СмъртожадниООД
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СмъртожадниООД

Училище и щаб за смъртожадни
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Просто мои мисли ...

Go down 
АвторСъобщение
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

Просто мои мисли ... Empty
ПисанеЗаглавие: Просто мои мисли ...   Просто мои мисли ... EmptyЧет Яну 10, 2008 10:35 pm

Преди няколко седмици се скарах с един от най-скъпите ми хора. Дори и да не види написаното , искам да знае че тя винаги ще си остане моя приятелка и има значение за мен.

Веднъж ми написа: "Всеки има недостатъци , хората не са безгрешни". Когато се скарахме тя ме нарече лицемерка. Не я виня за това ... може и така да е. Аз съм егоист , знам и че понякога наранявам хората със студено си държание. Тази "обвивка" , която съм създала около себе си е моето спасение от всичките преструвки , които ме заобикалят и хората , които са успели да преминат "защитата" завинаги ще останат в моето сърце. Затова за мен бе по-тежко да приема " все още може да разговаряме , но като нищо повече от познати " отколкото всички обиди , произнесени в онази вечер. Искам това момиче да знае и че за мен нейните недостататъци не са такива. Това че характера й е по-буен , че е леко мързелива или че е инат за мен са положителни качества ... затова се извинявам за изречените от мен обидни слова към нея в деня на нашия "край" .

Тъй като този човек , за която ви говоря , бе до голяма част моето вдъхновения да пиша разкази , сега когато го няма , не мисля че съм способна да творя нещо качествено ... или поне не в близко бъдеще ... Затова смятам да се оттегля за известно време от форума и целия този свят , който ме кара да си спомня миналото ... да чувствам болка ...
Върнете се в началото Go down
 
Просто мои мисли ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
СмъртожадниООД :: Забава... :: РП и тем подобни :: Шоколадчето-
Идете на: