СмъртожадниООД
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СмъртожадниООД

Училище и щаб за смъртожадни
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 "Good girls gone bad"

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 5 EmptyНед Авг 17, 2008 8:28 pm

"Кой ще бъде най-добрият сред най-добрите!? Кой ще вземе титлата , за която се борят най-най-най сексссси момичетата в целият щат?! Кой ще бъде победител?! ..."

В залата настъпи тишина ... всички чакаха с притаен дъх. Гласът на говорителя кънтеше из всяко кътче , някак гърлен и предизвикателен.

" ... Тези момичета са умопомрачителни ... те са красиви , диви и ... определено са готови за победа. Те са ... пантерите на ПАНТЕРАН! "

Изведнъж залата гръмна. Цялата гимназия се бе озовала за миг на сцената и всички крещяха радостни. Момчетата подхвърляха мажоретките във въздуха ,а те на своя страна викаха щастливи. Щатската титла ... най-престижната купа ... беше тяхна. Най-сетне , след толкова години на загуба , те успяха да се докажат. Тя бяха победители! Всички ликуваха и сякаш времето беше спряло за тях. Радостната новина не беше избледняла и чувството на трепет в стомасите им още беше толкова силно ... изпълнено с напрежение.

- Госпожице Смит? - Рейчъл се обърна. Пред нея стоеше строг мъж със скъп костюм. Червенокоската не отговори , а само кимна в знак да продължи. - Знаете ли кой съм аз?
- Не , но предполагам ще ми кажете.
Мъжът се усмихна леко и продължи.
- Аз съм продуцент. Казвам се Уилям Попълейл. Работя с Мат Покора. Предполагам не го познавате. Още не е много известен тук. Той е певец. Французин.
- Какво общо има това с мен?
Уилям Попълейл отново се усмихна.
- Господин Покора изяви желание в следващия клип да се снима с чуждестранни танцьори. Мисля , че вашият отбор е много подходящ за тази цел. Разбира се няма да танцувате като мажоретки , но съм сигурен , че ще се справите. Партньорите ви ще бъдат избрани в последствие , за сега има само няколко кандидати.
- Предложението ви е примамливо , господине. Ще обсъдя въпроса с другия съкапитан и ще се свържа с вас.
- О да разбира се - отвърна доволен продуцента и подаде на червенокоската една визитна картичка. - Чакам отговора ви до края на месеца.
Рейчъл му се усмихна в отговор и двамата се разделиха. Червенокоската се присъедини отново към ликуващата гимназия , а мъжът с костюма напусна залата , за да се качи в дълга лимузина и да се пребере в хотела , където беше отседнал ...
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 5 EmptyНед Авг 17, 2008 9:09 pm

- Рейч, спечелихме! Спечелихме, мамка му! - хвърли се на врата на червенокоската Самър все още крещейки и радвайки се.
- За твое сведение чух и без да ме проглушаваш! - ухили се на ентусиазма и щастието на приятелката си Рейчъл, която бе не по-малко щастлива. Всички бяха много щастливи и с подскоци и викове тръгнаха да излизат. Когато стигнаха до колите си, Смит и Сантини се спогледаха.
- Слушайте, всички!
- Абсолтно всички. - Сам стрелна с поглед момчетата.
- Довечера...
- В къщата на Сантини...
- Ще има КУПОН! - завърши Рейчъл весело, въпреки киселата физиономия на Сам, заради избора на мястото. Нададоха се викове на одобрение.
- И което е още по-хубаво... - надвика ги някак си Саси. - Този купон изисква само бански, хубаво настроение и вашето присъствие естесвено! - Съучениците им се разсмяха. Със смях и закачки всички се разделиха. На паркинга от победителите останаха само Сам и Рейч.
- Сигурна ли си за мястото?
- Баща ми няма да излезе още дълго от болницата, а пък нито една от двете не ни се чисти след купона, така че...
- Права си. - качиха се в колите си и тръгнаха да се прибират.
Когато стигнаха до къщата бяха изморени и искаха само да се излегнат на някой шезлонг със студен коктейл в ръка и приятна музика. Влизайки в двора и слизайки от колите си бяха изненадани.
- Смит, Сантини, честита победа! - провикнаха се Джон и Лукас от съседната докато Тамара и Амбър ги убиваха с погледи. Двете споменати се спогледаха учудено.
- Мерси!? - леко неуверено отговори блондинката, след което поклащайки глави с Рейчъл влязоха вътре. Взеха си по един душ и се изтегнаха на една от терасите с питие в ръката.
- Между другото след победата при мен дойде един мъж - Уилям Попълейл. - започна червенокоската.
- Продуцента на Мат Покора?! - седна на шезлонга Сам вдигайки слънчевите си очила на главата напълно забравила умората.
- Познаваш ли го?!
- Не, само съм чувала за него, а певеца е страхотен и много сладък. - легна пак Сам, но този път на една страна с лице към приятелката си. - И?
- Иска отбора ни да танцува в новия клип на Покора, но не мажоретни танци. - обясни спокойно Рейчъл очаквайки реакцията на Саси.
- СЕРИОЗНО? - Скочи от шезлонга блондинката и заподскача по терасата. Съседите им т.е. бившите им с приятелките си гледаха Сам сякаш е луда. - Ти се съгласи, нали? - попита спирайки по едно време.
- Казах, че ще му се обадя след като те питам.
- Какво чакаш? Отивай на телефона! - изгони я Сам, а Рейчъл се заливаше то смях.
След половин час бяха отпочинали, звъннали на господин Попълейл и започнаха да се приготвят за партито.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 5 EmptyНед Авг 17, 2008 11:39 pm

Дълга баня , ухаещ предизвикателен лосион за тяло и секси бански... това представляваха Самър и Рейчъл след приготовленията за купона.

( Това са останалите им аксесоари:
Самър: https://2img.net/h/i153.photobucket.com/albums/s227/enchantment4all/pixclinic_design/georgette_storefront_14.jpg
http://www.sleepyheads.com/Uploads/ProductImages/316_175855b7-8630-4f16-a212-6361711c8ccd.jpg
http://www.labefana.com.au/cu3p01a-1.jpg
Рейчъл:
http://bp2.blogger.com/_GdqCp7KChxI/SDHBhcbaH3I/AAAAAAAADqc/i0ApkSTz7yQ/s320/sexyshoes4.jpg
http://shinebg.com/shop/images/n1024_2.JPG
рокличка

Двете момичета излязоха от къщата на Смит малко преди десет. Въпреки , че бяха домакини на партито те нямаха никакво намерение да отиват рано. Бяха натоварили с тази задача другите момичета от отбора, които естествено нямаха огромно желание, но кой ли ги питаше?! За да се влезе в групичката на двете кралици се изискваха жертви ... и те трябваше да ги поемат.
И така двете съкапитанки се качиха в поршето на Рейчъл и потеглиха към къщата на Сантини с изумяващо бавна скорост.
- Замислена си - отбеляза червенокоската и погледна към приятелката си.
- Сетих се за поздрава На Джон и Лукас днес.
- Доста странно ако питаш мен. Мисля , че вече не могат да се удържат. Но той кой може с Тамара наоколо?!
- Хах откакто тази офца се боядиса в червено е още по-зле.
- Нормално ... то само на мен отива - засмя се Рейч и направи остър завой , паркирайки точно пред къщата на Сантини, където вече имаше доста коли.
- It's show time! - усмихна се лекичко червенокоската, оправи си косата и скочи от колата.
- Ще бъде дива нощ - помисли си Сам , а на глас каза само - Не ме чакай ...


Последната промяна е направена от Рейчъл Смит на Пет Авг 22, 2008 12:49 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 5 EmptyПон Авг 18, 2008 11:17 pm

- Не ме чакай после. Ще се прибера някакси. Ако ме оставиш дори и за минута, де. - каза шеговито Самър. Рейчъл я изгеда със "снизходителна" усмивка.
- Миличка, сигурна ли си, че лепката не си ти? - двете се разсмяха на заяждането си.
- Абсолютно. - След което тръгнаха към къщата. Сам спря на две крачки от вратата. "Не, не мога да вляза!" паникьосано си помисли блондинката. За това вместо да влезе вътре заобиколи и отиде отзад направо при басейна. Рейчъл не се виждаше никъде. Явно бе вътре в къщата.
- Хей, Саси, добре ли си? - появи се до нея Хейли.
- Да, добре съм. - успя не много фалшиво да се усмихне Сам.
- И за да те по-ободря...
- Тъпа кучка! - извика някакъв женски глас зад нея. Амбър. - Дръж си далече ръцете от Джон.
- Кой, по дяволите, те е излъгал, че искаме скъпоценния ти Тъкър!? - ядосана италианката пристъпи крачка към бившата мажоретка. - Слушай какво, курво, хващай си целулитестия задник и се разкарай от погледа ми!
- На твое място, Сантини, бих внимавала какво приказвам. Все пак не искаш да пише още утре за тебе във вестника, нали? - заплаши я с лукава усмивка Амбър.
- Всъщност нямам нищо против. - с тези думи изтръгна от хватката на най-близкия човек една чаша с нещо много приличащо на алкохол и и го изплиска в лицето. След това я блъсна в пълния басейн. Жълтата лятна рокля на Амбър стана прозрачна, грима и се разтече, а очите и кървясаха от търкане заради алкохола. Всички, които бяха навънка избухнаха в смях и поздравяваха Сам. Беше явно, че каквото и да се приказва срещу Сантини тя си оставаше една кралиците на това училище. Хейли, която беше до нея я потупа в знак на поздравление.
- Не само, че спечелихме купата ами и унизи за втори път Амбър... Днес ми е щастливия ден. - с тези думи тръгна да разказва на другите и да им показва снимките, които бе направила с телефона си. Самър се усмихваше победоносно, но никак не и бе весело. Тръгна към напитките и осъзна, че те са в къщата. "Е, все някога трябва да вляза." Още с първата крачка вътре усети не гняв от миналото, а успокоение, че всичко е свършило. Ухили се още повече. Вървейки се спираше да поздрави този и онзи, да каже това и онова или да бъде поздравена за унижението на Амбър. Накрая стигна до напитките и си взе голяма чаша с водка и се престраши да се качи горе. Никой не идваше тук, защото още от преди знаеха, че втория етаж е забранена зона. Сам се вмъкна в стаята си и застана посредата без да светва. Това, което искаше да види го виждаше без светлина. Върху отсрещната стена със светещ маркер бе изписано: "La mia stella".
- Какво означава? - дойде от терасата тих шепот.
- Не си ли разбрал до сега, Джон. - Той поклати глава.
- Разбраха, но искам да го чуя от теб.
- Защо?
- Звучи по-хубаво. - Сам леко се усмихна.
- "Моята звезда".
- Майка ти?
- Кой друг? - с всяка тяхна дума той се приближаваше до нея. Вече беше пред нея. Много близо до нея. На един дъх разстояние. Усещаше се, че е пил, но усещаше и как желанието и да го целуне нарастваше с всяка секунда. Не се сдържа и го придърпа. Устните им се сляха в жадна, искаша и страстна целувка забравяйки за спорове, гаджета и околния свят.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 5 EmptyВто Авг 19, 2008 12:11 am

В същото време Рейчъл се беше настанила на един шезлонг и отпиваше от коктейла си. Около нея бяха насядали разни момчета от отбора, но тя не им обръщаше кой знае какво внимание. С крайчето на окото си зърна Лукас и Тамара , която го преследваше. Леле наистина беше много зле с това червено!
Двете гаджета изглежда се караха. Тамара вървеше малко зад Лукас и ожесточено се опитваше да му привлече вниамнието. Блондина имаше страшно оттегчена физиономия. Рейч не можеше да чуе от басейна какво си говореха двамата , но следващото нещо , което забеляза беше как Лукас хвана първото момиче, което видя и я целуна страстно пред Тамара. Фалшивата червенокоска само смръщи лице , изгледа го омразно и хукна към къщата.
- Добре дошъл отново в отбора - каза лукаво Рейчъл приближавайки се към Лукас.
- Какво имаш предвид?
- Ооо я стига , двамата сме един и същ вид ... изневеряваме , флиртуваме ... - с мъркаш глас червенокоската се приближаваше все повече към Лукас, така че когато спомена изневярата , лицето и беше само на няколко сантиметра от неговото. Усещаше притаения му дъх , стегнатото му тяло. Тя прокара бавно пръсти под блузата му и се вкопчи в гърба му. Лукас изтръпна.
- Играем ... - довърши червенокоската и впи ноктите си.
- Не можеш да се сдържиш нали? - усмихна се доволно момчето и я целуна страстно по врата й. Тя не се противопостави.
- Аз ли? - засмя се тихо Рейч и долепи съвсем леко устните си към тези на Лукас, след което рязко се дръпна. - Трябва да ме заслужиш ...
Рейчъл се усмихна лукаво и си тръгна.
- Какво!? Стига де , шегуваш се нали?! - извика Лукас, след нея , но тя само махна с ръка и на него не му оставаше нищо повече от това да я проследи с поглед как се присъединява към група момчета в джакузито.
- По дяволите! - помисли си Люк и отиде да си вземе едно голямо питие.

На другия ден.

- Вие с Лукас да не сте се събрали? - попита любопитно Хейли мятайки поредния вестник на интригантката. На първа страница се виждаше снимка на Рейч и Лукас от купона. Беше снимана точно в момента , в който блондина беше впил устни във врата на бившата си приятелка.
- Оо нищо подобно - прошепна доволно червенокоската и не каза нищо повече , оставяйки в неведение Хейли и Брук. Вярно бяха нахакани момичета, но Рейч не беше обедена , че това биха го разбрали. Беше решила да сподели игричката си само с Сам ...
- Между другото къде е тази малка кучка Сантини? - попита тя , оглеждайки се - Би трябвало вече да е тук.
- Тази малка кучка Сантини е за теб - каза някой зад червенокоската и в следващия момент Сам подаде глава зад рамото на Рейч.
- Неестествено щастлива си - съмнително отбеляза червенокоската оглеждайки приятелката си. - С кой си спала?
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 5 EmptyСря Авг 20, 2008 1:48 pm

- С Джон. Не ме гледай така. Беше само за една нощ. - Рейчъл извъртя очи. Хейли и Брук се спогледаха скептично. - Майната ви! Хайде да ходим да ядем сладолед.
- С шоколад! - червенокоската само това чакаше и хвана Самър под ръка. И четирите приятелки все още бяха в къщата на Сам. Освен тях там беше и бившия на Сантини, но той все още спеше.
- Аз мисля да пропусна. Предпочитам нещо за глава плюс студен портокалов сок. - каза Брук и тръгна към изхода.
- Чакай идвам и аз. Предпочитам да не съм тук когато Тъкър се събуди. Ще се видим после. - махна им Хейли. Двете капитанки им махнаха. След което се настаниха върху бар плота, а между тях две кутии - карамелов сладолед и шоколад.
- Та, какво си намислила срещу Лукас? - направо попита Сам, която бе чула разговора слизайки по стълбите.
- Срещу него нищо. - усмихна се лукаво Рейчъл. - Просто му помогнах да разбере, че ако ме иска трябва да ме заслужи.
- Хм... Това може да бъде постигнати по много начини, но знаейки начина, по който мислим ние... Ще бъде забавно! - по детстки запляска с ръце Сам въпреки лъжицата.
- Ами ти и Джон?
- Passione ... Desiderio ... Nulla di grave*. - смигна и Саси.
- Ти и твоя италиански! - уж обидено извъртя очи, но след секунда разбра защо приятелката и бе отговорила на италиански. Джон беше на вратата и ги слушаше. Колкото и време да бе прекарал със Сантини така и не бе успял да научи езика.
- Клюкарка! - подметна блондинката без да се обръща.
- Нима? Аз пък си мислех, че ме засяга това какво мислиш за снощи. - спокойно се приближи момчето. Кимна за поздрав на Рейчъл и обви ръце около Самър.
- Не, не те засяга. - лапвайки сладолед отвърна Сам.
- И аз така реших. - каза Джон стоейки за секунда без да мърда, след което я целуна по главата и си излезе.
- Io non kazvay. Both're nel gioco**. - смигна червенокоската.
- Леле не мога да дочакам края на тази седмица, че да се започнат снимките на клипа. - каза Сам след няколко минути мълчание.
- Честно казано бях забравила. - Двете момичета се разсмяха. - Но не мисля, че седмицата ще бъде скучна.
- Права си. Имаме "Интригантка" за откриване. Две момчета за подлудяване. И училище за управляване. - Усмихнаха се лукаво една на друга и продължиха с яденето говорейки за всичко, което им хрумне и най-вече за предстоящия клип.


*Страст... Желание... Нищо сериозно.
**Не ми казвай. И двете сме в играта.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 5 EmptyСря Авг 20, 2008 8:42 pm

- Мисля , че е крайно време да разгледам нещо за този Мат Покора. Направо е срамота , че ще се снимам в клип на човек , който никога не съм чувала. - поклати глава Рейчъл и придърпа лаптопа си към себе си.
- Ооо аз мога да ти разкажа - въодушевено възкликна Сам , пляскайки отново с ръце като малко дете ( сладоледа не и се отразяваше добре )
Рейч само се усмихна лекичко и започна да пише нещо на компютъра.
- Ммм .... този французин се оказа сексиии - каза след малко тя , оглеждайки една снимка.
- Хей , хей какво стана с това "ще си играя с Лукас"
- Прелъстявай и разрушавай , Сам - усмихна се лукаво Рейчъл , продължавайки да оглежда францизина певец - Лукас ме нарани. Нямам намерение да оставя така нещата. Той ще си получи заслуженото.
- Момиче, ти си лоша - поклати глава Сам и се взе още една лъжица карамелено удоволствие.
- Знам - сви рамене червенокосата й приятелка и затвори компютъра , след което се изправи.
- Хей хей къде тръгна?!
- На лов за интригантки - повдигна вежди Рейч. - Идваш ли?
Сам набързо излапа още една лъжица сладолед, прибра го в хладилника ( че да си има и за после ) и бързо тръгна след червенокоската.
- От къде ще почнем?
- Нали щяхме да търсим хакер. Сетих се за един загубеняк от училище. Стоя до мен на миналото контролно по информатика. Казваше се ....
Рейчъл смръщи вежди , опитвайки се да си спомни.
- Джоел Луис.
- Можем да видим адреса му в годишника - предложи Сам и отиде да се рови в някакъв шкаф в дъното на стаята. - Тук някъде имаше един от миналата година ... А ето го! Блондинката дръпна тънка прашна книжка и я отвори. Вътре имаше снимки на целият випуск с информация за учениците и няколко общи.
- Джоел Луис ... Джоел Луис ... къде си?
Прелиствайки страниците, Сам най-сетне попадна на правилният човек. - Иъл - отбеляза тя , оглеждайки лицето на училищният хакер. Джоел се беше намръщил зад очилата си и гледаше някак злобно. Имаше доста голям проблем с пъпките и сигурно не си беше мил зъбите от няколко години.
- Да , същия е - отбеляза Рейч и се усмихна. - Живее в Даунтаун. Хайде, да вървим.
Двете момичета излязоха от къщата и се качиха в колата на Рейчъл. По моравата пред къщата имаше доста разхвърлени чаши и всякакви други боклуци. Личеше си , че миналата нощ е имало купон.

Джоел Луис живееше в доста отдалечен квартал с ниски стари сгради. ( най-високата беше 4-ри етажа ) Къщата на момчето беше на една мрачна уличка и беше двуетажна. Размерите и бяха горе долу колкото спалнята на Рейчъл ...
- Това трябва да е - каза неуверено Рейч и спря поршето на улицата. - Влизаме?
- Нямаме избор - въздъхна Сам и двете момичета слязоха от колата. Рейч почука на вратата. Никой не отвори.
- Ехоо има ли някой? - провикна се Смит. Чак тогава двете момичета чуха скръцване на резе и се подаде главата на Луис.
- Кккакво искате? - попита заеквайки той и огледа Рейчъл и Сам отгоре до долу.
- Здрасти Джоулс - престорено мило се усмихна Сам - Можеш ли да ни направиш една мъъничка услуга?
- Ддоообре.
- Искаме да проникнеш в училищната система.
- Мммоля?! Тттова е проттттив правилата.
- Хайде де Джоулс , моля тее - Сам продължаваше да говори сладичко и да гледа с миловидни очи - Плюс това , ти си най-добрият ... няма да те хванат.
Луис мълчеше. Сякаш премисляше нещо. Най-накрая каза едно несигурно "добре" и покани двете момичета в мазето, където се намираше компютърната му система. Докато Сам се занимаваше с това да обеждава момчето , Рейчъл рееше поглед из стаята и търсеше нещо , което би им помогнало да стимулира Джоулс да свърши работата. Най-сетне погледа и попада на правилното нещо. На масичката до стария диван , беше сложена снимка на Хейли в рамка.
- Не може да стане - поклати глава Луис , след поредния си провал да пробие системата.
- Може - продължаваше да упортва Сам , но самата тя знаеше , че ако скоро Рейч не открие нещо са загубени.
- Нннне може - поклати глава момчето - Системата има една от най-новите защити.
- Хей Джоулс ... ако успееш да влезеш в системата , бихме могли да ти уредим среща с Хейли ... - ласкателно каза Рейч и се приближи. - Но само ако успееш ...
Двете момичет забелязаха как очите на момчето светнаха.
- Ддддобре , ще се опитам пак - каза Луис и този път затрака още по-бързо по клавиатурата. И Сам и Рейч знаеха , че този път ще успеят ...
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 5 EmptyСря Авг 20, 2008 11:00 pm

- Аз отивам да уредя срещата с Хейли докато ти търсиш. - усмихнато смигна на Джоел Самър и отиде на стълбището. Извади GSM-а си от джоба на дънките си и набра номера не мажоретката. - Хей, момиче! Какво правиш?
- Умирам от скука и главоболие. - оплака се от другата страна Хейли.
- Миличката, но мисля, че знам как да те спася от скуката. Подготви се за една страхотна среща с невероятно момче. - уж радостно каза Сам, но достатъчно високо, че хакерчето да я чуе. След думите и ако бе възможно бутоните на клавиатурата бяха натискани още повече.
- Наистина?
- Да, наистина. Чао чао. - след което се обърна и тръгна да слиза. Рейчъл обаче бързо дойде до нея.
- Ако той и каже на срещата за уговорката?
- Хммм... Права си. Не трябва да вярваме на никой освен на себе си. - каза Сам замислено. Двете говореха значително по-тихо. - Измислих. Ще му придам по-готин вид и ще му кажем какво да казва. А тя като го попита защо сме им уредили среща ще и каже, че и е голям фен и ние помолил.
- А ние ще кажем, че сме го съжалили и сме решили да му помогнем. Страхотен план. - усмихна се Рейчъл.
- Готово. - чу се гласа на момчето. - Вътре съм.
- Идеално. Хайде сега ела да те подготвим за срещата. - мило каза Сам.
- Ама...
- Спокойно. Не съм чак пълен инвалид с компютрите. - каза Рейч измествайки го от мястото му.
- Не се мотай, момче. Имаш среща за ходене. - издърпа го от мазето блондинката. Той и показа къде е стаята му. Самър обърна наопаки гардероба му и накрая откри една чисто бяла тениска и раирана синя риза. Съчетани с бежавите му панталони на всеки друг биха изглеждали страхотно. Но с тези очила, който изглеждаха като от Втората Световна и жълтите му зъби на него стояха някак небрежно, но и не толкова добре. "Трябва ми вълшебна пръчка, че да му сложа малко мускулна маса, за да изглежда страхотно и едновременно небрежно." ядоса се на ум Самър, но външно само продължи да се усмихва.
- Има ли тук някъде ножица? - спокойно попита блондинката.
- Нннооо... Ножицццааа? - стреаснато я погледна момчето.
- За да ти направя по-хубава прическа. - обясни момичето. Джоел и подаде от някъде една. - Супер! Влизай в банята. - нареди мажоретката.
- Мммооолляя?! - опули се хакерчето.
- Не искаш да правя косми и боклук навсякъде, нали? После майка ти като го види какво ще каже! - Той кимна и влезе в банята. Сам поклати глава и го последва.
След половин час Рейчъл ги откри или поне стаята.
- Сам, къде си?
- В банята. - червенокоската я напуши смях. Но когато вратата се отвори и през нея мина що годе добре изглеждащо момче съкапитанката се усмихна одобрително. - Самър Сантини, ти си магьосница!
- Знам! - не особено скромно каза Саси излизайки след него.
- Сега остана да отидем до най-близката оптика и зъболекар. - каза Рейчъл, тръгвайки да излиза.
- Зззаа кккааккквввооо?! - тотално шокиран Джоулс попита.
- За да ти купим други очила и за да ти избели зъбите. - попутна го към вратата блондинката. Момчето тотално се обърка. До преди час ако някой му беше казал, че двете кралици на "Пантарен" ще се появят на вратата му и ще обърнат живота му с краката на горе би обявил този човек за луд. Но ето го на. С нова прическа направена лично от Самър Сантини, главната мажоретка на училището от както бе постъпила в гимназията, едно от най-красивите момичета и бивше гадже на Лукас Скот и Джон Тъкър. А сега Рейчъл Смит, другата звезда на гимназията и не по-малко популярна и красива от първата щеше да му избира очила. Ако не обичаше толкова Хейли със сигурност би ги разцелувал. Но момичето на мечтите му едвали щеше да му прости. За това той се удържа. (За щастие на Рейч и Сам.)
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 5 EmptyЧет Авг 21, 2008 12:08 am

И така , след почти два часа прекарани в Даунтаун , Рейч и Сам се насочиха към колата си. Следваше ги Джоел Луис ... но напълно променен. Прическата , дрехите ... всичко беше благодарение на Сантини. Сега беше време и Смит да допринесе за общата кауза , която не беше нищо друго , освен да заблудят Хейли , че излиза с готино момче.
По тази причина Рейчъл насочи колата към центъра на града , а по-точно към "богаташката улица" , както наричаха Сънсет булевард.
- Къддде отиваме? - попита леко изплашен Джоел , докато черното порше фучеше с пълна скорост.
- Ще видиш - сладникаво се усмихна Сам , след което направи оттегчена муцка на Рейч. Двете се засмяха тихичко.
- Ттоова е Съснет Бббулевард , нали? Аззз не мога да си позввволя ...
Преди да е довършил Рейчъл го прекъсна.
- Спокойно , ние ще се погрижим.
- Зззаащооо стте ттоолкова милии сс мен - подозрително попита Луис, но кралиците на Пантеран се измъкнаха от отговора, като оповестиха , че са пристигнали на мястото.
Беше висока старинна ( но запазена ) сграда с богати орнаменти. Над входа имаше голяма табела , на която пишеше Клиник Сеншънъл.
- Нека взема колата ви , госпожице - каза млад мъж облечен в червено служебно палто. Беше пиколо.
- Върнете я тук след час - заповяда Рейч и последва другите двама през вратата. Клиник Сеншънъл беше известно козметично студио , което се ползваше с голям авторитет.
- Рашел! - извика някой високо и пискливо. Рейч се обърна с престорена усмивка.
- Антонио! Колко се радвам да те видя.
Естествено лъжеше. Антонио беше един от типичните гейове , занимаващи се с мода. Смит не можеше да го понася с неговия лигав глас . но в момента щеше да им бъде от полза. - Антонио , това е Джоел. Искам да направиш от него истински мъжкар ... за час.
- Кхм , скъпа на това парче , ще му трябва много повече от час , за да стане секси мачо , но ще видя какво мога да направя. - махна с ръка португалецът , хвана за ръката изплашеният Луис и го повлече към една врата в ляво.
- Хайде да се махаме от тук. Имаме час. Можем да изпием по един коктейл в Санчес.
- Или два - поклати скептично глава Рейчъл - Не мисля , че ще издържа още много в компанията на такива индивиди.
Двете момичета се засмяха, след което тръгнаха към клуба , който се намираше от другата страна на булеварда. - Макар , че беше още едва шест вечерта , пред клуба вече имаше събрала се опашка от хора от средната класа, опитващи се да паснат към по-висшето общество. Очевидно ... не ставаше.
- Хей Джо - усмихна се Смит , поздравявайки един от бодигардовете на клуба.
- Рейч! От кога не съм те виждал. Влизай.
Той направи място на червенокоската и Сам да минат , което предизвика бурна вълна от негодувание от страна на чакащите.
- Я млъкнете , загубеняци - "нахрани" ги Смит и влезе в клуба. Двете със Сам си проправиха път до бара.
- Един ЛонгАйлънд.
- За мен мартини с водка.
След като си поръчаха питиетата , двете момичета се оттеглиха в една ниша , където музиката не беше толкова шумна и можеха да се чуват.
- Е , намери ли нещо в системата на училището? - попита Сам отпивайки от мартинито.
- Всъщност няколко неща. Проверих мейлите на учителите. Тази дъртофелница по английски проверява текстовете преди да ги пуснат във вестника. Но мисля , че и самата тя не знае кой и ги праща. Ника на подаделя е Emerald. Може да е всеки.
- Емералд ... - замислено каза Сам. Сигурна съм , че някъде съм чувала , някой да се нарича така ...
- И аз имах такова чувство в началото, но колкото повече се напрягах да се сетя , толкова по-далечно ми отиваше мисълта. Но както и да е. След като попаднах на задънена улица тук , се сетих че наскоро сложиха камери в някой части от училището.
- И? - обнадеждено погледна Сантини.
- Попаднах на нещо , което може да се нарече и следа ... вестниците са пускани от момиче с шапка. За жалост колкото и да въртях изорбажението , лицето и не се вижда. Може би ...
Преди Рейч да довърши , към тях се приближиха две момчета. Не други ... ами точно Лукас Скот и Джон Тъкър. Изглеждаше разговора за Интригантката щеше да продължи друг път ...
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 5 EmptyЧет Авг 21, 2008 12:44 am

- Внимание! Играчки! - оповести с намигване Рейчъл.
- Деня става все по-хубав и по-хубав! - ухили се Самър. Когато Рейч я погледна леко скептично Сам само извъртя очи. - Все е нещо. Пък и помогнахме на едно момче!
- На кого? Чии живот пак обезчестихте?! - каза Джон спокойно сядайки и придърпвайки Сам в скута си.
- Определено не твоя. Ти никога не си бил невинен! - усмихна се леко блондинката. Лукас бе придърпал червенокоската с гръб към него, която имаше лукава усмивка на лицето си. - Всъщност момчето много мило ни помоли и ние му помогнахме да си уреди среща с Хейли.
- Вие сте му уредили без тя да знае. - поправи я Лукас. - Рейчъл не харесва особено Хейли, а и така ще го накарате да влезе в училищната система.
- За да видите коя е "Интригантката". - завърши Джон.
- Те от кога поумняха?! - скептично попита Рейч.
- Не знам. До преди няколко дена им нямаше нищо. По-точно нямаше нищо в... - остатъка на изречението бе прекъснато от целувката на Тъкър, която хем запуши устата на блондинката, хем леко и замая главата.
- Та коя е? - Скот леко пусна ръката си по ръба на дънките и. Червенокоската се извъртя с лице към него.
- Какво ще спечеля ако ти кажа? - какво обаче щеше да спечели не се разбра. Като един телефоните и на двете момичета се развъняха. Самър се откъсна от Джон и си взе GSM-а. Двете с приятелката си се спогледаха след което вдигнаха.
- Здрасти, Хейли! - весело поздрави Сам, макар че вътрешно я псуваше, че е решила да се обади точно сега. А и момчето, на което се бе облегнала също не и помагаше с целувките си.
- Антонио! - със същия радостен тон заяви Рейчъл от другата страна на масата. А Лукас я разсейваше с масаж на гърба.
- Сам, кога ще е срещата?!
- Рашел, трябва веднага да дойдете с приятелката си!
- След.. - хвана часовника на Джон и го обърна към себе си. - Половин час. Готова ли си!?
- Идваме веднага, Антонио! - каза Смит затваряйки. - Сам! Сантини! - опита се да привлече вниманието на приятелката си.
- Чакай, Хейлс. Какво? - обърна се към Смит.
- Има проблем в клиниката.
- Хейли, ще ти се обадя после пак. Чао! - затвори телефона и преди момчетата да успеят да протестират изчезнаха от заведението. - Какво е станало? - попита Сам докато пресичаха.
- Не знам. Антонио просто ми каза, че му трябваме. - обясни Рейчъл.
- Какво става?! - попитаха в хор когато след пет минути бяха намерили стаята на португалеца и хакерчето.
- Лицето му се поду от някаква алергична реакция! - драматично за ръкомаха козметика.
- Без паника! - изкомандва го Самър. - Имам решение на проблема. Всичко друго наред ли е?
- Да, остана само новите очила и малко цвят в косата. - каза Тони.
- Добре. Действай тогава. А аз ще се обадя... Пак. - Сам отиде до вратата. - Джон, в теб ли е "Лексадрил"-а? Били излязал пред заведението? Ей сега идвам.
- Какво е това? - попита Рейчъл.
- Лекарство против алергии. Той получава алергия понякога от някои парфюми и затова винаги е с него. След минута се връщам. - и изчезна зад вратата. След 5 минути се върна с лекарството. Рейчъл бе успяла да успокой и двамата и да накара Антонио да продължи нататък. Лекарството подейства малко след първата глътка.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 5 EmptyПет Авг 22, 2008 12:31 am

- Хайде бързо към оптиката, че си изгубихме цял ден в мотане. - изнервено каза Рейч и заедно със Сам и Джоел се качиха за пореден път в колата. По пътя към новите очила на Луис, Сам се обади отново на Хейли и нагласи срещата. Щеше да се състои тази вечер в един от ресторантите наследство на Смит.
- Запомни , не споменавай нищо свързано с училище. След ресторанта излезте и се разходете по някоя оживена алея ... купи и някоя дрънкулка , цвете или там каквото ти дойде наум. Плати на някой музикант да ти изсвири любимата и песен , за която преди това съвсем случайно я питай. Хейли е романтичка ... ще те заобожава ако всичко върви по план.
Рейчъл даваше ли, даваше съвети на Джоел , макар и да беше убедена , че когато дойде време за момента на срещата Луис ще се панира. Той още сега изглеждаше паниран!
- Ммм много добре , Хейлс - продължаваше да говори Сам - Да , да, не съм забравила за уговорката. Мхм.
Сантини почваше да се изнервя. Хейли беше мила по природа , но и доста бъбрива ... без спирка.
- Виж, Хейлс , трябва да затварям , но виж какво ... защо не се видим след срещата ти? Ние с Рейч ще сме в клуба на Марио , ела там в 12. Съгласна? Ок , до тогава.
Сам затвори телефона нервно. Беше слушала 30 минутното обяснение на Хейлс за Уини и общото им пазаруване на Сънсет Булевард. Имало доста хубави промоции. Не, че Сам или Рейч в момента изгаряха да пазаруват или изобщо ги интересуваха цените...

Час и половина по-късно ( в къщата на Рейчъл )
- Е готов си ... ако не се панираш всичко ще мине чудесно. - усмихна се престорено Сам , но както и на Рейч , вече и беше писнало отдавна с тези престорени сладникавости. Еее ... все пак денят не беше изцяло загубен за някои.
Джоел Луис беше напълно променен. Нова прическа , по-здрав вид на косата , бели зъби , хубави очила , небрежни дрехи ... всичко беше както трябваше. Като се изключи самият му характер де , нооо какво да се прави ... xD
- Добре, ето ти пари , защото предполагам нямаш достатъчно и помни , че винагиии ще сме ти благодарни за голямата услуга , която направи днес - каза със сладникав глас Рейчъл и се насили да прегърне Луис. Можеше да им потрябва и друг път.
Естествено коленете на Джоел омекнаха и едва се държеше на краката си , докато Рейчъл беше близо и Сам едва успя да не прихне.
- Е добре, време е да тръгваш . Чаооо - почти избутвайки Луис от къщата , двете кралици бяха най-сетне сами.
- Леле колко зле са някой хора - хвана се за челото Рейч и се метна на леглото - Получих главоболие!
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 5 EmptyСря Авг 27, 2008 12:54 am

- Сега какво ще правим? - отегчено попита Самър след като половин час двете с Рейчъл лежаха на леглото на червенокоската и мълчаха. Всяка бе потънала в мислите си. И всяка бе отегчена до смърт.
- Трябва да се оправяме за клуба. - безразлично каза Рейч.
- Трябва ли? - двете се спогледаха. - Неее! - лигаво отвърнаха в един глас. След което се разсмяха. - Утре сме на училище, нали? - продължи Сам.
- Да, защо?
- Ами ако не бяхме щях да предложа да отидем до Лас Вегас. - ухили се блондинката.
- Че нас училището кога ни е спирало? - лукаво се усмихна Смит. Сантини се направи на замислена.
- Никога!
- Това беше риторичен въпрос, глупчо!
- Знам, но е по-яко когато го чуеш, а не само да си го мислиш.
- Вярно. - със смях и весели приказки двечките облякоха първите сексапилни дрехи, които им се мярнаха пред очите, обадиха се на хангара където беше частния самолет на Еймс ("Че за какво ще му е на него? Да лети из болницата ли?") и скочиха в колите си.
След половина час се бяха изтегнали на дивана в самолета с по чаша шампанско в ръка и се наслаждаваха на гледката.
- Страхотно е да имаш частен самолет! - въздъхна Сам вземайки си от поставените на масичката блюда с плодове, раци и всякакви други деликатеси приготвени от специален готвач, чиято кухня е в хангара. Мммда, бащата на Самър си е каприз от всякъде. Ама откъде другаде карамелчето ще наследи тази черта?!
- Даа, напълно съгласна. И добре, че баща ти изисква винаги да има готвач в готовност. Не се бях сещала за тази подробност. - отпусна глава на дивана Рейчъл. - Та в кое казино първо?
- Как в кое?! В "Мираж" естествено!
- Чакай, чакай. Не може току така да се появим там. До колкото знам там дори най-известните хора трябва да се записват с месеци, за да могат да се настанят. Особено след ремонта. Честно казано много ми се искаше да питам, кой е декоратора, че да го наема за моята къща.
- хихихи Че на теб не ти трябва ти и сама си се справяш перфектно.
- Е, да, но друго си е професионалист да ти даде мнението си.
- Радвам се, че мислиш така. А на въпроса ти как ще влезе... Ами това да си дъщеря на собственика оказва някакво влияние, нали? - разсмя се Сам, а Рейч повдигна вежди.
- Сериозно!? Тогава кой е...? Ти?
- Да. Интериора на хотела и казиното беше доооооста остарял. А аз не исках да наемам декоратор, защото баща ми щеше да ме усети. Е, накрая е разбрал, но все пак. Последните няколко месеца бяха Ад, защото през деня на училище, а през ноща пътувах за Лас Вегас и ръководех ремонт. Успях дори да убедя адвоката на баща ми - Томазо Ферери да каже, че той е поръчал ремонта.
- Тогава защо ти си се заела с него?
- Исках да докажа и на него, и на себе си, че мога да се оправям сама. И го направих. Всъщност отварянето на хотела се състоя вечерта преди ти да пристигнеш. За това и не бях учудена когато на другия ден баща ми се появи.
- Самър Сантини, ти си уникат! Радвам се, че си ми приятелка!
- И аз се радвам, че сме приятелки! - гушнаха се леко и след това потънаха в разговор за цветове, материи и разни други неща.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 5 EmptyВто Сеп 02, 2008 10:08 pm

"Двете икони на Пантеран отново на купон! Рейчъл Смит и Самър Сантини бяха засечени да се качват на частния самолет на семейство Еймс , недалеч от града. А той отиваше не къде, а в сърцето на лудите пари и големите залози - ЛАС ВЕГАС! Но няма да разкриваме какво правеха двете хубавици там , защото както знаете каквото става във Вегас, си остава във Вегас! Май двете С-та имаха късмет този път. Пазете се, сладинки , защото микога не оставате далеч от новините."

- Хах този път , май не е успяла да ни докопа , Сам - засмя се Рейч след като прегледа СМС-ите от gossip girl. Изглежда госпожица "потайна" беше решила, че така е по-мързеливо и сега информацията не се предаваше като вестник , а куп от СМС-и. Хитро , а?
- Каквото става във Вегас, си остава във Вегас?! Колко банално.
- Хаха.

Двете С-та ( Смит и Сантини ) стояха до фонтана в средата на двора на училището им. Бяха се върнали рано сутринта , след истощителна нощ прекарана в хотела на Еймс. В момента Рейч си мечтаеше само за това клипа да бъде сниман по-бързо и да дойде лятото , което тя щеше да прекара по плажовете в Европа. Самър също си мечтаеше клипа да свърши по-бързо и да може най-сетне да си почине от цялата суматоха, която бе настанала тази година. За радост на двете красавици желанията им скоро щяха да се сбъднат. А по-точно след секунди.
- Рейч! Сам! - Хейли тичаше към тях и едновременно нервно говореше по телефона. Когато стигна до тях едва си поемаше въдух и дишаше тежко. Затвори телефона и започна бързо да обяснява на другите две мажоретки.
- Изглежда Покора си е навехнал крака при игра на футбол и няма да може да снима клипа в скоро време ,затова ангажимента ни е отложен за есента! Жалко , а?
- Удари ме , защото сънувам - още не можейки да повярва каза Рейч.
Сам я плесна по лицето.
- Хей, кучко! Нямах предвид буквално. Ще ми оставиш синина.
Сам направи милички очички и двете отново се обърнаха към Хейли.
- Сигурна ли си? - попитаха и двете сиящи.
- Защо ми се струва , че вие двечките се радвате? - съмнително попита Хейлс.
- Защото има някакъв шанс да е така. - смигна й Сам.
- Нещо много потайно я карате ... но вие сте си хаховки. Какво правихте във Вегас?
- Хм ... откъде да започнаааа - протови Рейч , представяйки си случилото се. А ето как продължава то , след като двете "примерни момичета" слязоха от самолета, след едночасово дрънкане за глупости.
" - Май не сгрешихме идвайки тук. В клуба най-много щяхме да се засечем с Лукас и Джон - прозявайки се каза Рейч и разпусна косите си , които до сега бяха хванати на кок. Заспалото й изражение в миг се промени. На лицето и се появи усмивка. - Готова за купон!?
- Ествествено , че да - засмя се Сам и двете тръгнаха по червения килим към входа на покрива, където бе кацнал макар и временно самолета.
-Госпожице Еймс! Каква изненада за нас. - усмихна се посрещача им, който бе не друг, а дясната ръка на Джордж Еймс- Марко Фурио.
- Сантини - поправи го Сам и продължи. Тримата слязоха на първия етаж, където бяха игралните маси. Казиното беше претъпкано от мъже в строги черни костюми с дебели портфейли. Когато двете момичета минаха през залата, доста погледи се обърнаха към тях.
- Време е да похарчим малко пари, Ес - усмихна се лукаво Рейчъл и тръсна косата си. Какво ще кажеш едно ... малко предизвикателство?
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 5 EmptyПет Сеп 05, 2008 12:08 am

- Хахаха Мила ми приятелко, ако не забелязваш още не сме се настанили. - посочи с глава към куфарите им Самър.
- Е, нали ще сме в апартамента на баща ти? Макар че да ни пита човек защо ги помъкнахме?
- Нали уж щяхме да изкараме поне седмицата тук?! - поклати глава блондинката. - И всъщност не.
- Къде ще сме тогава?
- Ще видиш. - усмихна се лукаво Сам и тръгна към рецепцията заедно с Рейчъл, а зад тях две пиколота бутаха количките с багажа им. - Хей, Крис! Радвам се да те видя!
- И аз вас, мис Самър! - засия рецепционистката. - Вашето жилище?!
- Както винаги!
- Ще се обадя да ви го приготвят.
- Ти си съкровище! - усмихна се още по-широко Сам.
- Къде отиваме!? - попита нетърпеливо приятелката и.
- Чу момичето. В моето жилище.
- Направила си си собствено жилище, за да не се засичаш с баща ти в неговия апартамент, нали?
- Естествно!- тъкмо бяха стигнал от едноетажна къща от матово стъкло и сатенени платове развяващи се от всички страни. - Тадам!
- Уха! Супер е! - мебелите бяха в типичните за Сам цветове - лилаво, сиво и бежаво. Спалните бяха или в бяло и розово, или в синьо-зелен цвят. Баните преливаха от тъмно до много светло синьо. - И все пак си е в типично твой стил.
- Хахаха Аз никога не изневерявам на себе си! Та казваше нещо за пилеене на пари... - усмихна се лукаво Самър.
След пет часа играене в казиното и купнясване в заведението на "Мираж" момичетата решиха да се прибират.... на автостоп.
- Спокойно, Марио, ще се оправи! - залитайки ръкомахаше Рейчъл докато приказваше на Фурио.
- Казвам се Марко и не мога да оставя единствената наследница на шефа да...
- Я си гледай работата и ме остави на мира! - извика Сам привличайки вниманието на околните. - Казах ти, че няма да спа с теб! Какво толкова не разбра?! - продължи със същия тон блондинката. Червнокоската се разхили, а на мъжа му увисна ченето. Използвайки явната му неспособност да мисли няколко секунди двете момичета хукнаха през фоайето и скочиха в първото такси, което да ги откара да края на града.
- Заповядай, добри човече! - връчи на шофьора хиляда долара Смит и заедно със Сантини изскочиха от колата. Олюлявайки се извървяха няколко метра когато бяла модерна лимузина "Ford Excursion" спря до тях.
- Хей, качвайте се! - някакво момиче им подвикна и те се съгласиха. Когато двете приятелки се качиха в лимото се оказа, че вътре са се събрали групичка момичета-купонджийки. Както се оказа 4 часа по-късно бяха и лесбийки. (Нищо против сексуалната ориентация, на който и да е!) Самър и Рейчъл бяха успели да по изтрезнеят достатъчно, че да усетят когато започнаха да им налитат. С едно споглеждане и бяха вън от колата след 10 минути.
След още един час бяха във втора кола, където пътуваше някакво "разглезено, малоумно, недорасло патетично извинение за човек." Думите на Рейчъл бяха насочени към Чък Бас, който се опита да флиртува и спи с тях. Сам го отряза като чисто и просто се изтегна и заспа на едната седалка, а червенокоската и новия и "ухажор" бяха на другата. След 3 часа прекарани с наследника на хотелите "Палас", както успя да разбере Смит, двете момичета пак бяха на магистралата без превоз. Ер се бе опитала да го удуши със собствения му шал, за дето я бе изнервил.
Решиха да потичат малко, че да си мине от ред и сутрешния им джогинг... Все пак беше 6 часа.
- Рейч, нали знаеш колко те обичам?
- Какво искаш?
- Само да ти кажа, че е 6 часа сутринта.
- Супер, имаме 2 часа до даскало, облечени сме в леееко предизвикателни дрехи и бягаме по магистралата... Това просто не ни се случва. - но вместо да се натъжат или размърморят двете С-та се разсмяха. Все пак един път се живее, нали?
След около половина час бягане и изминаване на около 2000 метра Сам се заби на едно място.
- Рейч, кажи ми ,че онази кола там ми се привижда?
- Оу. Боже. Мой! Не, Ес, не ти се привижда!
- Колата ми идва да ни вземе!? - Двете поклатиха глави и в един глас кзаха: - Шофьора е мъртъв!
И наистина колата бе на блондинката с изненада в нея...
- Баща ми, какво си мислиш, че правиш!? И се разкарай от мястото ми! - изкомандва учудено-бясно момичето. Джордж Еймс само се разсмя, но все пак се премести на пасажерското място.
- Здравейте, момичета! Ти ми взе самолета, а аз - колата ти. Така е честно.
- Да, ама ти трябваше да си в болницата! - каза Сам подкарвайки колата. Рейчъл се излегна на задната седлка и заспа.
- Изписаха ме.
- Или ти се изписа?
- Подробности. - Сам се разсмя.
- Това прозвуча като нещо, което бих казала аз.
- Все пак си ми дъщеря.
- Вярно. Та... Накъде беше тръгнал?
- Марко ми се обади да ми каже, че дъщеря ми е тръгнала пияна от хотела и се прибира в ЛА на автостоп.
- Какво те забави толкова?
- Лекцията на баба ти, когато отидох да и се извиня. На нея и на Киара. Каза, че е време да започна да съм баща на дъщеря си. И мисля, че е права.
- Ооо, неее.
- Нямах предвид това, Сами. Имах предвид дасъм до теб когато ти трябвам, а не да те направлявам. Сама си се справяла без мен 11 години. И си станала страхотен човек... и вътрешен дизаинер.
- И съм замязала на теб прекалено много. Повече от колкото ми се иска да си призная.
- Е, значи ти и Рейчъл ще дойдете с мен на една обиколка на Европа с яхта?
- Естествено!"
- И така това беше голямото... преживяване. - завърши Сам, която бе сменила в разказването приятелката си.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 5 EmptyПет Сеп 05, 2008 10:58 pm

- A кога всъщност тръгвате из Европа?
- Хмм - замисли се Рейч и се спогледа със Сам - Щом нямаме ангажимент с Покора за сега , може да тръгнем и другата седмица. Евентуално ...
- И ще пропуснете купона за края на годината?! - съмнително погледна Хейлс.
- Ами ... всъщност помислили сме за това - усмихна се Сам.Докато пътувахме за Вегас.

" - Хайде Саси , ще е забавно.
- Sleepover правех като бях на 12! Събирахме се , лакирахме се , обличахме се по сто пъти ... как мислиш , че ще стане сега ?
- Май Sleepover в Ню Йорк е по-различно ... - засмя се Рейч - Всичко е до игра на предизвикателства. Два отбора , две капитанки , четири задачи ии много момчета и алкохол. Какво повече ни трябва?
- Това ми звучи като МРЪСНИ ЗАДАЧИ.
- Ествествено ... има ги всякакви.
- Добре ,приемам ... но ...
- Няма но! "

- Значи замисляте Sleepover? Звучи добре. - усмихна се Хейлс. - Но как ще разпределим отборите?
- Лесно. Ти , Рейч и Брук срещу мен , Уини и Бритни - лукавичко се усмихна Сам.
- Това звучи като война на брюнетки срещу блондинки!
- Ми , че то си е такова - оплези се Рейч
- Добре , добре, стига лигавни червенокоске, имаме да приготвяме задачи ... хайде! - Сам дръпна Рейч , целуна по бузата Хейлс за чао и помъкна Смит към къщата им.

30 минути по-късно:

- Представяш ли си каква гледка сме, Сас? Легнали на леглото с по една химикалка в ръка и тетрадки пред нас.
- Гледка , която рядко се вижда.
- Хаха даже никога. Таа сега , ти докъде стигна?
- Пиша задачата на Брук.
- Ахаам , гледай да не ми напишеш някоя гадост на мен , че ще те убия!
Рейч рамзаха заплашително пърст , но това само накара Сам да се разхили.
- Хей ...
Преди блондинката да е продължила , телефона и звънна. Тя ловко го взе от нощното шкафче и го вдигна. Рейч , чу и видя само това.
- Аха , добре , ооо много добре , шегуваш се , приготви ми питието!
Докато говореше на лицето на Сам се появи онази лукава усмивка , която не вещаеше нищо добро за този , към който е насочена ...
- Какво става? - веднага попита любопитно Рейч.
- Ще разбереееееш - много доволно и тананикащо пропя Сам.
- Това хич , ама хич не ми харесва! - просъска Рейч и блондинката се засмя.

10 мунути по-късно:

- Готова съм! - Сам викаше весело и подскачаше по леглото с лист хартия в ръката си. Приличаше на малко дете.
- Ииии точка ... ! И аз съм готова.
- It's show time!
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 5 EmptyНед Сеп 07, 2008 1:45 am

- И така! Леглата са готови, пиенето е изстудено и сервирано, както и сладките.
- Във всяка баня има кърпи, на всички принадлежностите за вечерния тоалет преди лягане са на място и във всяка има шоколадово-карамелено бонбонче на тоалетката. - Самър и Рейчъл се спогледаха. - Ние сме луди! - потвърди мислената им дилема Сам.
- Остава само момичетата да дойдат. - каза Рейч сядайки на един от диваните в хола.
- Което ми напомни, че дрехите, аксесоарите и гримовете са подредени в шатрата до басейна. - седна до нея Саси.
- Браво на нас. Справихме се!
- И то великолепно. - обади се зад тях Хейли.
- Хейлс, не сме те чули! - двете С-та станаха и посрещнаха приятелката си.
- Това го разбрах! Е, готови ли сте с предизвикателствата? - С. и Р. само се спогледаха лукаво. - Това определено отговори на въпроса ми.
- Хей, тук сме! - на вратата се показаха останалите три.
- Супер! Да започваме! - заподскача Самър.
- Това момиче съвсем се вдетени! - поклати "отчаяно" глава червенокоската. Но това и спечели само удар с една възглавница.
След 2 часа и половина всички бяха облечени в модерни дрехи, гримирани и наконтени с най-бляскави аксесоари. Заради Сам и Рейч се бяха били половин час с възглавници, приказваха си за летните си очаквания, хапваха и си пийваха. Но беше време да започват с най-важната част.
- Добре на златистите възглавници да се излюскат блондинките, а на сребристите - брюнетки, за да започнем. - нареди с шегаджийски тон Сам.
- Че да почваме, защото ноща е кратка! - допълни Рейч сядайки на една сребриста. Момичетата седнаха всяка на възглавница с цвета на своя отбор и заслушаха.
- Тъй като Р. измисли това, а аз съм капитанка на мажоретките от както сме влезли в гимназията... Ние измислихме предизвикателствата.
- С. на брюнетките, а аз - на блондинките.
- На свитъци с панделки в сребрист или златист цвят са написани предизвикателствата. Брюнетките си теглят един от трите свитъка със сребриста, а блондинките със златиста панделка.- всички се пресегнаха да си вземат по един свитък. Резултатът бе следния:
1. Самър трябва да убеди Джон и Лукас да се натискат!
2. Рейчъл трябва да открадне шал от къщата на Чък Бас!
3. Хейли трябва да убеди майката на Амбър, че дъщеря и е бременна!
4. Уини да се целува в бутка за снимки с непознат!
5. Брук трябва да прави стриптийз в МОЛ-а!
6. Бритни трябва да снима учителя по история под душа!
- Момичета, обичвам ви! - изписка щастлива Хейлс. Взе си телефона и набра "Услуги". - Добър вечер! Бихте ли прехвърлили обаждането към домашния телефон на семейство Клеменс на улица "Версаче"? Благодаря! Така няма да видят номера ми. - поясни момичето на приятелките си. - Добър вечер, госпожо Клеменс. Обаждам се от списание "Звездни бебета". С дъщеря ви имахме уговорка да позира за следващото издание. Оу, не знаете ли? Тя е бременна в 5 месец! Да, разбира се, че ще се обадя пак. Просто напомнете на госпожица Амбър. Дочуване. Готово!
- Това беше лесно! - измрънка Уини.
- И твоето си е лесно! - запротестира Брук.
- Вярно си е. - подкрепиха останалите.
- Хайде да тръгваме. - размърда ги Рейчъл.
Малко по-късно предизвикателството на Уини бе изпълнено, а самата тя имаше щастлива усмивка, защото бе награбила първия красив мъж, който бе видяла.
- Хей, тъй и тъй сме в МОЛ-а.... Брук? - съчувствено погледна Самър към споменатата.
- Е, какво пък! Един път се живее! - качи се с малко помощ на площадка точно върху фонтана в средата на сградата. Чак когато бе останала по бельо охраната се зададе. Скочи от там и заедно с другите хукна към изхода. Облече се в колата на Рейч докато другите си приказваха отвън.
- До тук добре. - изкоментира Хейли.
- Още три. - добави Уини.
- Уф... Добре ще се прежаля! - измрънка Сам. Извади от малката си чантичка телефона си и набра номера на Тъкър. - Здрасти, Джей! Къде си? Ааха... Да, знам го. Нещо против ако с момичетата дойдем при вас? Супер! Идваме! - набързо избъбри Саси като дори не му остави време да отговори на последния и въпрос. Блондинките се качиха в колата на Сам, а брюнетките в тази на Рейч.
- Как смяташ да ги накараш да се целунат? - попита озадачено Уини.
- Никой не е казал, че трябва да ги убеждавам. Трябва само да се целунат!
- Всъщност, Сам, трябва да ги убедиш... - поправи я Бритни.
- Мамка му! - изпсува Сантини.
- Но пък от друга страна няма нещо,което Тъкър да не направи заради теб. - подметна Уини. Трите блондинки се разсмяха.
Няколко минути по-късно бяха пред клуба. Секунди по-късно до тях спря и колата на червенокоската.
- Готови? - попита Брук.
- И още как! - усмихна се Самър. Другите се спогледаха и влязоха. Клуба бе претъпкан, но въпреки това бързо успяха да открият двете момчета. Бяха седнали на едно сепаре на втория етаж заедно с техни приятели, сред който беше и...
- О, я стига!Това е тук? - простена Рейчъл достатъчно силно, за да може Чък Бас да я чуе, а за по-голям ефект го и посочи.
- Да, нали той ти е задачата? - прошепна Сам.
- КАКВО!? - Р. определено не го прие добре. С. само се усмихна и веднага се намъкна между момчетата преди да бъде убита.
- Джей, били направил нещо за мен? - с невинна и усмивка попита Саси като за ефект леко прехапа долната си устна. Момичетата, който е гледаха едва успяха да се сдържат да не се разхилят. Само Рейчъл се цупеше и се чудеше първо Сам или първо неандерталеца да убие и как по-точно да стане това. За това и не забеляза кога Чък се промъкна зад нея.
- Приятелката ти е добра актриса. - прошепна в ухото и като галеше с върховете на пръстите си ръката на червенокоската. - Но се обзалагам, че ти си много по-добр в...
- Предпочитам да бъда в Ада от колкото да бъда близо до теб! - бутна го от себе си Рейч. Тъкмо в това време Сам бе казала на момчетата какво иска от тях.
- НЯМА НАЧИН! - извика Лукас. Джон изглеждаше за мислен. Все пак не всеки ден целувайки друг човек получаваш момичето на мечтите си на тепсия. Самата Сам не бе сменила невинната си физиономия.
- Лююююк.... - "натъжи" се блондинката. Скот поклати глава. Тъкър мразеше да вижда това изражение на лицето на Самър за това направи единственото, което успя да измисли. Целуна Лукас. Всички около тях се разсмяха, а Саси скочи от мястото си, за да стигне до Хейли, която записваше всички предизвикателства на телефона си. Дори и нейното бе там. - Следващото предизвикателство, моля! - разсмя се блондинката гледайки шашнатите физиономии на двете момчета.
- Ама...
- Казах, че ще спа с теб, Тъкър. Не съм уточнявала кога. - отряза го Сантини и всички от момичешката компания с нов бурен смях излязоха от заведението
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

"Good girls gone bad" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 5 EmptyНед Сеп 07, 2008 10:13 pm

Оставаха две задачи ... и естествено едно убийство.
- Брит, нека видим дупето на даскала по история , хахах! - Хейли се превиваше от смях гледайки снимката на Лукас и Джон в "любовна сцена", Брук и Уини се обзалагаха дали Бритни ще успее да преодолее шока от гледката , която щеше да види , а Самър се усмихваше лукавичко на Рейч.
- Ще те .... аррргх!- червенокоската скръцна със зъби и ядно се качи в колата си. Сам се засмя доволно.
- Е Рейч ,поне Чък не е толкова зле - опита се да я утеши Хейли и да спаси живота си , защото червенокоската вече караше с бясна скорост.
- Ооо я стига , това НЕЩО да не е зле? Ти луда ли си?! Видя ли му самодоволната физиономия!?
Смит удари рязко спирачка и Хейли и Брук за малко да хвръкнат през предното стъкло.
- Пристигнахме.
Къщата на учителя по история беше едноетажна и доста порутена. Приличаше на собственика си , хах.
- Бляк , бляк , бляк , бляк , бляк ... - Бритни излезе от колата с отвратена физиономия.
Другите момичета я последваха с весели лица. Блондинката въздъхна дълбоко , сякаш дишаше за последен път , погледна тъжно към смеещите се приятелки и бързо се насочи към ниската ограда. Прескочи я без усилия , след което огледа къщата. Имаше само един отворен прозорец и за нейно щастие беше близо до едно дърво. Тя бързо се покатери , мислено благодари за това че е мажоретка и с едно задно салто се оказа на рамката на прозореца.
- Така , остава да го снимам , скойна съм , спокойна съм ...
- Коя си ти?
- ААААААА! - С бесен писък , Бритни политна надолу към земята. В последния момент се хвана за един клон и увисна малко под нивото на прозореца.
- Ъъ добре ли си? - момчето , причина да се стресне , и подаде ръка и с негова помощ и след известни мъки , Бритни се оказа в стаята с него.
- Ъм да , мерси.
- Нощ на предизвикателстава?
- А ... ти откъде ...
- Оо стига и аз бях в гимназията скоро.
Брит не отговори , а само леко се усмихна. Чудеше се как за бога ще се изъкне от клопката и ще успее да снима дядката. Огледа момчето .. беше изгърбено и определено не беше готино. С една дума : сдухан .
- Мога да ти помогна ...
- Моля?!
Момчето оглеждаше Бритни отгоре до долу.
- Обичам блондинки.
Супер! Сега щяха да и я свалят. Какво ...
На Бритни и просветна. В миг очите и станаха милички.
- Виж ... каквото и да си говорим ... аз съм класи над теб. Но ако ми помогнеш да снимам баща ти гол ...
Бри направи малка пауза и се приближи прилъстително към студента ...
- ... ще те целуна.
- Защо си мислиш , че ще се навия? Да снимаме баща ми гол е доста голяма травма , а ако ме спипат ще бъда наказан до края на живота си!
Момчето тръгна към вратата.
- Ще ти позволя да се снимаме и да ме покажеш на приятелите си ...
Момчето се закова до вратата. На лицето му се появи слаба усмивка и той се извърна.
- Става.
Плана беше прост. Бри щеше да се промъкне в банята, докато бащата се къпе. Момчето щеше да извика бащата за нещо от другата стая и даскала щеше да дръпне завесата на банята , за да чуе какво му говорят. В този момент блондинката щеше да щракне с фотоапарата и всичко щеше да бъде изпълнено.

20 минути по-късно на път за къщата на Чък:

- Ще изхабя едно флаконче с паста за зъби като се прибера - Бритни махаше с ръце , оплезила език. - Този беше толкова гнусен!
- Е поне взехме снимката ... - доволно каза Уини - Даскала има циреи.
- Иъл! - викна Самър от предната седалка. - Бри не ти завиждам ,че си трябвала да целуваш сина му.
- Много мило Сам! - тросна се въпросната блондинка и скръсти нацупено ръце на задната седалка.
В колата на блондинките не се чу нито звук повече ,докато не пристигнаха пред къщата на Чък. Бри се развесели малко и се присъедини към залагащите дали Бас ще се прибере. Сам пък стоеше доволно облегната на капака на колата. Рейчъл се приближи с буреносна физиономия.
- Сантини , ти си ...
- Знам , знам - засмя се Сам и допълни - Гадна кучка?
- Нещо подобно - вдигна вежди червенокоската и въздъхна. - Е влизам. За разлика от Бри тя нямаше намерение да се промъква. Така или иначе къщата имаше аларма плюс това нямаше никой в нея. Чък сигурно още се пуеше със самодоволната си физиономия в бара.
Рейч тръгна сигурно към вратата. Извади една фиба от косата си и след известно въртене в ключалката , се чу прищракване. Червенокоската бързо влезе и отиде да изключи алармата , преди да се е задействала. За нейно щастие ,тя беше на същата агенция като в нейната собствена къща и знаеше блокиращия код.
Без много да се мотка , Смит се запъти към спалнята на Чък. Както и тя самата ,той живееше самостоятелно и другите стаи бяха странно пусти. Бързо намери "местенцето " на Бас. Не можеше да се отрече , че беше стилно наредено , а почти триметровото легло ( на ширина и дължина ) можеше само да покаже по какви занимания си пада Чък Бас. Рейч се засмя тихо , заобиколи леглото и отиде от лявата му страна , където беше стаята - гардероб.
Шаловете на Чък заемаха едната стена и бяха поставени зад голямо дебело стъкло.
- "Гадост!" - ядосано си помисли си Рейч. Да разбие кода на стъклото щеше да отнеме време ,а часът беше вече 2 и шанса "това копеле" ( както го нарече червенокоската по-късно ) да се върне беше голям.
Сякаш по ирония на съдбата в същия момент телефона на Смит извъня.
- Взе ли шала? - беше Самър.
- Не още , има някакво скапано стъкло с код! Вероятно ще ми отнеме време ...
- Нямаш време.
- Защо?
- Защото точно в този момент Чък влезе в къщата , Р. Махай се от там.
Рейчъл затвори телефона и бързо излезе от гардероба. Нямаше време за махане ... Прекалено ядосана тя даже не можа да намери подходяща псувня. Чуваше стъпките на Чък в коридора ... чуваше и някакви женски гласове.
- " Оо не , остава ми да съм свидетел на секс сцена с Бас!"
Отчаяна и мнооого ядосана , тя направи последното , което можеше да се очаква. Откопча едно от копчетата на роклята си , и се намести в прилъстителна поза върху един от скриновете , право срещу вратата. Точно в същия момент, в който успя да си кръстоса краката , Чък Бас и двете му "приятелки" влязоха в спаляната.
- Bon soirrrrr ... - бавно и с тих глас каза Рейчъл на френски. Идваше и да фрасне Чък по лицето , че да спре да вижда самодоволното му излъчване , но вече беше късно.
Вместо отговор Бас сведе поглед към оголените и крака. Все още държеше двете момичета за кръста , но сякаш беше забравил за тях. Рейчъл се усмихна отново още по-прилъстително. Чък я погледна в очите ... тези очи ... сякаш попадна в страната на удоволствията. Падаше и падаше все по-надолу.
- Мистър Чъък - момчето бавно отмести поглед от Рейчъл и погледна на ляво към едното от момичетата. - Коя е тази?
- Тази , която вие никога не бихте били ... Бас тръгна напред, оставяйки двете момичета да го гледат нацупено. Махна им с ръка да си тръгват и се приближи още малко към Рейчъл. Усешаше дъха и , галеше я нежно с върха на пръстите си по крака й ... Желаеше я.
Рейчъл взе ръката му в своята и доближи пръстите му към устните си. Нежно ги докосна ...
- Искаш ме ... твоя съм ...
Чък започна да си играе с нейните пръстите точно както и в клуба. Целуваше я нежно , но страстно по врата ... Рейч обви ръцете си около него и се отпусна в прегръдките му ... въздъхна от удоволствие. Бавно , откопча ризата му , издърпвайки шала от врата му ... След , което рязко се дръпна.
Чък се усмихна , поклати леко глава и се засмя тихо.
- Ще се видим пак ... мистър Чъъък.
С иронична усмивка Рейчъл закопчва роклята си , завъртя се на токчетата си и излезе през вратата , оставяйки Чък Бас сам ... да мечтае за нея ...


Последната промяна е направена от Рейчъл Смит на Нед Сеп 07, 2008 11:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

"Good girls gone bad" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 5 EmptyНед Сеп 07, 2008 10:56 pm

- Готово! - Хвърли Рейчъл шала в ръцете на Самър. Блондинката се усмихна лукаво. След което тръгна към вратата, през която преди малко бе излязла приятелката и. Почука на вратата. Отвори и едно от момичетата, с който бе влязъл вътре Бас.
- Кажи му, че има да ме черпи едно. - смигна Сам и се върна при приятелките си.
- Какво беше това? - попита с тих тон Рейч. Това означаваше неприятности, освен ако С. не се измъкнеше бързо и то.
- Разговора, който чу беше между мен и баща ми. Хванахме се на бас, че ще имам шала на Чък до 3 часа сутринта без да ми се налага да спа с него. - поясни Сам. - Не очаквах той да се прибере докато си горе. Не ми се сърдиш, нали? - направи мила физиономия Сантини.
- Тогава защо това не беше твоето предизвикателство? - попита Брук.
- Би било прекалено лесно за мен. Мога да го залъжа, че ще получи една среща с Рейч...
- Както направихте с Джоел. - вметна Хейли. Двете виновати само се ухилиха.
- ... И щях да имам шала. Макар че нямаше да му уредя среща. Та... Какво казваше за срещата с... - остави не завършен края Самър.
- Беше сравнително сладък през цялото време, но не знам...
- Харесваш го? - попита учудено Рейчъл.
- Вярно, че на външен вид не е кой знае какво. Вярно е, че няма пари, но... Изслушваме. Помагами със съвети. не се опитва да спи с мен още на първата среща. Държи се като истински джентълмен. - замечтано заяви Хейли. Самър и Рейчъл се спогледаха.
- Какво ще правим сега когато резултата е равен?! - попита Уини връщайки ги в реалността. А тя бе следната: все още стояха пред къщата на Бас, част от тях се бяха подпряли на колата на Сам, друга - на Рейч.
- По още едно предизвикателство? - предложи Бритни.
- Така ще е честно. Но какво ще е то? - замислено попита Брук.
- Аз ще ви кажа. - от къщата излезе Чък с двете момичета. Всяка една носеше табла с по три чаши.
- Здрасти, Чар! - поздрави го Сам.
- Здравей, Саси. Благодаря за помоща. - С. сведе поглед към асфалта.
- Която ще е повода за твоята смърт! - измърмори Рейч.
- Хайде, де! Не ми се сърди! - увисна на врата и карамелчето с разкаяна физиономия.
- Все тая! - отдалечи я от себе си червенокоската. - Какво предлагаш, Бас? - попита "ядосаната" след като всички си взеха по чаша шампанско.
- В една изоставена сграда се събират да играят покер няколко... типа.
- Стрийп-покер? - прекъсна го Брук. - Ооо, не! Стриптийза за тази вечер ще ми дойде в повече.
- Най-лесни бяха на Хейли и Уини, така че... - каза Рейчъл гледайки към двете споменати.
- Няма начин! - възпротиви се Хейли. - Няма да играя стрийп - покер с някакви си...
- Аз не умея да играя покер... - извини се и Уини.
- Майната ви! Рейч? - попита Сам. Червенокоската се замисли, след което прие. - Някой друг? - нямаше такива.
- Хайде да тръгваме - каза Р. сядайки зад волана на колата си. Нямаше търпение да приключи най-сетне с това, че да се прибере.
- Ще се видим там. - подвикна Чък когато момичетата се бяха настанили и почти бяха потеглили.
След 2 часа вече бе ясен резултата от предизвикателствата: Блондинките победиха. Самър и Рейчъл бяха най-добрите на масата и съблякоха всички останали. Сам спечели само, защотото Чък реши да опипа Рейч под масата. Но играта си е игра. Не се мина почти през цялото време без обиди от страна на Смит и подмятание от страна на Бас. Накрая момичетата се прибраха в къщата на Рейчъл, а Чък само сънува червенокоската цяла вечер. Но не за дълго... Все пак никога не знаеш какво ще ти донесе утрешния ден. Особено ако е началото на лятната ваканция. Wink
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Sponsored content





"Good girls gone bad" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Good girls gone bad"   "Good girls gone bad" - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
"Good girls gone bad"
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Good girls gone bad - SUMMER

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
СмъртожадниООД :: Забава... :: РП и тем подобни-
Идете на: