СмъртожадниООД
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СмъртожадниООД

Училище и щаб за смъртожадни
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 !!!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Тру Риддъл
Брейв
Брейв
Тру Риддъл


Female
Брой мнения : 87
Age : 31
Registration date : 26.03.2007

!!! Empty
ПисанеЗаглавие: !!!   !!! EmptyЧет Яну 24, 2008 7:10 pm

Позволявам си да направя тази тема и предварително искам да се извиня на админа, но нямаше друг начин да изразя мнението си тъй като темата на Абс е заключена(а считам че свяка една от нас 5-те има пълното право да изкаже своята гледна точка)
Може и да глеша в сметките си, но вие момичета (Абс, Кармен, Йо и Тери) ... хм... ако не греша вашите скандали и раздяли започнаха да се появяват около месец Май та до ден днешен! Ако някой е забравил това е месецът в който аз и Кармен спряхме да си говорим и да бъдем сестрите Риддъл. Първо Абс се мъчеше да ни сдобри, но не беше разбрала, че инатът е семейна черта. След което тя спря да пише със другите три. После започна великото приятелство на Кармен, Тери и Йо, което за моя учудване се оказа провалено, не мислех че ще стане така. Но да продължим нататък ---> минаха празници и всикчо и се разбушуваха едни голееми скандали, ама наистина големи. И незнам защо всички ме намесвате тук и там, а никой не ме е попитал за моето собствено мнение.На кратко по ако не ме лъже моята памет това е нашата хронология на "вечното" приятелство. Ако трябва да съм честна в началото въобще не учаквах, че ние петте ще останем заедно. Поради простата причина че моят изключително "голям" житеиски опит ме е научил натова, че хората се променят във всеки един момент.
От всичко което исках да кажа забравих половината неща затова като запоследно искам да кажа на всяка от вас по нещо:
1. Абс - хората се променят и не можеш да ги опознаеш за толкова кратно време и също че това че според теб някой те копира би могло само да те радва защото това значи че някой те харесва.
2. Йо - хм... не те познавам, но дано си изпрала правилният избор
3. Тереза - не дей да бъдеш толкова остра защото някой хора са много чуствителни(дори и да не ти харесва) и понякога би провалила нещо важно за теб с остротата си
4. Кармен - нямам какво да и кажа, аз мисля че тя знае много добре какво мисля за нея и как я възприемам като човек.

И за финал... зех да ставам банална, но ... народът е казал, че КОГАТО ЗАГУБИШ НЕЩО, ЧАК ТОГАВА ГО ОЦЕНЯВАШ!!! ДАНО НЕ СЪЖЕЛЯВАТЕ ЕДИН ДЕН!!!


Бъдете живи и здрави и всичко най-хубаво, само това мога да ви пожелая.
Не ме интересува дали след това темата ще бъде заключена или изтрита, исках просто да ви кажа моята гледна точка и също че... вие завинаги ще си останете (или поне в моето сърце) четири съвършено различни момичета с които някога съм имала нещо общо - дори и това да се били плоски мечти.



ТРУ
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: !!!   !!! EmptyЧет Яну 24, 2008 9:28 pm

Първо, поздравления улучила си темата.
Второ, аз казах, че нямам нищо против всеки да си изрази мнението, но нашите отношения, между мен и теб си остават между нас си освен ако ти не си се съгласила.
Трето, искаш или не няма да остана само в сърцето ти, защото имаме общи роднини. И да, знам какво мислиш за мен и за това казах, че щях да съм по съгласна ако онова мнение го беше написала ти. Точно, защото преди години когато те попитах какво мислиш за мен ти каза нещо подобно.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: !!!   !!! EmptyЧет Яну 24, 2008 10:57 pm

Така за това с копирането може да се спрете вече. Ако някой въобще се бе вслушал в думите ми щеше да разбере причината за това. Когато дойдох във форумите нямах и на идея , че ще стана приятелка с някоя от вас. Единственото нещо , което ми направи впечатление беше наглото до някъде държание на Бела. Не може да се изкарваш най-най-най и нон стоп да искаш да бъдеш център на внимание , а когато не си - да се сърдиш на приятелите си. Всеки има недостатъци , но извинявам се не всеки може да ги изтърпи. Затова направих героиня ( става дума за описанието на героинята ми ) с описанието на тази на Бела. Чак тогава Алебена забеляза всичките недостатъци от това да се изкарва номер едно - защото имаше още някой , който го правеше ... не беше единствена. Тя се разсърди на Ради за това , че ми обръща внимание .... и така. Не смятам да обсъждам тази тема. Колкото до остротата ми - Тру вярвам че и ти би направила същото за твоя приятелка. Ако някой обижда твой близък човек , няма ли да го защитиш? А ако този някой е и нагъл ... няма ли да избухнеш?

Е това имах да казвам "в моя защита" Wink
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: !!!   !!! EmptyЧет Яну 24, 2008 11:12 pm

аа и забравих да кажа, че заключих другата тема, защото не мислех,че има още някой какво да казва след като Йоана и Албена каза каквото имаха, а ние с Тери и така можем да си пишем мнения. Не вярвах, че ще влезеш тук и че ще пишеш, но както и да е. Друго, което забравих да кажа е, че ние никога няма да престанем да бъдем сестрите Риддъл по простата причина, че... Никога не сме били сестри колкото и да се стараехме.


П.П. Позволих си да изтрия частта за нещата между мен и Тру, защото явно и двете сме на едно мнение за това - нашите отношения са си само между нас.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Sponsored content





!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: !!!   !!! Empty

Върнете се в началото Go down
 
!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
СмъртожадниООД :: Гробницата на Смъртожадните :: Разни други :: Теми-
Идете на: