СмъртожадниООД
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СмъртожадниООД

Училище и щаб за смъртожадни
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ДРЪЖ НА ПРИЯТЕЛИТЕ СИ,ИЛИ ИЗОБЩО НЕ ГИ СЪЗДАВАЙ..!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
§ Албена Малфой §
Брейв
Брейв
§ Албена Малфой §


Female
Брой мнения : 314
Age : 31
Localisation : § Somewhere I belong.. §
Emploi : § Nymph of darkness.. §
Registration date : 02.04.2007

ДРЪЖ НА ПРИЯТЕЛИТЕ СИ,ИЛИ ИЗОБЩО НЕ ГИ СЪЗДАВАЙ..! Empty
ПисанеЗаглавие: ДРЪЖ НА ПРИЯТЕЛИТЕ СИ,ИЛИ ИЗОБЩО НЕ ГИ СЪЗДАВАЙ..!   ДРЪЖ НА ПРИЯТЕЛИТЕ СИ,ИЛИ ИЗОБЩО НЕ ГИ СЪЗДАВАЙ..! EmptyНед Яну 20, 2008 6:06 pm

О Йо,Бела...вие мазнички,сладички,розовички,тъпички и каквото си помислите още малоумни момиченца..ние искаме да спасим нашето приятелство,ама привидно разбира се..загубата ви ще значи толкова много за нас...шмрък..Ама всъщност,защо не се гръмнете?! Мислите ли,че ни пука за вас?Пффф..две глупачки по-малко..нищо,че само до преди няколко месеца се водеше,че държим на вас,оо драги мои да не би да сте ни вярвали..тцтцт! А ..не гледайте старите хронологии,тц и ако видите някъде неща от сорта на "О Бела,не си милси,че Кийра ще те замени,аз те обичкам,няма друга като теб,ти си най-добрата ми приятелка,тя просто е нова и понякога си пишем,но не може да ти стъпи на малкия пръст!" или пък " О Йо,нали не мислиш,че ние -аз и Кармен сме по-близки отколкото с теб..е нищо,че се държим тъпо с теб,че говорим едно зад гърба ти друго пред теб,че не ни пука за теб,и че двете сме велики...а вие просто ни завиждате" не обръщате внимание на това,не се ровете в миналото,от вас се изисква да оставите всичко,всички спомени,рани и предателства назад и да се държите с нас все едно нищо не се е случило..нищо че сигурно ви е кофти и ви бли,че сте ни вярвали и сте ни мислили за едни,но сме излязли здруги..нищо че може пък случайно приятелството ни да е означавало нещо повече...на кого му пука..ние сме велики,грешки не правим,вината си е във вас... И знаете ли квоо...Всъщност не пи пука за вас,аз говоря с вас просто за да ви изкарам виновни,просто за да пордължа да правя опити да ви наранявам,просто да ви изкарам виновни за всичко,най-вече за краха на отношенията ни,за което разбира се вина имате само и единствено вие и затова от вас се очаква да ни се извиняване и да правите компромиси...а ето ние милите,ние се жалим за да проявим поредната доза лицемерие и самолюбие.Абе като си говорим,вие с Бела изобщо..не можете да бъдете приятелки...уф а за истински да не говорим,можете да бъдете заместители и запълнители на време,и да си тренираме красивите лъжливи реплики върху вас,реплики,които времето отмива,но не заличава..и сега излиза стойността им.За вас лично не ни пука ,ама не разбирате ли..вие нарушавате нашата хармония,наранявате ни..боже това даже олио потече от него,вие...хлъц...наранявате чувствата ни и ние страдаме..накърнявате величието ни,като не се подчинявате и не правите каквото искаме..но ние няма да спрем и да ви оставим на мира,независимо всичко искаме да ви се бъркаме и поучаваме,и да използваме конфликти между някои от нас за да настроиваме другите...покрай нас винаги има хармония все пак...искаме да ви накараме да бъдете като нас,а ние нямаме недостатъци..майко ние сме велики...Да ви изкараме виновни,това искаме,защото..ами просто защото така ми изнася..та аз съм велика,позволено ми е аз да наранявам хората,коллкото искам и пак да бъда добрата и милата,да изричам обиди по техен адрес и да имам дързостта да виня тях и да не ме е срам...Ехх,пак да си кажа,имате два три недостатъчка вие сте различни..боже та вие не можете да бъдете приятелки,не сте съвършенни кто мен и Кийра...тц..дотука бяхме,мисля да ви забравя,но все пак време е да ви се помазним,тече олио от нас,и ако нещата не върят по план,ние отново ще изкараме вас виновни,разбира се..дали това не е единственото нещо,което казвам,без да се прояви лицемерието...май да...И гледай са Йо,ти имаш много недостътъци..спри се с тва лицемерие и студенина,трябва да ни слушаш и да се държиш нормало с Тери,дори да не желаеш..Бела същата работа,не разбирам защо се връща в миналото,където беше дълбоко наранена...няма смисъл,на нас не ни пука,ние са сме си бест фр и просто се опитваме да ви използваме,странно ,че срещам съпротива..И не на последно място,вие ТРЯБВА да ни се мазните,да се държите мило с нас се едно нищо няма,да ни слугувате,,да парвите компромиси,да признаете,че ние сме прави,в никакъв случай да не отстоявате на своете,примирете се с нас просто,ние никога не правим грешки..ии ооо боже аз не съм виновна,че копирах Бела..в профила си,в героинята си,в държанието си,не не съм..че взех името на Йо,и че се държах в началото добре с вас но после се проявих и взех да се приемам много навътре а да обвинявам вас в нещо подобно..просто съм леко зле,не мога да имам собствено мнение,не мога сама да измисля нещо различно...но не съжалявам,аз съм велика.
И така,вижте ние не сме ви виновни че имате недостатъци,по-низши сте от нас просто,защоо да трябва да изслушаме вашето мнение и да се опитаме ние да направим поне веднъж компромис,защо да не вземем предвид вашите чувства и виждания...ами защото вие не сте съвършени,ние винаги излизаме прави и не ни пука вие как сте а ние как сме...сигурно разбирате...понеже сме си лика прилика накрая се събрахме,за да обединим величието и самолюбието си. Правя се,докато ми е угодно а после ставам студена..е нали знаете..аз съм драма куин,драма да има...мене ми е се тая..мога да ви наричам пикли,кучки...нема да се косите...Ние такива проблеми нямаме,недостатъции..неее,на нас ни се полага голямо уважение и подчинение бе,та ние сме велики бе...пикли..никога не сте значли каквото ида било за вас,изобо ако тряя да сме честни не ни направи впечатление,когато изчезнахте от форумите,пф и ще е жалко,као сте се вадявали да ви пишем и да се поинтересуваме от вас..просто сега,незнам..може би искаме малко драма,или да си покажем величието или ни е дотъпло иможем да ви поизползваме..Та..ние може да ви комипаре,да се преструваме,да не ни пука за вас,да се държим тъпо илицемерно,да ви използваме,да се опитваме да ви командваме и контролираме,да се нлагаме,да клюкарстваме,да говорим едно зад гърба ви и да правим сплетни и спорове за простотии,да изкарваме другите виновни за нашите собствени грешки и капризи..но всъщност,сме самото съвършенство и не смейте да отричате,да проявявате характер и да се противопоставяте,за вас остава да приемете решенията и всичко свързано с нас безробпотно,с подчинение и да ни се кефите...
Е,на вас прав ви път,ние ще продължим да си правим квот си знаем и дза възхваляваме лицемерната си същност,да двуличничим и да си го изкарваме на другите,да се държим с вас като безмозъчни и безчувствени..същества...или парцали,както си изберете...ще зарежем още много хора,ще загърбим още много спомени,още много изречени и недоизречени думи...
С голямо уважение и благодарности-Бела и Йо...неспособни да кажат нещо повече поради величието и страхопочитанието си към тези две момичета,които навремето се наричаха приятелки...ах колко нелепо бе това! С пожелание за сичко най-най.
ПС.И с право и единодушно можем да кажем,че това да искаме да бъдем себе си,да отстояваме правата и мнението си,да държим на думите си и да взимаме предвид миналите събития не е недостатък,не ни прави по малко хора от вас,защото всеки има недостатъци,които напомнят,че никой не е безгрешен,освен вас..може би затова винаги оствате самиможе би затова Кармен си свикнала вече да губиш хората около себе си,и ти,Кийра,която забрави ко ти подаде ръка още в началото и се възгордя...стигна дотам,че да обиждаш иговориш за мен,без дори да имаш каквото и да биро право да кажеш,че ме познаваш,и след като дълго копира от мен..и това,което си позволи да ми кажеш,вече граничеше с безобразие..но вече го реших,поне това ще оставя в миналото..цялата тази история.

Върнете се в началото Go down
http://darkarts.editboard.com
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

ДРЪЖ НА ПРИЯТЕЛИТЕ СИ,ИЛИ ИЗОБЩО НЕ ГИ СЪЗДАВАЙ..! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДРЪЖ НА ПРИЯТЕЛИТЕ СИ,ИЛИ ИЗОБЩО НЕ ГИ СЪЗДАВАЙ..!   ДРЪЖ НА ПРИЯТЕЛИТЕ СИ,ИЛИ ИЗОБЩО НЕ ГИ СЪЗДАВАЙ..! EmptyПон Яну 21, 2008 1:12 am

Еми щом сте решили, че с Тери сме лицемерни и т.н. това си е вашо лично мнение. Аз и на Йоана го казах не ми пука за нито една от вас вече. Държа на Тери, защото я чувствам най-близка. Не, че вас не ви чувствах, но драмите на Албена и вечните мрънкания на Йоана ми дойдоха в повече. Не бих ви отговаряла, макар че ще го оставя (все пак това са си вашите чувства и мисли), но не мисля, че е много удачно да разсъждаваш от страна на човек, след като не знаеш какво точно е преживял. И между другото права си, Албена, нямаше нужда да се връщаш в миналото. А за Йоана... Да, помолих я да се държи като с човек с Тери, защото на нея и е гадно, че се отчуждиха. Иначе преди време наистина ми пукаше и за двете, но... може би наистина съм самолюбива кучка и злобарка и сега искам само да ви използвам (макар че не знам как след като сте в София, а аз - в Търговище) и копирам вашите неща ( които не пишете.... ), но това поне аз щях да го приема като реална оценка от човек, който е бил близо до мен като Тру. Чак ми стана смешно докато го четях... Но хората са си го казали: "Минават години докато намериш истински приятел и само миг да го загубиш!" Е, кой кого загуби няма да разберем, нали? Желая ви да сте здрави, живи и весели и дано не срещате повече хора като мен и Тери, които само да ви съсипват живота.

П.П. Йоана, можеш да си върнеш милите думи, които каза за фика за Калиста... ако вече ни си го направила, де. И, Албена, успех на форумите ти.

P.S. Drama Queen е човек, който е добър в актъорството майсторство или е страшно истеричен... Е, за мен се отнасят и двете както и че сте прави - обожавам да си правя драми и да се самонаранявам... Какво да ви кажа, мазохистка съм.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
 
ДРЪЖ НА ПРИЯТЕЛИТЕ СИ,ИЛИ ИЗОБЩО НЕ ГИ СЪЗДАВАЙ..!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
СмъртожадниООД :: Гробницата на Смъртожадните :: Разни други :: Теми-
Идете на: