СмъртожадниООД
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СмъртожадниООД

Училище и щаб за смъртожадни
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Бала по случай рождения ден на Луциус Малфой

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

Бала по случай рождения ден на Луциус Малфой Empty
ПисанеЗаглавие: Бала по случай рождения ден на Луциус Малфой   Бала по случай рождения ден на Луциус Малфой EmptyЧет Юли 17, 2008 1:29 pm

Бала по случай рождения ден на Луциус Малфой Versailles-hall - залата за танци
Бала по случай рождения ден на Луциус Малфой Grand%20ballroom - залата за отмора и ядене

Приятен бал! И ЧРД на Луциус. Ако е нямал вече има рожден ден Laughing
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

Бала по случай рождения ден на Луциус Малфой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала по случай рождения ден на Луциус Малфой   Бала по случай рождения ден на Луциус Малфой EmptyЧет Юли 17, 2008 4:02 pm

- Луциус нямаше ли рожден ден преди няколко дни - небрежно попита Кармен Ридъл , докато заедно с Кийра Лестранж вървяха по мраморния коридор в Черния замък , няколко часа преди бала да започне. Двете красавици възнамеряваха да се подготвят заедно , след което да минат през Хогуортс , за да проверят как вървят нещата под ръководството на Кира Блек.
- Имаше мисия - кратко отвърна другото момиче и сви в една врата в ляво. - Само си представи колко скучно ще бъде на бала.
Кармен изпъшка жално. Беше оттегчена до смърт
- Е реши ли кога ще го оставиш ? - попита след малко по-голямата Ридъл , гледайки през прозореца.
- Оо мисля да е днес - отвърна Кийра и добави - Като се има предвид , че едвам дишам около него ... имам чувството , че ще го урочасам , само защото ми говори.
- Какво стана всъщност между двамата?
- Стана зависим - отвърна лаконично и кратко Кийра, но Кармен разбра за какво говореше чернокоската. Двете имаха до някъде близки характери и това , което ги свързваше най-много беше , ненавистта им към ревящите пикли ( че даже и момчета ) , зависи от някой друг.
- Оу.
Двете момичета се засмяха , след което Кийра извади една кутия увита с амбалажна хартия и я отвори. Вътре имаше бяла рокля с малко дантела и ниски пантофки от същия материал.
- Уоу някой ще се жени - усмихна се Кармен, а Кийра я плесна леко по ръката.
- Еее не можеш да отречеш , че изглежда така.
- Оо не и на мен - засмя се Кийра и внимателно се облече.
- Изглеждаш доста антично - усмихна се Кармен и добави - Е в добрия смисъл де.
- Ее трябва да се отличавам , нали. Не мога като теб да карам с някакви си розови роклички - оплези се Кийра и двете почнаха да се гонят из стаята , като чернокоската внимаваше да не се спъне в роклята.
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

Бала по случай рождения ден на Луциус Малфой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала по случай рождения ден на Луциус Малфой   Бала по случай рождения ден на Луциус Малфой EmptyПет Юли 18, 2008 12:18 am

- Роклята ми не е розова! - каза запъхтяна Кармен след няколко минути. Една възглавница от нищото я удари в лицето. - Не е!
- Докажи го! - предизвика я Кийра с лека усмивка.
- Добре. - със замах и пред Кармен се озова подобна кутия като на приятелката и. - Така или иначе щях да я призова, нали трябва да я обличам? - Извади от там лилава сатенена рокля с камъчето по горната част. В комплект имаше сребърни висулки за ушите и и сребърни обувки.
- Това е рокля, която точно ти би носила. - ухили се Лестранж.
- И аз така мисля. Но мисля, че това черно с тази рокля не ходи. - С леко присвиване на очите си Кармен отново бе блондинка. - Така е по-добре.
- Определено тази вечер всички момчета са наши. Което звучи по-добре от колкото имам чувството, че ще се окаже. - каза брюнетката, която се гледаше в едно голямо огледало. - Дали ще изглеждам зле с кестенява коса?
- Няма да разбереш докато не опиташ. - цопна се на един стол Кармен. Кийра също с леко присвиване смени косата си, само че на кестенява и остана доста доволна от резултата. - Е сега след като сме готови хайде да отиваме до "Хогуортс" и после направо на партито. - скочи от стола блондинката и двете се магипортираха чрез гривната в директорския кабинет на другото училище. - Ехо, Кира?
- Няма я. - констатира другата красавица.
- Явно. Сигурно е тръгнала без нас. - вдигна рамене Риддъл. С още един допир до гривната и бяха в сградата, където щеше да се проведе бала. Не бяха в именията на семейство Малфой от съображения за сигурност.
Още от входа ги приветстваха домакините като им съобщиха, че вече всички от тяхната компания само тях чакали. Двете се спогледаха усмихнати, честитиха пак рожденния ден на Луциус и влязоха на вътре. Видяха се с Лорда, който обяви, че по-красиви жени от тях и Тру не е виждал освен Бъфи. Бяха им направени още няколко комплимента, потанцуваха с няколко момчета, но все още не виждаха никого от тяхната компания.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

Бала по случай рождения ден на Луциус Малфой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала по случай рождения ден на Луциус Малфой   Бала по случай рождения ден на Луциус Малфой EmptyПет Юли 18, 2008 11:04 am

Най-накрая в дъното на залата , Кармен забеляза вратата да се отваря. Кира Блек влезе с бърза крачка, а лицето и показваше, че е ядосана. Носеше синьо-сива рокля , а косата и беше хваната на кок.
" Необичайно" - за миг си помисли Кармен, но нямаше време да размишлява над странната прическа на Кира , защото в същия момент в залата нахлу и Бела. Носеше черна рокля , със златни нишки в долния й край , а косата и падаше на свободни вълни по гърба. Те с другата чернокоска си приличаха почти като две капки вода , но обикновено носеха толкова различен стил дрехи , че никой не можеше да повярва на това.
- Хей , това Кира ли ? - съмнително попита Кийра , забелязвайки двете чернокоски в началото на залата.
- Мисля , че даа - проточи Кармен и оправи гривните си. - А също мисля , че и ти мислиш за същото , за което и аз мисля ... - усмихна се леко блондинката.
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

Бала по случай рождения ден на Луциус Малфой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала по случай рождения ден на Луциус Малфой   Бала по случай рождения ден на Луциус Малфой EmptyВто Юли 29, 2008 12:24 am

- Къде, по дяволите се губите? Нали трябваше да се събираме всички в "Хогуортс", за да се приготвим заедно за бала? - бясна ги подпука Кира само докато ги доближи. Блондинката леко преглътна.
- Кармен! - през зъби каза Бела.
- Аз... Такова... Много работа и.. Забравих. - оправда се момичето. - После като приказвах с Кийра се уговорихме да се приготвяме двете и...
- Не се сетихте да ни кажете и на нас, нали? - чу се трети глас зад тях, който се оказа Тру.
- Виновни. - призна си сестра и.
- Хей, станалото станало. Защо не се забвляваме сега, пък после ще ни екзекутирате? - подметна Кийра.
- А защо не вземете да си стоите само двечките? И без друго нас не ни отразявате. За нас не ви пука. - бясна отвърна Албена.
- Моля? За това ли всеки божи път като ти се случи нещо хуквам подир тебе!? На който и да е от компанията ни да се случи нещо винаги ви помагаме. - невярващо почти извика Кармен привличайки погледите на околните. Но на нея не и пукаше особено.
- Все тая. - измърмори Тру.
- Моля? И ти ли ни обвиняваш? - учудена попита сестра и.
- Кармен, двете с Кийра сте почти постоянно заедно. Двете знаете повече една за друга от колкото аз за теб или Кира и Бела за Кийра. Двете се шегувате, двете ходите на мисии, двете си говорите за каквото и да било, двете обсъждате проблемите си без другите. Все сте двете. Нас ни изолирахте и ни зарязахте! - поясни малката Риддъл.
- Какво става тук? - Елиът, Ейнджъл и Лукас се появиха от тълпата с хора и застанаха от страни на момичетата.
- Нищо. Просто пратихме няколко приятелства по дяволите. - съвсем спокойно каза Кармен. След което се обърна към Ейнджъл. - Хайде да танцуваме.
- Добре. - беше отговора на вампира прегръщайки я през раменете. Кийра огледа сестрите си, Тру и Елиът.
- Беше ми приятно да сме приятелки. - хвана Лукас, който колкото и да я нервеше в момента бе по-добре от колкото гаджето и и тръгна след приятелката си към дансинга.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Sponsored content





Бала по случай рождения ден на Луциус Малфой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бала по случай рождения ден на Луциус Малфой   Бала по случай рождения ден на Луциус Малфой Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бала по случай рождения ден на Луциус Малфой
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
СмъртожадниООД :: Забава... :: Веселби :: Рождени дни-
Идете на: