и момичетата седнаха на тяхната маса заедно с баскетболистите. Всички се закачаха и си приказваха като тайничко наблюдаваха дали Самър и Лукас няма да започнат да флиртуват отново. Дру и Сам седнаха на единия край на масата като се опитваха да бъдат изолирани от другите, за да си починат от шумотевицата. Саси леко разтри врата си и се огледа.
- Честно казано очаквам всеки момент Смит да ми извърти от някъде някой номер. - каза Сам.
- И аз, но тя май няма такива намерения... за сега. Пък и спора с брат и.. - незавърши Сандра.
- Да и двете знаем какво е да се караш с някой... "близък". - мрачно каза Самър, но преди да каже каквото и да било до нея застана някой. Този някой я хвана на лицето и започна да я целува доста страстно. Първата реакция на Сас бе да го цапардоса, но след това забеляза, че това е Лукас и му отвърна. След "устната гимнастика" той прошепна:
- Ако си искала да скъсаме с Рейчъл успя, Сантини, но това значи, че сега си ми длъжница и че ще бъдеш с мен. - с тези думи стана.
- Аз и никога не съм искала да бъда с теб, Скот. Единствената ми цел беше да накарам Смит да ревнува. Ти не струваш нищо за мен. - бързо му го върна момичето мислейки, че се шегува и че Рейчъл има нещо общо с това. Люк само я изгледа и излезе от столовата следван от Джон, който и хвърли само един презрителен поглед. Сърцето и се сви, но тя не го показа.


Последната промяна е направена от на Чет Ное 01, 2007 2:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 2 EmptyПон Окт 29, 2007 3:44 am

- Тежък ден , а Самър - подметна Рейчъл , докато минаваше край двете момичета.
- Не колкото твоя - върна и го Саси.
- Хей , хей почакай ... той още не е свършил - засмя се Смит и добави - Поздрави ли Джон и Хейли вече?
След последните си думи , момичето се завъртя на токовете си , както бе направила по рано Сантини , и си тръгна.
- Ах , тази малка кучка - прошепна Сам на себе си и стана . - Аз ще тръгвам Дру , трябва да се подготвя за партито.
Приятелката и се усмихна и се сбогува махайки и с ръка , защото не й бе присъщо да се прегръща и целува миличко ... смяташе го за лигаво. Сам целуна по бузата Монтенегро и излезе от столовата , оставяйки с впечатлението, че част от отбора на мажоретките я ингорираше.
Когато излезе навън , слънцето я заслепи право в очите й и тя се блъсна в някой. Когато се одръпна от светлината разбра, че това е Джон.
- Извинявай - проговори тя и оправи косата си.
- Може би трябва да се извиниш на някой друг - отвърна студено Джон и я подмина.
- Какво?! - невярващо се ококори Сам - Ще убия оная Смит!
След последните думи , които си беше казала сама на себе си като обещание , тя тръшна вратата на колата си и изфуча от паркинга. Деня наистина и започваше гадно , а дори не знаеше какво я чака нататък.
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 2 EmptyПон Окт 29, 2007 12:57 pm

В момента, в който Самър се прибра в апартамента, хвърли чантата си и притичка до хладилника. Извади от там кутия с течен шоколад и кутия с карамелов сладолед. Тъкмо си взе лъжица и щеше да се хапне когато на вратата се звънна.
- Киара, научи се да ползваш ключовете си! - извика Сам, отваряйки вратата. Но там не стоеше Киа, а Джон. - Какво искаш? Да ме убеждаваш да оставя Смит на мира? Или да стоя на страна от Скот!? - гневно започна момичето.
- А защо просто не оставиш и двамата на мира!? Защо не се помирите? И откога по дяволите Лукас стана Скот!? - невярващо каза брюнеткото.
- От както аз станах Сантини и.. Няма да оставя Смит на мира! А Скот сам се набута между шамарите. И как изобщо разбра, че съм тук? - смени темата Саси преди да се е разкрещяла от гняв и яд. Не можеше да повярва, че двете момчета, на който държеше много я бяха изоставили и подкрепяха "фльорцата". - За този апартамент знаем само аз и приятелите ми! - натърти на последното. Видя как в очите му едва забележимо проблесна тъга.
- Аз не спадам ли вече към тях? - попита привидно спокойно той.
- Явно вече не. Това зависи от теб, Джон. - нарави жест с ръка. - Влизай.
- Какво? - учуди се той.
- Имам нужда да си охладя нервите след днешния ден, но ако продължим да си приказваме тук ще ми се разтопи сладоледа. - обясни му тя. Той се подсмихна и влезе вътре. Насочиха се към кухнята без да приказват. Тя извади още една лъжица и му я връчи. Седна на едно от високите столчета до барплота и най-сетне си хапна сладолед с шоколад.
- Та.. Защо няма да...
- О, не! Ако продължиш на тема "Смит", ще те изгоня от тук! Искам да се успокоя, а не да се до изнервя! - почти викна Самър.
- Всъщност щях да кажа да приказваш с Лукас. - подсмихна се той когато тя размаха сладоледената лъжица. - Познаваме се от малки! Аз, ти, Лукас, а по-късно и Дру. Неразделаната четворка! Защо се оставихме това да пропадне?
- Не сме го оставили пропадне. Смит го разруши и за това няа да се спра докато не и го върна. - бързо каза Сам, защото видя, че той се кани да я прекъсне.
- Остави. Няма да се разберем скоро. - леко уморено каза Джон. -Ще идваш ли на купона довечера?
- За да ти стъжня ноща и за да свърша в затвора за убийството на Смит!? Не, благодаря! Не ми иска после да трябва да прибягвам до услугите на баща ми. - смеейки се каза момичето.
- Той още ли е тук? - лицето и леко пребледня, а очите и загубиха блясъка си. Винаги ставаше когато заговореха за "Убиеца".
- Да. Заедно с Маркъс са в къщата. За това и се преместих тук. - пусна лъжицата в празната кутията. - Мисля, че ще останат до края на тази седмица тук, но не съм сигурна.
- Карамелче... - той стана и отиде до нея. Прегърна я и и прошепна. - Всичко ще се оправи. Аз винаги ще съм до теб каквито и глупости да свършиш.
- Обещаваш? - сви ръката си в юмрук освен малкия си пръст, който само леко сви. Той направи същото и го хвана с нейния. В този момент и очите им се срещнаха. Сам изпита силно желание да го целуне. Но успя да се спре.
- Обещавам. - все така шепнейки каза Джон. След минути или както и се сториха на нея мигове той я пусна и се запъти към вратата. - Хайде аз отивам да помагам за партито. Надявам се да дойдеш. - без да я изчака да го изпрати той си излезе.
Самър се усмихна и въздъхна щастливо. Започна да ръкомаха победоносно ръце във въздуха, но явно се беше развълнувала прекалено много, защото с писък се озова на земята. За малко да си удари главата.
- Мамка му! - изруга Сам и се запъти към банята, за да види какви поражения има.
След като инспектира дали някъде не се е ударила прекалено сериозно се върна към кухнята. Когато сложи кутиите за миене, входната врата се отвори и през нея влетя една щастлива Киара.
- Запознахме се и той е... Той е...
- Страхтен? Великолепен? Невероятен? - подсказа и Саси.
- Дам. От всичките по доста. - ухили се Киа. Самър само поклати глава. - Може ли да отидем на купона довечера?
- А баба ти?
- Тя е и твоя баба и ще и кажа, че отивам да спа в приятелка. - заяви вече по - спокойно по-малката.
- Тогава значи трябва да започваме да се оправяме! - усмихнато възкликна Саси.
- УРА! Мислех си, че няма да искаш заради онзи Лукас, Смит и.. Ония другия дет си си го харесала.
- Киара Сантини, внимавай какво приказваш и тръгвай към спалнята преди да съм си сменила решението! - на шега викна сестра и. Киа само това чакаше и хукна към спалнята, за да се приготвят.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 2 EmptyПон Окт 29, 2007 3:20 pm

- Е как се казва - попита по-голямата Сантини , след малко , докато оправяше косата си.
- Майкъл , ох страхотен ееее , а се оказа че живее и до нас! - направо изчурулика Киара.
- Тук?!
- Да , преместил се е временно ...

Докато двете сестри Сантини си говореха за Майкъл , Рейчъл караше бързо по улиците на Лос Анджелис. Това я успокояваше много. След около 30-тина минутки и 10 обиколки на най-скъпата пазарна улица , тя спря пред къщата си. Грабна няколкото пакета с дрехи и се насочи към вратата. Потърси ключовете си в чантата и когато ги намери , телефона и звънна. Тя погледна дисплея - беше Лукас.
- Най-сетне реши да вдигнеш , а? - засмя се почти измъчено момчето , но Рейчъл не трепна.
- Казах ти , Лукас ... приключихме.
Брюнетката затвори капачето на телефона и влезе в къщата. Метна торбите на един диван и се отправи към хладилника. Точно сега се нуждаеше от успокоително - извади голяма кутия сметанов сладолед , придърпа си кофичка с течен шоколад ( важно е да се отбележи , че със Сам си приличаме ) и седна на халдния под.
Колкото и студено да се държеше Рейчъл с Лукас сега , чувстваше че има връзка между тях. Това бе първото й гадже , към което наистина изпитваше нещо и и беше много трудно да скъса с него ... но това се налагаше. Той все още има чувства към Самър ... или поне това си мислеше красивата брюнетка , докато бавно ядеше сладкории на пода.
След около 15 минути Рейчъл се изправи от пода. Реши ,че няма смисъл да тъжи за някакво момче , затова отиде в хола , грабна торбите и се качи в стаята си. Наду уредбата до край и започна да се преоблича. След половин час бе готова -
носеше секси бельо , къси панталонки и бяло потниче (в средата) ... партито щеше да е на плажа , затова удобните дрехи щяха да и позволят да се "вихри" в танците цяла нощ.

През това време ...
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 2 EmptyПон Окт 29, 2007 5:14 pm

Самър и Киара се обличаха като се закачаха, биеха с възглавници и си въртяха малки номерца. В този момент много приличаха на сестри.
Сам беше с любимият си розово - черен бански на половинки и отгоре къса синя рокличка на една страна. Киа беше с синьо - бял бански и розова рокличка като на сестра и. Двете бяха решили да са така, за да потчертаят, че си приличат, но и се различават. Косата на по-малката беше вързана на хлабав разпръснат кок, а косата на Саси беше сплетена до средата на главата и и от там се спускаха дребни къдрички. И двете бяха със сребърни обеци - халки, тънки сребърни гривни и няколко подбрани сребърни пръстена. Сам ухаеше както винаги на карамел, а Киара - на мед и мляко.
Взеха си чантите, телефоните и ключовете за колата. Не спираха да си приказват за Майкъл, Лукас, Рейчъл, Джон.. Общо взето за всички и за всичко. Говореха за чувствата на Саси към Джон, за късането на Лукас и Рейчъл ( при което Сам реши да говори с Рейчъл, за да ги събере, макар че не бе в нейн стил ), за миналото. Накрая стигнаха до решението да не намесват момчетата, защото тогава не се знаеше кой точно ще си изпати.
Качиха се в колата и потеглиха към плажа. Минаха да вземат Дру, която също се бе навила да отиде с тях. Когато стигнаха до мястото останаха възхитени. Мястото на партито беше обградено с колони около които се вееха копринени платове. Имаше и факли сложени на достатъчно разстояние от колоните, за да не стане пожар. Имаше масички във формата на миди и столчета във формата на раковини.
- Ихааа! Супер е! - извика радостно Киа. Другите две само се ухилиха. Личеше си, че "розовелката" не е била на обичайните богаташки партита на плажа.
- Хайде, дечко. Само си затвори устата, за да не ти падне ченето. - подкачи я сестра и. Киара се разхили и отиде да намери Майкъл. Дру видя някакви познати и отиде при тях. Саси тръгна към масичките. Взе си коктейл и тръгна да се разхожда из мястото.
- Страхотно е, нали? - каза близо до нея познат глас.
- Невероятно е, Джи! - каза Самър без да спира, а само забави темпото. Джон започна да върви до нея. Вървяха в мълчание известно време когато тя спря. - Вярно ли е, че Лукас и Смит са скъсали?
- Да, ти не знаеше ли? - учудено попита момчето.
- Не. Киара ми каза преди няколко минути. Как ли се чувства? Дали е добре? - каза тя гледайки виновно.
- Карамелче, не мисля, че в момента ще иска да започне нова връзка. Особено с теб. Не се обиждай, но..
- Нямах предвид това! - прекъсна го момичето. - Интересуваме като приятел. Знам, че с флирта днеска показах друго, но то беше, за да нараня Смит, а не - Люк.
- Е, май направи точно обратното. -каза момчето леко укорително, но си личеше в погледа му, че е щастлив. Тя не каза нищо, въпреки че забеляза. Хвана го за ръката и двамата продължиха разходката си припомняйки си миналото.


Последната промяна е направена от на Чет Ное 01, 2007 4:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 2 EmptyПон Окт 29, 2007 10:39 pm

Изведнъж пред тях спря черното порше на Рейчъл Смит. Брюнетката слезе от колата , взе телефона и чантата си, поздрави Джо и се отправи към "мидените" масички. Самър остана загледана в нея още няколко секунди , премисляйки нещата, след което се обърна към тъмнокосото момче.
- Мисля, че ми трябва питие ...
Джон се засмя. Бе сигурен , че тази вечер спора между двете "лидерки" щеше да избухне повече от всякога. Той и Сам се насочиха към колоните , държейки се за ръка. Когато стигнаха до подиума завариха няколко момчета от баскетболния отбор да държат на ръце Рейчъл и да пеят някаква хавайска песен , видимо пияни. Когато видя блондинката , Смит поиска голяма чаша алкохол.
След 15 минути Рейчъл играеше весело на лимба , под звуците на хавайска песен за отмъщението. Самър , която наблюдаваше играта от страни , грабна още една чаша коктейл , изпи го на екс и тръгна сигурно към Рейчъл.
- Трябва да говорим?
- Сега ли - попита весело Рейчъл, докато минаваше под въжето. Малкото алкохол , който бе изпила , я накара да се чувства на седмото небе.
- Сигурно ... - провлачи Сам , която също не бе много трезва.
- Ок - усмихна се Рейчъл и двете се отдалечиха от танцувалния подиум и силната музика.
- Ох ... ела на кея , че тук е много шумно - промърмори брюнетката.
Сам кимна и двете се насочиха към мястото , което сочеше Рейч.
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 2 EmptyПон Окт 29, 2007 11:24 pm

На Сам не и беше никак лесно да върви, защото двете мохитота и бяха замъглили леко мозъка. "Как ли ще завърши тоя разговор?" помисли си блондинката. Изведнъж хвана за ръка Рейчъл.
- Чакай тук. Забравих да взема пиене.
- хахаха Смяташ да ме напиеш и после да ме удавиш ли, Сантини? - подтиквана от алкохола се разхили Смит.
- хахаха И това не е лоша идея, ама мисля, че ще ни е по нужен за разговора. - с тези думи момичето се запъти към импровизирания бар. Джон седеше на един от столовете и приказваше с доста посърнало на вид момче, което се оказа...
- Лукас! Радвам се да те видя! - ухили се Самър, но след това се обърна към бармана. - Шише водка.
- Къде е Рейчъл? - попита Джон оглеждайки се.
- Чакаме на кея, за да се напием и после да я удавя. - спокойно каза Сам с леко провлачен глас. - Е, тя ми разкри намеренията ама все пак се съгласи. Спокойно, де. Просто ни трябва малко помощ за... За... А бе имах нещо да и казвам ама не помня какво. Ще си спомня. - взе бутилката от ръцете на бармана и тръгна към Смит. Момчетата се зачудиха дали да не тръгнат след нея, но решиха все пак да ги оставят да се наприказват.
- Чудя се за какво точно ще си говорят? - каза Лукас гледайки отдалечаващите се фигури на двете си бивши гаджета.
- А аз се чудя кога ще се сбият или скарат? - леко притеснено заяви Джон гледайки как двете се бяха прегърнали през кръстта, за да се подкрепят да не паднат.

*****************************************************

- Та.. Взех ме алкохола. Стигнахме мястото и се настанихме. - каза Рейчъл. - За какво беше тая разходка? - двете бяха седнали на кея и си бяха потопили краката в студената вода. Бяха преполовили бутилката докато най-сетне едната проговори.
- Тъй.. Не ми е лесно, защото не го правя всеки ден, но.. Лукас, Джон и Дру са ми приятели от както бяхме хлапета. Много са ми помагали, а днес нараних двама от тях единствено, за да те нараня. Макар че май съм успяла трябва да знаеш, че не обичам Лукас повече от приятел, а и той мен. Знам какво са ти казали или си видяла, но то беше просто фалш. Люк те обича. А аз обичам Джон! - тя спря след това изречение и отвори широко очи. - Мамка му! Това е лъжа. Не може да го обичам!
- хихихи Защо пък не?! Той е страхотен баскетболист и е "играча", а ти си главната мажоретка и си дооооооста секси.
- Смит, да не ми се сваляш? - двете се разсмяха.
- Може би. - брюнетката се приближи повече до Саси. Сам не можа да спре да се хили. Рейч се присъедини към смеха и. Накрая от смях двете се озоваха легнали на дървения кей една до друга.
- И все пак не казах това, което исках, а то беше... Беше... Мамка му, не помня! - разхили се пак Самър.
- Да ти помогна. - чу се чужд глас зад тях и те станаха, за да видят кой е. Единственото, което усетиха обаче беше как някой ги удря с нещо тежко и изпадат в безсъзнание.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 2 EmptyПон Окт 29, 2007 11:37 pm

Първа в съзнание дойде Самър. Усети , че е завързана здраво за дървен стол , а в устата си имаше миризлив парцал. Тя го изплю и се огледа. В тъмнината не виждаше нищо.
- Рейчъл? - попита леко изплашено момичето , но не получи отговор. Следващите 15 минути и се сториха цяла вечност. Най-накрая чу някъде до себе си , брюнетката да се размърдва.
- Сам , къде сме? - попита немощно Рейчъл и също започна да се оглежда.
- Не знам ... последното , което помня е онзи мъж , който ни завлече в черния джип.
- Аз и това не помня - още по-немощно каза брюнетката и отпусна глава.
- Рейчъл , какво става?! Рейчъл!
- Сам ....
Момичето не можа да продължи, защото изпадна отново в безсъзнание. Самър размърда леко стола си , но не можа да се отърве от здравите въжета ... отново бе сама в тишината ...
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 2 EmptyВто Окт 30, 2007 1:42 am

Киара хукна след Майкъл. Знаеше колко бесен може да е човек след спор със сестра си и за това се подготви за саркастичен отговор.
- Хей, почакай! - извика блондинката след момчето. За разлика от самат нея обаче той се обърна с усмивка.
- Здравей! Аз съм Майкъл, а ти си Киара, нали? Видяхте сутринта на тренровката на мажоретките. Сестра ти е доооста... разкрепостена. Също като моята. - при последните думи гласа му леко се сниши.
- Разкрепостена май беше синоним на уличница, нали? - двамата се разсмяха. - Знам какво е да се караш постоянно със сестра си. Но моята никога не вика пред други хора. Според нея семейните разпри и всякакви други лични неща трябва да си останат лични. - въздъхна леко Киа.
- Явно едновременно си приличат и се различават.
- хахаха Така е.
- Хей, довечера има купон... ами.. Чудех се.... Ще дойдеш ли? - попита много неуверено Майк.
- Ааа..Да, стига на Самър да и се идва. Ако ли не.. няма да мога.
- Е тогава се надявам да успееш да я убедиш. - усмихна и се Смит. Киа се изчерви леко. Двамата си по приказваха още малко за сестрите си, за самите себе си и за училището. Тя тръгна да се прибира, тъй като трябваше да върви пеша, а пък не знаеше колко време щеше да и трябва, за да убеди Саси.
Вървеше и си мислеше за Майкъл и разговора им. Дори не усети кога е стигнала до апартамента. Не забеляза и Джон. Беше рекалено щастлива, за да види каквото и да било дори да бе под носа и.
Сестра и не се нуждаеше много от убеждаване, но за сметка на това подготовката за купона отне доста време, защото те постоянно се дразнеха, закачаха и т.н. Киа забеляза, че Самър е по-щастлива, но не каза нищо. Беше се научила, че е по-добре да се наслади на тези моменти вместо да ги разваля с въпроси.
След като успяха да се оправят ( което бе цяло чудо като се има предвид тяхната "детинщина" ) и отидоха да вземат Сандра. Момичето бе най-добрата приятелка на Сам и наистина бе страхотна. Умееше да пази тайни, но и да споделя неща, които и тежаха. Можеше да бъде весела, но и сериозна. Интересуваше се от мода и най-новите джунджурийки, но и от други по-важни неща. Харесваше я. Разбираше и защо Саси я обичаше и уважаваше толкова много.
Когато стигнаха до мястото на плажа където щеше да е купона малката Сантини остана поразена. Беше ходла на много купони на плажа, но този беше просто... Удивителен! Вярно, че беше първия богаташки, на който ходеше, но не очакваше чак такава разлика с техните купони.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 2 EmptyВто Окт 30, 2007 1:59 am

Тъй като Киара видя приближаващия се Джон , тя бързо заряза сестра си и отиде да потърси новия си познат - Майкъл Смит. Тя го харесваше, защото си приличаха страшно много , а и интересите им съвпадаха.
Изведнъж го видя да седи малко в страни от една шумна групичка и да оглежда мястото по същия начин , по който допреди малко самата Сантини разглеждаше. Тя се усмихна при тази гледка и бързо "доприпка" при него.
- Здравей - поздрави я той и лицето му се озари ... най-сетне бе срещнал познато лице. - Доста е ...
- Префърцунено - довърши вместо него Киара и двамата се засмяха.
- Убеди ли сестра си да дойде?
- Тя щеше да бъде тук задължително ... все пак е мажоретка.
- Мдаааа май си права - засмя се отново Майкъл. - И мажоретка ли е синоним на уличница?
- Хей! - уж убидено каза Киара и чак сега Майкъл зацепи.
- Оу , сори ... не свързах че и ти си такава.
- Ами всъщност не знам и аз как се съгласих да стане мажоретка ... имам предвид че не съм от типичните богаташки момичета , ходещи по партита всеки ден ... това е като нов живот.
- Повярвай ми , познато ми е.
Киара се усмихна , след което разтри ръцето си - бе се появил лек ветрец , от който и стана хладно. Майкъл забеляза това, затова заговори:
- Искаш ли да се поразходим някъде ... тук е доста шумно, а и стана хладно
Момичето кимна и двамата се отправиха към колата на Майкъл , говорейки си за предишния живот в бедните квартали ...
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 2 EmptyВто Окт 30, 2007 2:29 am

Съзнанието на Самър се бе прояснило след "принудителната дрямка". Мислеше на бързи обороти, но не виждаше поне за сега много големи шансове да се разкарат от тук. Трябваше да разбере още неща, а и ако Рейчъл дойдеше в съзнание нямаше да бъде лошо. Главата я болеше непоносимо, но тя бе свикнала на болка и се опитваше да я игнорира. Опита се да огледа по-добре помещението, но повече от половината беше в сянка. "Къде по дяволите сме!? И какво и стана на Рейчъл?" Преди обаче да си завърши мисълта в помещението влезе някакъв мъж. Светлината идваща от вън я заслепи, а и се чу щракване, сякаш някой бе светнал лампата. Тя отвори очи и се опита да види кой е. Беше и познат, но не можеше да се сети.
След 2-3 секунди свикна със светлината и с много усилия се сдържа да не ахне и да не изпищи от учуда. Беше Маркъс, собствения и брат. Въпреки изненадата успя да запази самообладание и не показа с нищо какво чувства.
- Не се ли радваш да ме видиш, сестричке? - уж учудено попита мъжът.
- По бих се зарадвала ако те бях видяла в ковчег! - изсъска момичето. Видя, че той едва се сдържа да не я удари. - Щом съм тук значи вече си разбрал.
- хахаха Значи все пак реши да му го върнеш по по-гаден начин, а? Почти не му докара удар, когато разбра! - гневно процеди Марк.
- Тц тц! Трябваше да се постарая повече. Всъщност се надявах и това да му стига, за да получи сърдечен удар и да гушне букета! - брат и я удари през лицето с такава сила, че главата и се извъртя и сигурно щеше да падне със стола, но той я хвана. - Хахах Май така и не се научи, че да показваш чувствата си пред враговете си е слабост, Еймс. - нарочно натърти на фамилията Сам. - Е, аз знам защо съм тук, но тя какво прави тук? - посочи Рейчъл с глава. Брюнетката в същия момент дойде в съзнание.
- Миличкия и баща ми дължи пари.
- Тогава си ги вземи от него, статуйке! - последва втори шамар.
- Научи се да мълчиш, Сантини! И всъщност няма как, защото той е мъртъв.
- Това го знам, дръвнико!
- Май и теб трябваше да упоим по пътя, че тъкмо голямата ти уста да млъкне най-сетне! - гневно каза Маркъс.
- Е, това обяснява защо загубих пак съзнание. - каза Рейчъл все още опитвайки се да осъзнае какво става около нея. - Но не обеснява тя какво прави тук? - сега бе ред на Рейч да посочи Саси.
- Да не би да имаш още една сестра, Сантини? - попита вбесен Маркъс.
- Не, имам точно една - Киара Сантини! - студено каза Самър само, за да продължи да нерви брат си и да изкопчи нещо от него, което ще им помогне да избягат.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 2 EmptyВто Окт 30, 2007 2:47 am

Точно преди Маркъс да отвърне обаче , в стаята влезе ...
- Емили?! - почти невярващо попита Самър , докато местеше поглед от момичето , което мислеше за приятелка и омразния си брат.
Емили Ричардс обаче сякаш не обърна внимание на невярващата физиономия на Саси и се обърна към Маркъс , със студен тон , който нямаше нищо общо с веселото и жизнерадостно момиче , което беше в училище.
- Остави на мен да говоря с тях.
Маркъс погледна към Самър и Рейчъл , сякаш премисляше нещата , след което се качи по стълбите и изчезна някъде навън.
- Е , удучедна ли си да ме видиш тук , Сантини - попита Емили и придърпа един прашен стол , за да седне. - Не мислеше , че миличката ти приятелка би забъркала такава "каша"?
- Млъквай кучко! - каза студено Рейчъл , чиято упойка изглежда бе намаляла. - Това че си едно жалко дърво , което не може да направи нищо само не ни засяга!
- А ... ето че дойдохте на темата. Знаеш ли , Смит ... от както ти дойде в града и в моето училище ...
Рейчъл се засмя тихо.
- Моето училище - повтори Емили - проваляш всичко. Зае мястото ми в мажоретния състав , плени сърцето на момчето , което харесвах и ...
- Хич не ми пука - просъска Рейчъл , за което получи силен шамар от страна на Ричардс.
Самър, което до сега мълчеше поради голяма изненада , когато видя държанието на "добрата си приятелка" , сякаш се събуди при шума от плесницата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"Good girls gone bad" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
"Good girls gone bad"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Good girls gone bad - SUMMER

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
СмъртожадниООД :: Забава... :: РП и тем подобни-
Идете на: