СмъртожадниООД
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СмъртожадниООД

Училище и щаб за смъртожадни
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Каменната зала

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

Каменната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Каменната зала   Каменната зала EmptyПон Юли 30, 2007 7:25 pm

Риддъл, Блек и Лестранж нахлуха в залата. Вътре нямаше никой. Кийра вдигна медальона и го огледа. Беше точно такъв какъвто го беше описал стареца. Тя изрече тихо няколко заклинания , след което се увери че е истински. В същия момент Блек залитна и падна на земята в безсъзнание. Кармен и Кийра се втурнаха притеснени към нея.
- Сигурно я е ударило някое от заклинанията на Муди - предположи Кармен и погледна лицето на Кийра / kyhah /
- Не , той беше в безсъзнание. Видях го преди да се магипортирам. Кийра беше добре, когато излизахме от къщата. Трябва да я е нападнал някой, който е дошъл тогава ...
- Няма значение. Трябва да и помогнем - каза притеснено Кармен и хвана студената ръка на Кийра Блек.
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

Каменната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каменната зала   Каменната зала EmptyПон Юли 30, 2007 7:34 pm

Изведнъж обаче вдигна поглед към Кийра.
- Освен ако медальона не и действа така. - Двете се замислиха като едно временно с това се опитваха да изправят Кийра (kykah). Тъкмо бяха успяли, но бяха прекалено замислени, за да чуят, че някой ги вика.
- Спрете! - най-сетне чуха гласът на Лорда. - Какво става тук?
- Успяхме да вземем медальона, но с Кийра Блек стана нещо. - обясни набързо Кармен.
- Какво по-точно?
- От къде да знам! - рязко отвърна дъщеря му...

П.П. Музата ме напусна Laughing
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

Каменната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каменната зала   Каменната зала EmptyПон Юли 30, 2007 7:54 pm

Лорда въздъхна и се наведе над тялото на момичето. Стоя така една две минути и точно, когато Кармен реши, че е много мило от страна на баща им да им помогне той се изправи.
- Не е от медальона. Това е работа на Дъмбълдор. Сигурно е направил някакво защитно заклинание точно преди Кийра да се магипортира.
- Но ... какво може да направим - попита леко объркано и ядосано Кармен.
- Трябва да се научите сами да се справяте с проблемите - отвърна Лорда и излезе от стаята, оставяйки момичетата сами ...
- Не мога да повярвам, че пак го прави! - ядосано отвърна Кармен ...
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

Каменната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каменната зала   Каменната зала EmptyПон Юли 30, 2007 8:18 pm

- Следващия път когато го направ ще го убия! - очите и бяха едновременно кристални и сякаш горяха. - Добрееем. Ей сега ще ги науча и двамата! - преди Кийра да е успяла да попита за какво приказва Кармен сложи ръка на сърцето на Кийра (kykah), а другата на медальона. Секунда по-късно се чу разярен вик, а припадналото момиче се съвзе. - Хей, поспаланке, как си? - преди обаче да отговори на въпроса Кийра (kykah) се вгледа във бясната фигура зад Кармен.Другата Кийра се зачуди дали ще види приятелката си жива някога вече.
- Как... Как посмя да го направиш? -вбесен крещеше Лорда.
- Кое? - невинно попита Кармен.
- Да използваш медальона, за да пратиш заклинанието на Дъмбълдор. Знаеш, че можеш да унищошиж хоркуса така.
- Не знаех. Пък и не ме интересува. - усмихна се дъщеря му и секунда по-късно тя и приятелките и бяха в двора на "Черната Далия".
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

Каменната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каменната зала   Каменната зала EmptyВто Юли 31, 2007 2:54 pm

С едно звучно пук в залата се магипортираха четирима души - Кармен, Кийра, Ейнждъл и Елиът ( двете Е-та и двете К-та Laughing )
- E, това е щаба - каза Кийра и на Елиът. - Както обикновено няма никой ... събираме се само са мисии и то рядко всички.
- Да ... има някой като мен, които се туткат повече със задачата - засмя се Кармен и смигна на Ейнджъл.
- Може би ако не се опитваш да ни оставяш насаме с Елиът ще имаш повече време за меча - отвърна усмихната Кийра.
- Нали я знаеш Кармен, само това и е в главата - засмя се и Ейнджъл ....
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

Каменната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каменната зала   Каменната зала EmptyВто Юли 31, 2007 2:59 pm

- Хей,аз не съм ви оставяла нарочно сами. Наистина щях да го търся ама... Еми с това сладкото същество до мен как да се съсредоточа?! - театрално разпери ръце Кармен и направи тъжна физиономия.
- Браво,бе! Сега аз съм ти виновен.
- Че кога не си бил? - ухили се момичето му. Ейнджъл веднага я подгони. Другите двама седнаха на земята и се запревиваха от смях. След малко обаче от някъде ги уцели по една възглавница. Бягащата двойка се бе спряла и бе изомагьосала по една възглавница, която след това уцели хилищете се.
- Ще си платите за това. - Скочи на крака Кийра и хукна след приятелката си с възглавницата в ръка като се опитваше да я уцели...
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

Каменната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каменната зала   Каменната зала EmptyВто Юли 31, 2007 3:07 pm

Точно, когато метна възглавницата към вратата се появи Драко, който изненадан се изтърси на земята Laughing
- Aaaa не! Какво съм ви направил, че където и да вляза ме замеряте с възглавници! - каза кисело Драко, след което се разсмя.
- Ммм идваш в най-подходящия момент - усмихна се Кармен и метна втората възглавница, която беше взела от Елиът. Този път блондина успя да я хване.
Докато Кармен и Драко се бореха за възглавници Кийра измагьоса цял куп и заедно с Ейнджъл и Елиът затрупаха борешите се.
- Мислех, че си на моя страна - възмутена каза Карамелчето на гаджето си, което само се усмихна невинно и ...
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

Каменната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каменната зала   Каменната зала EmptyВто Юли 31, 2007 3:17 pm

... и се оплези. Кармен отвори невярващо уста, но секунда по-късно я затвори и се наведе, за да не я уцели възглавницата предназначе за нея от него. Уцели току влизащата Тру, която леко залитна назад.
- Хей! -възмутено викна, но виждайки случващото се се присъедини към тях. Всички се гонеха, замяраха, удряха, закачаха и дори от време на време се побутваха и следователно изтърсваха тук и там. Към веселбата се включиха и Кийра (kykah), изморената Яна и в началото ядосаната Бела, която после се развесели. Вдигаха голям шум, но това тях не ги интересуваше. Забавляваха се и им беше добре. Накрая всички седнаха изморени върху възглавниците да си починат, а и за да се подкрепят с нещо вкусно за ядене, което се появи на една маса. Изомагьосаха си и пиене и си спретнаха един хубав купон в Каменната зала. Бяха забравили изцяло за какво се позлва и че може би всеки момент можеха да се появи Лорда и да им тръсне някое накзание. Бяха заедно. Бяха щастливи. Бяха приятели. Това беше важното. За сега...
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

Каменната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каменната зала   Каменната зала EmptyВто Юли 31, 2007 3:35 pm

Изведнъж в стаята влетя Шеймъс Финигън.
- Кийра!
- Какво става - притеснено попита момичето.
- Белатрикс Лестранж е осъдена на целувката на диментора. Потър се фукаше с това.
- Моля! - извика момичето и се втурна навън.
Кармен и другите я последваха. Чернокоската се обърна към тях.
- Няма смисъл да казвам каквото и да е, защото вие знаете какво смятам да направя ... и знаете, че не може да ме спрете. Така че просто мога да кажа сбогом ....
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

Каменната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каменната зала   Каменната зала EmptyВто Юли 31, 2007 3:43 pm

- И ние идваме! - викнаха в един глас всички. Бяха ядосани, притеснени, но и уверени в освобождаването на Белатрикс. - Ще се справим всички заедно. Нали за това сме приятели, а и няма да те оставя да се оправяш сама с това, сестричке. - каза Бела.
- Шеймъс, кога ще е целувката? -попита Кармен възвръщайки си леденото държание, трезвата преценка и най-вече жаждата за опасности. Всички бяха се заели с разчистването докато двете сестри и Кармен разговаряха с грифиндореца.
- Най-рано след час, защото Потър имал среща с Министъра преди това, а искал лично да присъства.
- Значи и ние имаме час. Добре трябва да изготвим план. Идеи? Освен тази да хукнем към Азкабан без план и да убием всичко живо по пътя ни докато не освободим всички смъртожадни... - всички се замислиха...
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

Каменната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каменната зала   Каменната зала EmptyВто Юли 31, 2007 4:03 pm

- Няма какво много да направим - промълви след малко Кийра. - В Азкабан има детектори и защита като трезора ни в Гринготс ... всички магии се "анулират" след като се мине през нея, а ние няма как да я избегнем. Вярно е, че дименторите са на наша страна, но ...
- Белатрика е пазена от 30 аврора - довърши Бела.
- Да ... така е, което значи, че няма как да ни помогнат. По-скоро ще са пречка ...
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

Каменната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каменната зала   Каменната зала EmptyВто Юли 31, 2007 4:17 pm

- Тогава аз се сещам за едни много полезни в този случай "хора"... - каза с лукава усмивка Кармен. - Ейнджъл, вземи Вик и отидете да говорите с Дракула. Нека да събуди клана си и ни чакайте пред Азкабан. Беле, можеш ли да се свържеш с Гейбриъл? - чернокоската кимна. - Добре тогава отиди да приказваш с него. Тру, ти отиваш при Джейк. Знаеш какво да правиш. Кийра, Елиът вие ще трябва да отидите при Велкан. Вземете тези пистолети. Кажете, че сте приятели на Луциан. Кийра (kykah), Яна, на вас се пада честта да се разправяте с Грейбек. Тъй като сте смъртожадни едвали ще ви е чак толкова трудно. Така... някой без задача? Ако няма всички по мисиите си, а другите да се заемат с въоражението. Аз отивам да се видя с Луциан, Селена и Майкъл.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

Каменната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каменната зала   Каменната зала EmptyВто Юли 31, 2007 5:06 pm

Кийра и Елиът се магипортираха първи.
- Мразя върколаци - каза след малко момичето вървейки по мрачна пътека към къщата на Велкан. - Винаги са ми били толкова ... противни.
- Не си единствената ... е стигнахме. - двамата стояха пред стара порутена сграда, приличаща на къщата на красъците. Елиът пристъпи напред с вдигната пръчка. В същия миг зад двамата се чу глас.
- Да ме нападате ли идвате, Лестранж? - Кийра се обърна рязко. Велкан изглеждаше ужасно. Косата му бе дълга и сплъстена, по дрехите му имаше петна от кръв, а дъхът му можеше да убие човек.
- Всъщност не. Имаме задача за теб. - отгвори Елиът вместо Кийра
- Върколака кимна в знак, че слуша.
- Белатрикс Лестранж е осъдена на целувката на дементора, затова готвим нападение над Азкабан и ни трябваш ти.
- И кажи ми Гонт, защо да ви помагам?
- Първо защото ще те убия ако не го направиш, и второ ... ако не го направя аз ще го направи Лорда - просъска Кийра. Не трябваше да се бавят ... губеха ценно време.
- Добре, добре Лестранж , ще помогна при едно условие ... да ме "повишите" . Искам по-важна роля ... може би тази на Грейбек?
- Това зависи от представянето ти - каза студено Кийра. До 15 мин да си събрал върколаците си и да бъдете в шаба - добави момичето и заедно с Елиът се магипортираха обратно в щаба. През това време ....
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

Каменната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каменната зала   Каменната зала EmptyВто Юли 31, 2007 5:38 pm

Кармен бе изчакала всички да заминат и тогава се магипортира и тя. Появи се пред много стар и изоставен манастир или поне на външен вид изоставен. Тръгна уверено напред. След минутка се появиха два върколака и се опитаха да я разкъсат. Тя обаче само махна с ръка и те станаха кротки като агънца. Подмина ги и влезе в манастира. Беше мрачна, древна и ужасяваща постройка, но Кармен вече бе свикнала с такива сгради. Навсякъде имаше трупове, кръв, бутилки със съмнителна течност. По стените висяха множество върколаци и я наблюдаваха. Не я нападаха, а само гледаха. Някой от тях я познаваха, знаеха на какво е способна ако някой се изпречи на пътя и. Така безпрепятствено момичето стигна до голяма дървена врата. Почука и след като чу спокойното "Влез" се усмихна леко и влезе.
- Скъпа моя, не беше нужно да чукаш! Тази врата е винаги отворена за теб. - мило каза Луциан като очите му не я изспускаха от както бе влязла. Стана и я прегърна.
- Знам, Лу, но знам ли каквоще заваря... -лукаво се усмихна момичето. Тя отвърна на прегръдката и след това седна на един стол. Той се настани на друг срещу нея.
- Е, още ли си с онзи оръфан вампир? - каза дяволито мъжът като сложи ръка крака и и започна да я качва към коляното и.
- Да и смятам да си остана с него. - отговори с усмивка Кармен като сложи ръката си върху неговата и спря похода и. - Тук съм, защото ми трябва помощ, Лу. Помощ, не удоволствия.
- Е, да ти удоволствията ги получаваш от друг. Спокойно,дечко. Естествено, че ще ти помогна. Нали знаеш, че аз трябва да се опитам като не стане - не стане. Ама ако стане... Тогава Рая ще е на Земята. - двамата се разсмяха. Това беше тяхна закачка от години.
- Радвам се, че го приемаш така, защото вече имах проблеми с Маркъс заради това.
- Той е кретен. Смята, че притежава света. Но както и да е. Кога и къде?
- Веднага в щаба. Колкото можеш повече хора вземи. Само човека, който ми трябва се пази от 30 аврора.
- Опасностите на първо място,а ? Добре. Имаш думата ми, че сме там. Само аврори, нали?
- Както винаги. - усмихна се момичето и стана. Помаха му и се магипортира право в друга къща.
- Как си посмял, Маркъс? Как? - крещеше чернокоса жена на мъж седнал на едно кресло в антрето. Друг се бе облегнал на стената зад него и гледаше с презрения този пред него.
- Каква мила картинка само! - саркастично каза Кармен. Всички глави се извърнаха към нея.Жената веднага отиде при нея и я прегърна, а облегнатия мъж само и помаха за поздрав. Третия човек в стаята извърна нервно глава. - И аз се радвам да те видя, Селена, но нямам много време ами трябва помощ.
- За теб винаги. - усмихна се вампирката.
- Супер! Значи хващай колкото се може повече вампири и с мен към щаба.
- Сега?
- Аха. Имам по-малко от час, за да измисля план и да освободя една жена. Организирала съм половината подземен свят, но колкото повече толкова по-добре.
- Тогава да тръгваме. Маркъс, ти оставаш тук. Който дойди го насочваш към Азкабан предполагам. - момичето кимна. - И само да си мръднал от тук. Ще се разправяме после. - Селена хвана Кармен под ръка, Майкъл прегърна жена си през кръстта и заедно със сумати и вампири се запътиха към щаба. Там вече ....
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

Каменната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каменната зала   Каменната зала EmptyВто Юли 31, 2007 5:50 pm

бяха Гейбек и Велкан с хората си.
- Готови ли сме? - попита първия с, който изглеждаше нямаше търпение да напада
- Не още - отвърна Кийра - Чакаме Бела и Тру
- А Ейнджъл - попита леко притеснена Кармен.
- Виктор дойде преди малко. Обясни, че Дракула и клана са се стаили в една гора в близост до Азкабан. - обясни другата Кийра, но в същия момент ...
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

Каменната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каменната зала   Каменната зала EmptyВто Юли 31, 2007 6:09 pm

В залата влезе Лорда. При гледката на толкова много хора се зачуди какво става.
- Някой да ми обесни какво за бога става тук?! - леко ядосано започна той.
- Аз! - извика Кармен преди да е казал някой нещо. - Смятат да приложат Целувката на Белатрикс Лестранж и ние отиваме да я спасим.
- А ако е капан?
- Е тогава ще бъдат неприятно изненадани, защото освен хората тук огромна част от децата на Дракула ни чакат там. Следователно те нямат шанс! - спокойно обясни дъщеря му. - Останаха ощеда дойдат Бела с Гейбриъл и Тру с Джейк.
- Джейк е...
-...Бившия и,да. Но сега имаме нужда от помощ и то бързо. Така че ще трябва да преодолеят различията си за малко. - В същия момент се появи Бела.
- Готово. Гейб и глутницата му ще ни чакат там.
- Супер, но Лу ми се губи.
- Спокойно, съкровище, тук съм.
- Но не за дълго, ако пак се опиташ да пуснеш ръка на гаджето ми. - закани му се току що влезлия Ейнджъл. Целуна гаджето си и я гушна.
- Момчета, по-спокойно, де. - усмихна се Кармен. - Оста...
- Ето ни и нас! - вбесено подвикна Тру.
- След мисията можеш да го убиеш. - насърчително се усмихна сестра и.
- Обещаваш?
- Да!
- Хей! Така не е честно. - оплака се "жертвата".
- Че кой приказва за честност? - казаха в глас двете сестри. - Е аз предлагам да отиваме при Дракула в гората, за да измислим какво ще правим нататък - каза Карамелчето...
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

Каменната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каменната зала   Каменната зала EmptyВто Юли 31, 2007 7:08 pm

- По-добре да се разделим. Дори и да не е капан, много верояно е някое от "имената" на Моропе да ни е издал. Така че е по-добре да се разделим. Бела, Яна и Кийра / kyhah/ да отидат с Дракула и Грейбек в гората, а останалите ще минем през езерото. Съгласни?
-Кийра е права - съгласи се Лорда. Щом сте решили да нападате Азкабан трябва да сте подготвени. Защитите не са само прости магийки, Кармен. Има хиляди заклинания за върколаци, вампири и всякакви други същества. Не мога да ви пусна току така да нападате магьосническия затвор и половината да се погубите.
- Да ... може би сте прави - каза след малко Кармен.
- Велкан, ти искаше да игареш по-голяма роля ... е сега ще стане. ти и останалите върколаци от групатата ти ще привлечете вниманието, докато групата по вода се приближи. Дракула и Грейбек ще нападнат едновременно с нас. Ясно?
Всички приеха положително идеята. Последните приготовления бяха направени. Смъртожадните и върколаците се разделиха на групи и всеки се магипортира на мястото , което се бяха разбрали ...
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

Каменната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каменната зала   Каменната зала EmptyНед Ное 25, 2007 2:01 pm

- АВАДА КЕДАВРА!

Това бяха първите думи , които чу Кийра Лестранж когато се магипортира в щаба. През кабинета на Лорда се бяха насъбрали няколко смъртожадни , някои от които с доста притеснени лица. Чернокоската не им обърна много внимание и понече да влезе в кабинета, когато някой я прекъсна.
- Не бих ви препоръчал да влизате сега , госпожице Лестранж.
Кийра само по изгледа студено и бутна вратата на кабинета. Волдемор бе седнал на едно кресло , с гръб към вратата и гледаше замислено към камината.
- Здравей Кийра - каза бавно той след малко. - Надявам се носиш добри новини.
- Може и така да се нарече - лукаво се усмихна чернокосата красавица - Всичко върви по план и скоро Артър Уизли няма да може да разчита на защита от министерството и Потър ще бъде ваш.
- Прекрасно - прошепна Лорда и се обърна към смъртожадната , поглеждайки я проницателно. Кийра усети как той се опитва да разбере мислите й , чувствата й ... но тя не му позволи.
- Милорд , мисля че съм опровергала достатъчно пъти доверието ви , за да се опитвате да разберете нещо , толкова явно ... - усмихна се момичето
- Така е - бавно каза Лорда и се вгледа в пламъците от камината. Кийра също потъна в свои мисли. След около 5 минути , двамата се върнаха към реалността.
- Имате ли нова задача , милорд?
- Да ... - бавно каза Лорда и погледна момичето още веднъж. - Искам да следиш Ейнджъл.
Кийра рязко извърна глава към Волдемор и се втренчи в очите му.
- Ще е проблем ли?
- Не мисля - бавно отвърна чернокоската и възвърна спокойното ( студеното ) си изражение, след което се отправи към вратата.
- Кийра, не искам никой да разбира за задачата ти ... най-малко Кармен.
Момичето не отговори, а напусна залата, мислейки си за поставената й мисия. Пред вратата все още стояха ужасените смъртожадни, но тя не им обърна внимание. Погледа и се спря на едно момиче , което току що се бе появило. Кийра се забърза към нея , хвана я за ръката и и прошепна.
- Трябва да поговорим ... насаме.
Кира Блек кимна и двете се магипортираха в кафе Смъртожадни.
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

Каменната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каменната зала   Каменната зала EmptyНед Дек 09, 2007 1:42 pm

Малко след като двете сестри се магипотираха от единия коридор изникна русо момиче. Тя бягаше сякаш живота и зависеше да стигне на време до онази същата врата, през която Кийра бе излязла преди минути. И истината беше, че Кармен вече бе закъсняла доста, така че колкото по-бързо стигнеше до баща си толкова по-добре за нервите и.
- Госпожице Риддъл, той е... - започна Опаш, но Смъртожадната само профуча покрай него без дори да си направи труда да му отговори нещо или да го погледне и влетя в кабинета.
- Круцио! - заклинанието мина на милиметри от нея.
- Хубав опит, но не успешен. Та... За какво трябваше да изоставям така пресвети Потър!? Тъкмо щяхме да станем първи другарчета, да се черпим и да си разменяме картички от шоколадовите жаби... И ти прати Тру да ме извика. - драматично-саркастично попита младата Риддъл сядайки на едно от креслата до огъня затваряйки за момент очи. Всъщност заклинанието бе изпратено от баща и заради нахлуването, тъй като в момента разговаряше с едни от най-възрастните си подчинени за нещо.
" Кармен, млъкни поне за малко. И изчакай да свърша разговора си. Все пак закъсня, ако не помниш." изсъска на змийски баща и.
" Помня, но имам да мисля и подготвям сцена за поред Потър и сие, така че нямам много време." спокойно обясни дъщеря му.
"Открили меча?" на все същия език продължи Лорда.
" Не. Още не съм." най-безочливо го излъга тя, но тъй като той не можеше да надникне в съзнанието не го разбра.
"Добре. А Потър?"
" Смятаме за най-доверения и най-близкия си човек. Смятам, че започна да се влюбва в Тамара, което ще бъде и най-голямаат му грешка." момичето се ухили лукаво. Възрастните Смъртожадни ги гледаха заинтригувани, макар че не разбираха и дума от това, което се говори.
" Искам за всеки случай да вземеш няколко човека и да отвлечете малката Уизли. Така ще можеш да убедиш и нея, а следователно и останалите, че си на тяхна страна."
"Хмм... Хубава идейка. Добре. Айде аз да бягам тогава. Друго?"
- Не за сега няма. - Кармен скочи от креслото и след две секунди вече беше навън и издирваше двама доброволци.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Рейчъл Смит
Брейв
Брейв
Рейчъл Смит


Female
Брой мнения : 603
Age : 31
Emploi : Princess of death
Registration date : 03.04.2007

Каменната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каменната зала   Каменната зала EmptyСря Дек 12, 2007 1:24 am

Разбира се доброволци за мисия с Кармен Ридъл имаше много , но блондинката прецени че нито един от кандидате не е достатъчно надежден за отличането на малката Уизли , затова бързо напусна щаба и отиде да потърси двете най-подходящи за тази задача - двете и чернокоси приятелки.
Кармен знаеше , че те нямат зададени мисии в момента, затова се надяваше да ги намери по-лесно. Тя се свърза няколко пъти чрез телепатия с двете момичета, но когато и Кира и Кийра я "срязаха" че имат работа , блондинката възмутена се върна в щаба и премисли отново кандидатите. Колкото и обаче да ги разглеждаше и да ги изпитваше , те все не отговаряха на изискванията за мисията й , затова след половин часово губене на време Кармен ядосано си тръгна от Каменната зала и се магипортира пред Трите метли за срещата си с Потър.

П.С Йооо още чакам да пишеш в кафето Smile
П.С Ради сори че е толкова кратко , ама за времето в което ти пишеш другото Рп , толкоз успях да "измайсторя" Laughing
Върнете се в началото Go down
оХКарамелчеХо
Брейв
Брейв
оХКарамелчеХо


Female
Брой мнения : 925
Age : 33
Localisation : ...In your deepest desires
Emploi : The Bitch from Hell
Loisirs : Don`t mess with us if u don`t want to be hurt
Registration date : 26.03.2007

Character sheet
Име: Кармен Риддъл
Умения: дневен вампир, убийца и магьосница, която съдържа в себе си древна магия, предаваща се по наследство в рода на Слидерин

Каменната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каменната зала   Каменната зала EmptyСъб Апр 05, 2008 3:33 pm

Две черни фигури се появиха в единия от коридорите водещ до Каменната зала, където в момента се намираше Лорда. Без да си разменят дори поглед или дума тръгнаха точно към тази зала.
- Извинете, но господаря е зает и каза да не пускам никого! - важно се обади Питър Петигрю от лявата страна на вратите за помещението.
- Дори и собствената му дъщеря ли, нищожество? - ледено попита едната сянка, която се оказа Кармен Риддъл. Очите и излъчваха такъв студ, че бившия грифиндорец затрепери пред тях.
- Дддддооо.... До.. Дори и вас, гггоспожжицее.
- Защо изобщо се занимаваме с него? - отегчено попита другата сянка, която бе Кийра Лестранж.
- Харесва ми да го гледам как трепери пред нас. - усмихна се леко блондинката отваряйки двете портални врати.
- Ннне... Госпо..
- Кой се усмелява... - започна Лорда вдигайки глава от точката, в която се бе загледал.
- Имаме проблем. - отряза го дъщеря му.
- Кога сме нямали, Кармен?
- Един от Смъртожадните ни е предал, милорд. - поясни Кийра.
- Даа, това вече е поблем.
- А още по-голям е, защото някакси е разбрал за мисията на Белатрикс Лестранж. - каза карамелчето настанявайки се в току що изомагьосано от нея кресло.
- КАКВО!? - вбесен се развика Волдемор.
- И тъй като не сме нито ние двете, нито някой от семейство Малфой...
- Имаме преда..
- Или плъх. - за втори път днес Кармен прекъсна баща си, но този път на никого не му направи впечатление. - ПЕТИГРЮ! - викна тя без да се съобразява с никого.
- Кааажжеете, госсспоодаррке. - дотърча споменатия.
- Имаш ли нещо да ни казваш? - попита го Кийра.
Върнете се в началото Go down
http://sassycaramel.women-blog.net
Sponsored content





Каменната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каменната зала   Каменната зала Empty

Върнете се в началото Go down
 
Каменната зала
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
СмъртожадниООД :: Щаба на смъртожадните :: Каменната зала-
Идете на: